Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ja jeszcze przerzuce trocge... nie wiem co z dziewczynami niektórymi ktore sie nie odzywaja ale niech sobie na razie sa.... pewnie w poniedzialek zaraz za Wami spadne..... :( choc wole do kate79... NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12----------- Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?---------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 fermina30---------------30------------27.12------------- 26.12------------ 5 dosiaaa -----------------28-----------27.12-------------?----------- -------1 Angioletto---------------24------------07.01--------07.01 -----------------1 dziewczyna_bonda----33---------08.01 ---------------09.01---------------2 a te dziołchy sie chyba nie odzywaja.... jak cos to sie dopiszcie bo juz po terminach tylko bez urazy mi tam.... kiki13--------------------32----------10.12------------- 15.12-------------- 4alexxa82 ----------------26 --------- 01.12------------14.12--------2 lata ZACIĄŻONE NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć kate79---------------30------------?----------------- -?--------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis brzydka pogoda,spac mi sie che,moj chlop w domu siedzi,a ja w pracy-udaje ze pracuje,no dzis to juz rekordy bije,powaznie.nic mi sie nie chce;) Mam nadzieje ze chociaz u was lepiej co byscie mi humor troszku poprawily:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzisiaj cały dzień w pracy i to do 19...moje Słonko do 14 i jak o tym pomyślę to czas mi się baaardzo dłuży...w dodatku tu u mnie dziwna pogoda...jakaś ni to mżawka ni to mgła...normalnie przy takiej pogodzie mnie na ciacho wzięło i do kawy zjadłam kremówkę z dużą ilością kremu budyniowego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiaa,u mnie dokladnie tak samo,az mi sie ryczec tu chce,ale siedziec trzeba niestety:( pogoda tez mnie zmusza do zjedzenia czegos slodkiego,jakies chyba mandarynki w torbie mam,to zjem.ale ciasteczko dobre tez bym zjadla,mniam mniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto - obiecałas o ciachach niepisac ale.... powiem ze nawet jak napisałas to ja od tygodnia jakos nie mam ochoty na slodkie jakos.... hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups przepraszam,ale to nie ja zaczelam:P kochana ja mandaryneczki jem:D ja nawet o ciasteczkach to nie mysle;) a tak powaznie to chyba sobie cos cieplego zrobie,jaka s zupke czy cos,bo tak mi zimno jest brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik,ja waze 65kg srednio i powiem ci ze tez schudnac bym chciala ale nie mam pomyslow zadnych,nikt mnie nie pilnuje a sama nie mam tyle wytrwalosci wiec nic mi nie wychodzi niestety:(ale jakos musze sie zmusic bo przeciez wakacje ida:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j jeszcze 3 h i do domu.... jeszcze co prawda troche wkorku postac musze... wczoraj np. bardzo krótko stałam bo policja ruchem kierowała i np. wyszłam o 16,30 a byłam na 19,40 wydaje mi sie ze policja jest bardzo potrzebna w kierowaniu ruchem jest wyjatkowa wrrr!!!!!! duplki jedne zawsze jest korek jak kieruja ruchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry babolki:) do dziewczyna bonda-no szkoda ze wtym mies nie dolaczysz do mnie ale moze w nastepnym obie z angioletto bedziecie sie przepychac:) do Folik... no no no ciekawe co nam przyniesie jutro? tylko zrob ten test jutro slyszysz!!! i masz tu od razu zameldowac, wiem ze jutro sobota i w domu masz zakaz....no ale zakazy sa po to by je lamac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w odchudzaniu duzo daje ruch ruch i jeszcze raz ruch.... ale trzeba miec do tego motywacje i zawzietym trzeba byc.... ja w tym miesiacu sie bzzz cały miesiac wiec niesty orbitrek był czesciej uzywany przez M a ja licze ze odchudzanko bylo przy robieniu dzidzi... hehehehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o spioszek wstał.... witamy witamy... ja jutro jade na wies do domu... kupie test ale jak dadzo mi komp. to Wam napisze czy jedna :( cczy dwie :) ale dzis czuję ze @ idzeeeeeee wielkimi krokami........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam troche zle mysli wiecie dlaczego bo lekarz kazał sie starac i mowi ze przy pco trudno bedzie albo po pol roku jak nie zaaciaze to pomozemy.... i to mnie jakos trzyma ze jak tak powiedzial to pewnie dupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate - jeszcze nie... ale owulacyjne mialam a to juz jak dla mnie polowa sukcesu ale dzis zaraz po pracy testa kupie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik cierpliwa z tesciorami:) nie to co my niecierpliwcy angioletto nie:p nie nie mam zadnych objawow oprocz strasznie bolacych cycoli i zyly powylazily na obu bokach brzucha od zeber az po biodra, no to wg moich obliczen jakis 6 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik,dobija mnie ta twoja cierpliwosc powiem Ci szczerze!!! az sie skupic nie moge przez Ciebie! gdybym mieszkala blizej to sama bym Ci tego tesciora przyniosla,co bys mi od razu powiedziala co wyszlo! ale nie,ten babol wstretny woli cale forum w napieciu potrzymac:D normalnie jak na thrillerze bym byla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie bola cycochy bo rosna z rozmiaru b do c albo d, Folik twoje juz wystarczajaco urosly i stwierdzily ze juz se daja spokoj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe jaki terror to jest uczenie sie cierpliwosci.... ja juz 100 razy bym robila... ale nie trzeba cierpliwie czekac do swojej kolejki... w tabeli..... ale ja juz chce isc z poczekalni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co mi da ze zrobie dzis a jutro @ dostane trzeba wówczas na test wydac i na podpaski a tak cierpliwosc... wazna przy dziecku trzeba wyrabiac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana,przy Tobie to ja se te cierpliwosc nawet na wnuki wyrobie z pewnoscia hahaha:D no ale dobrze.bede wiec cierpliwie czekac;) ale jutro............................to ja cie pierwsza na forum zamelowana chce widziec!!!:D:D:D co nam od rana humory poprawisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile kosztuja tez Wam powiem... jak kupie... przeciez to 3 cykl staran a dwa poprzednie mnie@ wyprzedzil.... i nie zdazyłam zatestowac... oj brzusio mnie boli @-to.... oj zebym Wam humorków jutro nie popsuła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik przestan sobie juz tam zle wrozyc!!! a masz dalej ten sluz? i czy sprawdzalas sutki czy sa jakies wrazliwsze na dotyk?(nie u kazdej tak musi byc oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik,jak nie teraz to na walentynki juz na pewno,troszke wiecej optymizmu i nic sie tam nie martw! jak ma sie nie udac jak sie uda:D i beda dwie fasolki niedlugo na forum,a moze nawet wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×