Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

OJ foczki .... coś ciemno to widzę... ale mnie prawy jajnik boli, może jakieś zapalenie... czy owulka spóźniona, czy coś mnie się czepiło :( a może się już przyzwyczaiłam, że monitoruję wszystko... testuję... a teraz nie mam wglądu i... wymyślam, że może owulki nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati witaj zmienialm zdanie i nie poszlam pojezdzic na rowerku bo dzis mam 1 dzien @ takze wole nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ dostałaś jednak :( wiem , czytałam ... ze jak pojedziecie do Polski to lepiej odczekać a co ma być to i tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz sama niewiem co robic czy prubowac i jak bedzie to bedzie i super czy wstrzymac sie ale dzwonilam do mojej gn teraz i powiedziala ze prubowac oby sie udalo:D takze sama niewiem kurde jakbym byla w P to byl by swiety spokoj bo bym w kazdej chwili mogla issc i sie wyleczyc a tak to tu sie dze w tej glupiej irl a niemam sily juz. I chyab sie pozegnam z Wami starajcie sie i powodzenia.Jakos tak czuje ze spokojniejsza bede nie czytajac tego wszystkiego.Sorki ale tak bedzie lepiej:(c buziaczki.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA!BEATKA!🌼Gratulacjeeee!!!!!!!Ale jaja! Jestem moje Słonka ;) Ja testu nie zrobiłam boję sie i nie mam odwagi go zrobić...po południu już miałam go otwierać ale schowałam z powrotem do szuflady.A serce wali mi jak młot jak pomyślę o czekaniu na wynik i zobaczeniu jednej kreski...Miałam dostać w niedzielę @.Brzuch mnie boli,cycki też,tempka ok 37.No i to beznadziejne burczenie dołem brzucha jak na @ w pierwszej ciąży tak nie miałam.Ale pamiętam że też się czułam jakbym za chwilę miała @ dostać.do głowy mi wtedy nie przyszło że mogę być w ciąży. Nie możliwe żeby mi się udało trzeciej za dużo szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test zrobie jutro rano dla pewności.Wczoraj żle spałam ze stresu i dzisiaj też pewnie nocy nie prześpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia___ kochana... a ja Ci mówię, że ta Rita.... zobaczysz słonko... jesteś w ciąży na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA____ chodź lepiej opijemy... i przyjmij gratulacje słonce, cieszę się i to nie wiesz jak bardzo :) :) :) lepiej opowiedz jak to było, jak to zrobiłaś, w jakim dniu cyklu, kiedy owulka .... szybciutko... biegusiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Pati no coś Ty ja nie wierzę...boję się tego jutrzejszego testu a co do bzzz to owszem było w dni płodne ale tylko 3 razy.Lepiej Ty mi opowiadaj co tam u Ciebie-czas czekam na meaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja nie mam zamiaru zmieniać topiku będe cały czas z Wami byłam na urodzinach i teraz przyszłam ale wiecie co najadłam sie z grilla mięsek i teraz mi jest niedobrze U mnie owu była gdzieś 9 lub 10 maja czyli 14,15 dzień ANIA GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UDAŁO SIE @ POSZŁA NA PARE MIESIĘCY I DOBRZE ;-) JA TEŻ JESZCZE NIE MOGĘ UWIERZYĆ W TO ŻE MI SIE UDAŁO JESTEM W SZOKU KLAUDIA SZKODA ZE DOPIERO PO PRACY SIE DOWIEM ZE ASZ 2 KRESKI BO CZUJE ŻE BĘDĄ MÓJ M JESZCZE NIE WIE MUSZE COŚ WYMYŚLEĆ JUTRO SIE ODEZWE PO PRACY BO JUŻ MAM KONIEC ZWOLNIENIA ALE TYLKO NA CHWILE HI HI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby ja w tym miesiący bzzz miałam tylko pare razy i na jednej ręce na palcach by policzył. ale brzuch mnie dalej boli jak na @ i wiecie co dziś rano był spadek temp na 36.7 ale jednak sie udało Niemam wykresów temp niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc babeczki ide spać bopo 5 wstaje Klaudia trzymam kciuki za Twoje testowanie pa pa ale jestem szczęśliwa i podniecona musze szybko do gina sie zapisać i zobaczyć serce nowego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA____ co ty kochana masz do wierzenia... kieliszki wyciągam i pijemy zdrowie trzeciego foczątka malutkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Beatko