Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej, no ja jestem, wiec nie usychaj. No własnie nie wiem, co się dzieje, że tak cicho, jedyno co może Was Dziołchy usprawiedliwic, to przytulanie. Angioletto jak zdrowko? Lepiej ? Bedziesz żyć?:)Szkoda ze Folik nie napisała nic, zajrzyj tu do nas, cokolwiek tam wyszlo na tym teście. Po to my tu , zeby ciągnąc się za uszy:) Witam babki, bo mam nadzieje, że choć nie piszecie, to zagladacie. Ja tez tak często mam. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ferminko;) tak,bede żyć:D dziekuje ahh,mam dzis tyle do zrobienia,zaczynam bigos gotowac,i musze zrobic liste przedswiateecznych zakupow,zaplanowac co ugotuje i ta dalej... ale jakos nie moge sie zgarnac:( dziwna pogoda dzisiaj,taka zamglona.i w dodatku troszke z moim sie posprzeczalam.on udaje ze nic sie nie stalo,a ja jak zwykle sie dąsam. wiem,uparta jestem ale czasami tak mnie on denerwuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu sie jakos zgarnelam i zrobilam co trzeba,mam juz zrobiona liste potraw ktore przygotuje na Wigilię i na kolejne dni świąt. mam tez liste zakupow i tylko planu dzialania teraz mi brakue ale jestem zadowolona ze juz zaplanowalam co i jak a jak wy sobie radzicie dziewczynki? Folik i coooooo??????? Jakos tu dzis cichutko(wczoraj tez),moze babolki swieta przygotowuja wiec wybaczam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj ale tu pustki :( tylko angioletto trzyma fason:) a Folik milczy dalej:( dziewczynki jutro bede pozniej bo jak wam juz wczesniej pisalam jade do gina dowiedziec sie co i jak.tak wiec do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kate,no dziekuje bardzo;) powodzenia,mam nadzieje ze napiszesz co i jak:) milego wieczoru:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piewsza:D dzien dobry wszystkim, wlasnie sie zbieram do gina, zajrzalam by sie przywitac i poczytac juz jakies wiesci...a tu co??? pustki i cisza jak makiem zasial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo,ja tez sie melduje.ale sama tego topiku nie chce prowadzic:( dziewczynki zlitujcie sie;) Kate powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Folik????????????????????????????? zawsze byla pierwsza!!!!!! Foliku odezwij sie czekam na wiadomosci, bo zaraz musze wychodzic i bede pewnie po poludniu dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze Folik nie zrobilas testu bo sie balas:), tak mi sie cos wydaje i podczytujesz teraz co??:) odezwij sie wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziesz do polskiego ginekologa??? tez postanowilam isc,niech mi zbada prolaktyne i sprawdzi czy wszystko ok.wiec napisz koniecznie jak wrocisz u kogo bylas i czy byl ok.dziekuje.powodzenia!!! ja tymczasem sobie tu poczekam na Folik;) moze sie w koncu objawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na Greenwich jest polska przychodnia "zielona Przychodnia" wczesniej o tym pisalam jest jeszcze jeden na Acton ale tam nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku kochany,wiesz ze Kate i jej fasolka nie moga sie teraz denerwowac wiec napisz szybciutko co sie stalo!!! czekamy;) co za kobita,no? alez jej sie udaje cwiczyc ta moja cierpliwosc:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ja podpatrywałam w weekend, nie chcę i ja naciskac na Folik, ale czekam z niecierpliwością! A ja od piątku bzzzz, już się cieszę i to podwójnie, bo jak rozmawiałam z moim chłopiną to okazuje się ze bedzie bał się mnie ściskac jakby zasiał ziarenko, buuuu, wiec ciesze sie na samo bzzzz bo przez ostatnie 2 miesiące było kiepsciutko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna Bonda,ale zaszalalas;) brawo!!! ja tez wczoraj mialam bzzzzz ale moj problem zwali was z nog.no jasna cholera,przeciez lezalam ''po'' ,ale czuje ze wycieka,wiec nogi do gory,bylo ok,ale tak sie spac nie da wiec znowu cieknie.i tak do rana. a rano wszystko juz kompletnie ''wysiusialam'':( i co to bedzie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
hej.. z tym cieknieciem to tez tak mam... :( jak to maz nazywa - slaba przyczepnosc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
i tak juz 5 miesiac staramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny - sorki ze nie napisąłam Wam nic wczesniej ale niestety nie mialam na wsi dopstepu do netu... a co ja Wam moge napisac...@ nadal brak a jak weszłam na forum wlasnie teraz to zobaczylam co piszecie itp... bo w sobote testu jednak nie zrobilam i dopiero dzis i niesty jedna krecha a dzis 32 dc ale robilam go z ciekawosci wlasnie niedawno... (a swoja droga to nic wwczesniej bym nie napisała bo dopoero informatyk wyszedł a padła nam siec....) i niesty załamka bo dzidzi nie bedzie.... płakac sie chce ale idzie Boze Narodzenie wiec bedziemy walczyc dalej... a @ pewnie nadajedzie tyle ze z opoznieniem.... i tak moje starania legły w gruzach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, a tak trzymałyśmy kciuki, moze jednak nie wszystko stracone skoro nie ma @? głowa do góry, predzej czy pozniej bedzie upragniona fasolka u nas wszytstkich :) trzymaj się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi foliczku.tak mi przykro ze nie udalo sie tym razem,ale pamietasz ze w poczekalni trzeba jednak swoje odsiedziec,wiec trudno.a zle ci tu z nami??;) mowie ci ze wszystkie dostaniemy fajne walentynkowe fasolki.eszcze troszeczke. Nitaanita-ja juz nie wiem co robic:( masz na to jakies pomysly? z tego co wiem to mam przodozgiecie macicy.czy to ma jakis zwiazek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:)Folik nie załamuj się,kiedyś się uda na pewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a może jednak zaszłaś ale za wcześnie by test wyszedł?poczekamy zobaczymy!!!!głowa do góry:)miłego dnia zyczę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okiresu na razie ani widu pewnie stres wszystko załatwił ale powinnam miec przynajmniej ze 2 dni opoznienia bo inaczej bedzie sie chrzanil a ja nie chce tak ja chce miec regularnie i chyba zaczne odpuszczac sobie to nakrecanie bo nie bede potrafila funkcjonowac... juz mnie bierze dół.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaanita
No co do tego ze wszystko jakos wcieka to nic nie moge juz zrobic :O heh... Ale nie martw się :) pewnie sa i takie którym się udaje dostac do komórki :) tylko trzeba być cierpliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik,to dla Ciebie🌼,nie martw sie kochana,prosze cie,no? no usmiechnij sie troszke,wiem ze ci przykro ale nie mozesz sie poddawac! na tym wlasnie polega ta cala gra,ze sie czeka i czek na tą fasolkę;) przeznacz ten czas na cos innego,nie mysl tyle.mozemy przeciez na tym forum rozmawiac o wszystkim o czym chcesz;)no juz,nie martw sie.kazda z nas czeka,musimy sie tu wspierac;) Kate chyba jakąś łapóweczke dala ze nawet w poczekalni jej dobrze nie bylo :D:D:D hahahahaha a my musimy swoje odsiedzec:) ja mysle ze im szybciej przestaniemy tak o tym myslec tym szybciej zagnieżdza sie te nasze fasolki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialam dzis mojemu ze chyba mnie nie lubią jego zolnierzyki;) a on na to ze to byly oddzialy specjalne i one tylko kilku tam zostawily na warcie,i codziennie sie chlopaki zmieniaja :D:D:D:D:Dhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×