Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Lola czyli jesteś już po owu.Skoro tempa poszła w górę i śluz już nie przejrzysty. Nowa____a dlaczego ma się nie udać właśnie za 6 razem?mi się udało właśnie za szóstym Skarbie :) A 6 razy bzzz no kochana podziwiam kondycję.My 6 razy na miesiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa u mnie za 6 razem sie udało wiec trzymam kciuki a bzz było dużo wiec czekajmy teraz na 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia prawda Nowa ma super kondycje z eMn podziwiam ha ha ja to też 6 razy ale w miesiącu a nie mówiąc co teraz ile razy bo 1 czy 2 już nawet nie pamiętam odkąd w ciąży jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja po tych moich ostatnich przezyciach nawet nie myślę o bzzz tym bardziej że gin kazał się wstrzymać bo niestety ten stres nie poszedł dzidzi na zdrowie i teraz nie wolno zakłócać jej spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co?chyba rzucam się na łóżko poprzytulać się z moją kochaną niunią i tv pooglądać.Normalnie mam wrażenie jakbym wróciła z tamtego świata...To ja zajrzę póżniej. Annolia__poczta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gin bierze 80 zł z usg, ale znam też ginkę, która bierze 170 z takie samo badanie, w dodatku od razu wysyła na badanie krwi i każe przyjść z wynikiem... (nawet jak się pójdzie z podejrzenim grzybka). To się nazywa biznessss !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kondycja jest ale to moze dlatego ze to jedyny sport ktory narazie uprawiam :) dziewczyny mam nadzieje ze ta 6 to bedzie szczesliwa.ile ja bym za to dala zeby tym razem sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi jestem na NK zdiecia pododawałam bo dawno nowych nie było. A ja żadnego sportu już nie uprawiam niestety na bzzz mam ochote ale boje sie i nic z tego a inne sporty co lubie niestety odpadają bo dzidzia jest i musze uważać a pojechałabym sobie poćwiczyć troche, wiecie bo ja uwielbiam na kajakach pływać kiedyś to nawet brałam jako młodzik w zawodach udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia_________poczta Ja teraz też tylko jeden sport..:) A tak poza tym, mój sport to góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem No wiec wyglada na to,ze jest ok.Gin nie wie skad i dlaczego to plamienie.Powiedzial tylko,ze miejmy nadzieje,ze to nie jest wstep do jakis komplikacji.Widzialam serduszko,dzidzius zywy.Mam brac duphaston dwa razy dziennie i zadnego bzz. Klaudia to nie od bzz bo juz z tydzien nie bylo. Tutaj nie ma rozgraniczenia prywatnie czy nie.Placi sie za kazda wizyte.Kobiety w ciazy nie placa za wizyte u lekarza prowadzacego.Tyle,ze tu lekarzem prowadzacym jest lekarz rodzinny,a nie ginekolog.Za kazda dodatkowa wizyte bede placic 80euro.Drogo,ale za to maja wszedzie odpowiedni sprzet i osobny szpital polozniczy,a nie tylko oddzial.Do tego szpital wyglada jak hotel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebralam tez wyniki badan.Niewiele z nich rozumiem..wiem tylko,ze tokso ujemna i w koncu wiem jaka mam grupe krwi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, tak się cieszę, że wszystko jest w porządku. To usg przez brzuch w 7. tyg. i odzywki pseudo-lekarza ujęły całej diagnozie wiarygodności. Dobrze, że chodzisz teraz do kogoś innego. Anka, leż plackiem i rączki na kołderce, a będzie dobrze:) Beatka, jak Ty ślicznie się uśmiechasz! Jesteś promienna niczym słońce:) Ja mam sesję, mało czasu, dużo stresu. Szkoda gadać. Wrócę do Was za dwa dni. Trzymajcie się dzielnie! Orcio, działaj dalej. Twoja ciąża musi być zdrowa bez dwóch zdań. To jajeczko gdzieś musiało mieć problem, dziewczyny mają rację. Inaczej płakałabyś, bo maluszek miałby problemy. Uszy do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU CIESZE SIE RAZEM Z TOBA , KURCZE MAM PROBLEM Z NETEM JAKIS CHYBA BO WOGOLE NIE MAM GADU, NIE CHCE SIE COS LACZYC , JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO DOBREGO DZIEWCZYNY . MOZE JUTRO BEDZIE LEPIEJ,BO TERAZ PRZESYL MAM JAK KREW Z NOSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no i to jest najważniejsze że wszystko jest ok.Musimy się troche oszczędzać naprawdę dziewczyny brzuchatki bo nasze fasolki są baaardzo wrażliwe. Chmurko___ucz się i nie stresuj ;) Oj jak ja bym chciała wrócić na studia....ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej juz wrocilam ale widze ze wy idziecie juz spoac nja co prawda jutro na 7 do pracy ale jeszcze zagladnelam do was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to bardzo sie ciesze ze wszystko w porzadku.uwazaj na siebie i duzo odpoczywaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza:-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witajcie z rana ja na 7 do pracy i dlatego tak wczas jesten.Bede po 18 wieczor ale wiem ze ciezki dzien bedzie w pracy no tempke mam dalej 36,6 hmm ale juz sie lepiej czuje wczoraj mnie skurcz lydek lapal ale przeszlo po wymasowaniu. A Wam zyczego milego dnia i piszcie ede miala co czytac wieczor. Do wieczorka.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wszystko do bani.... normalnie masakra... juz nie wiem co bedzie ze staraniami... ide do lekarza..... znowu gardło mnie tak szczypie.... i musze zarazki udusic jeszcze w zarodku... co by znowu anginy sie nie nabawic.... tesciowa chora lezy i zarazki przelatuja nam pewnie przez dziurke od klucza i ja znowu chora.... bede ?!!! pytam sie po co dlaczego itp.... buuu :( ja chce staranka a tu taka kiszka normalnie katastrofa.... biore jakies cholinexy itp ale ide do lekarza bo znowu jak troche zenidbam to sie dalej przeniesie a juz nie daj Boze.... antybiotyk !!!!!! tak to wlasnie mozemy sobie planowac.... buuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja Was nie dogonie.... z tymi staraniami i brzychami.... Wy juz nastepne ciaze bedziecie planowac a ja w I nie zajde.... ij zycie zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek a ja od rana latam do szkoły małej musiałam jej rzeczy pozabierać póżniej szybko zakupy teraz mam jeszcze 10 minut bo jade o 10 po reszte prezętu dla wychowawczyni jak przyjde do domu to obiad i dziecmi musze sie zająć bo siostra z Austri z córką przyjechała szok niewiem gdzie ręce włożyć. Ania ciesze sie że jest wszystko dobrze ODPOCZYWAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki :) to ja wasza stara forumowa kolezanka, u mnie juz ok, pozbieralam sie jakos po stracie, bo jak to mowia a zycie toczy sie dalej...... widze ze jest tu sporo nowych osob!!! tak wiec pozdrawiam wszystkie nowe kolezanki no i oczywiscie te z ktorymi pisalam za dawnych czasow Folik Rea Klaudia Lola M_M :):):):):):):) tak wiec chcialam wam obwiescic ze znow jestem w ciazy, zrobilam testa i wyszedl pozytywnie:):) jednak teraz bede juz bardzo spokojnie do tego podchodzic, boje sie ogromnie, no ale przeciez nie moge miec chyba drugi raz milionowego przypadku......juz dosyc cierpien o tyle jestem zdziwiona ze jestem w ciazy poniewaz bzzzzz nie bylo jak kiedys (starsze kolezanki pamietaja nie... :)) tylko mialo to miejsce raz!!! i chyba to byl 11dc...malo tego bylam wtedy po chorobie, no wiec organizm na maxa oslabiony tak wiec mam nadzieje ze to chorubsko nie zaszkodzilo malenstwu:( objawy mialam dokladnie takie same jak w pierwszej ciazy!!!! trzymajcie sie cieplutko moje drogie, bede czasem wpadac na ploteczki:) wasza Kate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ania super że wszystko ok! Odpoczywaj teraz,bo spokój jest Ci bardzo potrzebny. Kurcze a ja miałam sie juz nie nakrecać!!! No i zrobiłam dzis test ,nie wiem po co bo @ mam dopiero 23 dostać! Chyba powinnam dostac zakaz zblizania sie do testów ciążowych