Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ale ja myśle o tym żeby sobie teraz gdzieś pojechać a nad more to niestety za daleko bo ja na południu mieszkam wiec nici z tego morza zostaje jezioro ale hyba zostane w domku bo M w drugiej pracy a ja sama EEEEEEEEEE nigdzie ie jade. A ja oczywiście prawo jady mam i autko tez a do autobusu ho ho ho kiedy ja w autobusie byłam czy innym środku lokomocji niepamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko to pojedz do jakiegos lasu , znajdz mala polanke i zobacz jaka trawka zielona jest... tylko pamietaj o prowiancie HI HI HI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko---teraz nad morzem tez jest pieknie- własnie wróciłam :) choc jeśli masz tak daleko (ja też 500km jechałam :) ) i chciałabyś gdzieś blisko to jezioro to też świetny pomysł, a może zamaist M pojedziesz sobie z kolezanka ? Takie wyjazdy też maja swój urok :) lub poprostu poczekaj aż M będzie wolniejszy w pracy. ORCIO--o przy metrze to super! a ile kosztuje wizyta? ma usg w gabinecie tak by na monitoring pochodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio prowiant mi nie jest potrzebny bo i tak nie mogę nic jeść zmuszam sie do jedzenia bo wiem że musze jeść ale mi sie nieche. Pati martwie się strasznie co sie z Tobą dzieje byłaś na NK i napisałam ale nie odpisujesz co sie dzieje??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZA WIZYTE I USG ZAPLACILAM 180 ALE CHYBA JUZ Z RABATEM BO BEDE U NIEGO MUSIALA BYC MIN 3X W NADCHODZACYM CYKLU POD MONIT. WIEM ZE TO SPORO ALE MAM PRZYPUSZCZENIE ZE JEST TEGO WART

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK SIE NAWDYCHASZ SWIERZEGO POWIETRZA TO I APETYCIK WROCI , ZOBACZYSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio z tym apetytem to nie tak łatwo bo ja dużo spaceruje i do lasu bardzo często bo mam las prawie pod nosem:-) a jeść mi sie niechce ale przejdzie mi tylko nieh fasolka podrośnie Spacerek a Ty gdzie sie podziewasz pewnie wkówasz na egzaminy co??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide chyba poleżeć sobie bo zmęczona jestem staniem w korkach Dziewczyny czy u Was też takie korki są straszne??? u mnie odcinek co normalnie pokonuje w 5 minut ponad godzine jechałam i w korkach stałam dziś koło 2 godzin a Nowy Sącz to bardzo małe miasto co do stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko---tak w wawie też dziś korki straszne!Pogoda okropna wiec od razu wszystko stoi. Orcio---to rzeczywiście dużo, czyli w tym cyklu musisz zapłacić 3 x 180?pozwole poobserwowac sobie Twoje odczucia czy rzeczywiście ten gin taki super i jesli tak to sie skusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ CO MNIE PRZEKONALO ZLECIL MNIE ROWNIEZ BADANIA A DO JEDNEGO DODAL KOMENTARZ KTORY WYZBYL MOJE WATPLIWOSCI Z TYM BADANKIEM JESLI W LABORATORIUM ZAPYTAJA CO TO TO NIECH PANI ODPUSCI BO TO BEDZIE OZNACZALO ZE NA CODZIEN NIE ROBIA TAKICH I NIE MAJA PRAKTYCZNEJ WIEDZY ,SAMA TEORIA. MOIM ZDANIEM DOSC ODWAZNE ALE TEZ ROZSADNE STWIERDZENIE. JEST TEGO DUZO CHCAC SPRAWDZIC CZY MNIE NIE NACIAGA ZAPYTALAM CZY MA JAKIES PREFEROWANE LABORATORIUM - NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDYNIE NA NASIENIE PODAL NAZWE WIESZ JA JUZ CHODZILAM NA ROZNE WIZYTY OD 60 DO 90 ZETA DO GABINETOW Z MARMUREM I NIE ODNIOSLAM TAK POZYTYWNEGO WRAZENIA POMIMO ZE FACET WYGLADA DOSC DZIWNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZRESZTA TO NIE ISTOTNE PRZECIEZ BO JUZ MAM KANDYDATA NA TATUSIA HI HI HI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dośc dziwnie?:) Masz racje rozpiętość cenowa jest w Wawie ogromna,ale 180 zł. za wizyte + USG to tyle jeszcze nie płaciłam, raz mi się przytrafiło 170zł. ale potem w tym cyklu w monitoringu 2 x 60 zł. czyli 170 + 60+60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wizyte wraz z usg - 180 wiesz jak beda wyniki nasienia to sie go zapytam jak za te wizyty platne jest bo nie zapytalam o cene nastepnych niestety.ale zdawalo mi sie ze wczesniej mowil 120wiz + 80 czyli 20 rabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ze malo przystojny ha ha ha to mial byc zart ze przeciez mam kandydata na tatusia juz iwec nie musi lekarz byc przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak was dziewczyki:) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6......... nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 ewika74...............04.07 około????.........nie.......34 ......... Orcio...................22.06.......?................... ...30........6 Annolia................02.07.........28.........tak..... ..27........2 joanna84.............27.06.0.......28.........nie....... 25.........