tak bym chciala czuc to co ty...nigdy nie mialam 3 dni opoznienia.A jak dotykasz brzuch nisko to cie boli? bo mnie tak jak nacisne mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA____ nie wiem co mi jest ale tak mnie kują jajniki, że za mi słabo... może dopiero owulka będzie? niemożliwe... boję się wiesz... że znowu jakieś rewelacje , jakieś zapalenie czy co.... buuuuu ja nie chce tego czegoś, no chyba, że to owulka... ale śluzu płodnego już nie mam, nic to widocznie tak mam być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i budzę!!!!!Ale miałam noc dziewczyny z boku na bok i co godzinę się budziłam w końcu nie wytrzymałam i wstałam o 5-tej i zrobiłam w końcu ten test----DWIE GRUBE KRECHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tyle czekałam żeby napisać Wam te słowa ;) Aż sie poryczałam jak zobaczyłam a druga kreska pojawiła się zaraz po pierwszej. Ale jaja Babole trzy fasoleczki ;) Dziewczyny miałyście nosa--Pati,Rea,Beatka :) Spacerku wreszcie i Ty nie będziesz osamotniona ;D Robie sobie herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia wielkie gratulacje. Wiedziałam, że jak zajrzę jeszcze przed pracą to dasz znać co i jak. GRATULACJE jeszcze raz. Pa pa lecę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia____ tylko nie mów, że nie mówiłam ;) :) GRATULUJĘ KOCHANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja na razie zmykam do gina, mam na 10 ale ja si te rano poryczałam tylko... z innego powodu ... tempa nadal 36.59 ... nie było owulki chyba, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Klaudia!!!!!!!! Ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja dzis prawie nie spalam-po pierwsze strasznie lalo i wialo az huczalo i budzilam sie jak o szyby walilo,a po drugie chyba z wrazenia.. i o drugiej obudzilam sie glodna..:P rano zamiast kawki kakao i zaraz wracam do lozka.. no nie moge ale jaja..zesmy sie wszystkie na maj pisaly i patrzcie.. Pati Ty nam dobre wiesci od gina przynies!:) A wiecie co?Slyszalam jak M rano wstal i pierwsze co to poszedl u kota w kuwecie sprzatnac ;) Jak zeszlam na dol to jeszcze zerknelam na testy czy aby moje kreski nie zniknely hehe No nic milego dnia Babolki do pozniej 🖐️ P.S Lola nie chce wiecej takich tekstow czytac,ok?? Pamietaj ciezarnej sie nie denerwuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati slonce moje kochane ja Cie blagam Ty zostaw te tempy! Mowilam Ci przeciez,ze u mnie spadla i co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja___poczta. Ania___no ja też co chwilę zerkam na test ale kreski nie znikają a @ nie ma...Jupi!!!!Jupi!!!!Tak sie cieszę!A z wizytą u giny wstrzymam sie do po niedzieli na razie chcę się nacieszyć.Pójdę i zaraz badania,krew...wrrr...a ja mam słabo widoczne żyły.Jak byłam w pierwszej ciąży to wyobrazcie sobie że byłam na badaniach krwi i moczu nawet 3 razy w tyg.bo czepiały się mnie zakażenia.@ razy leżałam w szpitalu--tego się najbardziej teraz boję bo jak ja zostawię moja niunkę jak my takie zżyte jesteśmy...Ale na razie się cieszę.Baaaardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nikomu na razie nie mówimy z rodziny musimy sie z tym najpierw oswoić i sprawdzić czy wszystko jest ok.A wiecie że nawet słyszałam na swój temat takie ploty że niby jestem w ciąży ktoś tak powiedział ze znajomych i koleżanka mi mówiła ale to było z tydzień temu.Jak widać w każdej plotce jest ziarenko prawdy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia wszystkim zycze:D ja ide do pracy:( Pati powodzenia u gina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, bejbe, nareszcie! O Jezu! Zaraz padnę. Boże, kobieto, wczoraj już mogłaś pobić rekord na topiku:D Muszę się napić:) Jak mi teraz pójdziecie stąd, ciężarówki, to się pogniewamy. Tabela 3. jest już całkiem słuszna, a jakoś nie widzę, żeby codziennie pisał ktoś, że komuś brzuszek już rósł, czy o innych objawach. Wy musicie się spowiadać regularnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×