bo inaczej bede je robic codziennie czy trzeba czy nie trzeba!! PATRYCJA !!! My Cie wzywamy,na NK zaglądasz a do Nas nie... Pusto tu bez Ciebie Kobieto wracaj bo jak nie to ja Cie znajdę.....Obiecuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity,ale mialam czytania !!! kate super,ze wrocilas i ze jestes w ciazy..tym razem wszystko bedzie ok :) ciesze sie razem z Toba.. neta nie mialam i dodatkowo zalatana jestem...doly straszne lapie cos mi sie zycie nie uklada,jestem wyczerpana :( smutno mi strasznie :( dzis mam zamiar wypic z kolezanka wiec nie wiem czy bede w stanie do was napisac wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. O witaj Kate.Gratuluje ciazy i jestem pewna,ze teraz wszystko bedzie ok.Zagladaj do nas jak najczesciej. Chciejko kochana a co sie dzieje?? Cos z eMem??Choc tu kochanie Cie przytule i zaraz bedzie Ci lepiej ;) Ja sobie siedze,zjadlam tosty z dzemem i ogladam tv.Potem musze wstac i jakis obiad zrobic,bo nie zniose kolejnego obiadu ze sloika hihi Milego dnia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez zaktualizuje :) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6......... nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 ewika74...............04.07 około????.........nie.......34 ......... Orcio...................22.06.......?................... ...30........6 Annolia................02.07.........28.........tak..... ..27........2 joanna84.............27.06.0.......28.........nie....... 25.........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 patrycja75...........07.06.......32..........tak........ 34 .......11 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 Meg75 ................26.06.........29.......tak......34....... ojjj... joanna84.............27.06.0.......28.........nie....... 25.........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............19....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................19....23.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..15......lipiec......03.12.09..........22.......... . Fermina30............ 10.......25.05......05.01.10.... . .31 .........? Klaudia0405...........7.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........ Beata2611............7........29.06......?????????????.. ........26.......... Anka323..............7........11-12.07.......30.01.10........23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kate79.... Az mi sie łezka zakreciła ze sie pojawiłas kochana.... gratujue serdecznie z całego serca.... no widzisz jak to sie wszystko układa - a jednak czasami nas zycie zaskakuje mile a nie tylko płata nam figle..... oj jak fajnie ze sie pojawiłas słoneczko.... pisz czesciej...... :) buziaki.... :) A ja masakra wrociłam od lekarza mam dreszcze gardło boli itp a co za tym idzie nastepny antybiotyk dostałam czyli miesiac temu odstawiłam ale nie na długo - nie wylezałam ostatnio choroby i masz babo placek.... i teraz co a teraz wlasnie mam 7 dni zwolnienia i lezenie plackiem i starania moge sobie odpuscic.... ot całe moje zycie.... widzisz KATe ja to mam pod górke.... nawet mi sie bzyt nie wolno.... :) ale co mam sie załaamac nie nie.... poleze choc wcale chora sie nie czuje.... boli mnie gardło.... jest jak to lakarka powiedziała podraznione.... ale słyszy ze jak nie wyleze teraz ostrzeli moge zapisac sie na nastepna wizytye za miesiac..... wrrrrr...... wiec znikam na 7 dni od Was.... :( jeszcze dzis kibluje w pracy bo musze wszuystko zakonczyc.... ale sie pojawie ...... lipa na całego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik Biedaku :( Wspólczuje Ci ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wyleżysz ,wypoczniesz ,nabierzesz sił a potem bzzz ze zdwojona siłą i szybko fasolkę stworzycie. Zdrówka zycze .Trzymaj sie !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×