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 patrycja75...........07.06.......32..........tak........ 34 .......11 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 Meg75 ................26.06.........29.......tak......34....... ojjj... joanna84.............27.06.0.......28.........nie....... 25.........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............19....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................19....23.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..15......lipiec......03.12.09..........22.......... . Fermina30............ 10.......25.05......05.01.10.... . .31 .........? Klaudia0405...........7.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........ Beata2611............7........29.06......?????????????.. ........26.......... Anka323..............5........16.06.......30.01.10...... .....23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wlasnie wrocilam z pracy o 5 zjadlam obiad ukapalam sie i teraz pije kawke. Kurde dziewczyny niewiem co jest ale przed kapaniem sie sprawdzilam tak z ciekawosci temp i mam 37,3 takze dosc wysoko a rano tez byla wysoka hmm ciekawe co to oznacza.Dzis mnie w pracy strasznie mulilo i brzuch bolal dolem i jajniki ale nie chodze czesto sikac.hehe a test owul z robilam dzis i tylko 1 kreska drugiej wogole nie widac a wczoraj byla,a kurde ja juz przestane robic te testy mam to gdzies za bardzo sie stresuje.A o 19 idziemy do znajomych takze pewnie bede poznym wieczorkiem.ale teraz jeszcze 30min jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i zapomnialam napisac ze dzis mam baaaardzo duzo sluzu tak czuje i na wkladce tez widac co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to cos ciekawego... Kochaj się często Wyniki ostatnich badań dowodzą o tym, że codzienne stosunki (nawet kilka razy dziennie), na dwa dni przed i w dzień owulacji zwiększają prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Mimo tego iż liczba plemników jest wówczas zmniejszona w ejakulacie, to ciągle odnawiany zapas plemników ma o wiele większe szanse na wniknięcie do śluzu i zapłodnienie komórki jajowej. W takim ujęciu zapładnianie staje się procesem ciągłym a nie jednorazowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ale temperatura mierzona o tej porze nic nie oznacza.Tylko rano przed wstaniem z łóżka bierz pod uwagę.A jaki ten śluz masz? Ania i co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nowa a jak tam u Ciebie?Który dc? Co do lokomocji to ja też mam prawko i własny samochód bez niego nie wyobrażam sobie mojego życia serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdziera Orcio od Ciebie ten gin strasznie!Ja zapłaciłam za usg dopochwowe 80 zł no a razem z badaniem to nie wiem ile by wziął bo mnie nie badał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa co do kochania częstego to nie ma reguły.Ja uważam że wystarczy ze 3 razy w dni płodne ale takie porządne i będzie ok. Beatko___na razie do końca 3 m-ca lepiej się wstrzymać z bzzz...co nie oznacza rezygnowanie ze wszystkiego ma się rozumieć...;D Ale wiesz jakby przez bzzz coś się potem miało stać to lepiej się wstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA u mnie 21 dc.jestem juz po starankach i cale szczescie :) 6 razy w dni plodne to chyba wystarczajaco. teraz musze czekac na efekty, ale i tak pewnie nic z tego nie bedzie.nie udalo sie 5 razy to czemu ma sie udac za 6? za tydzien wyniki z hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauida wiem ze nie oznacza ale skoro jest wysoka to rano nie bedzie bardzo niska no nie.A sluz mam gesty i lekko zolty na wkladce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to niewiem ale ja z Was płace najmniej bo tylko 70 zł za badanie i usg wszystko jest wliczone w badanie. HHMMMMM może dlatego ze małe miasto i mniej zarabiamy pewnie tak. ale wnet by sie Wam opłaciło do mnie rzyjechać i sie przebadać pożądnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×