Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Foliku - nie wiem dlaczego się przesunęła @, ale już jest ze mną ze zdwojoną siłą:))) Anka - leż plackiem i już:))) mam nadzieję ,ze wzięłaś urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie reszta się podziała? Pati trzyma nas w niepewności, tak??? wychodź z nory i dawaj te poziomki, spada mi cukier:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja - REA cos chyba mowi..... z nory!!! -chodz do nas i zdaj nam relacje.... ile tych kresek i kiedy sie pojawiły..... nie udawaj ze spisz i nas nie czytasz..... nie udawaj babolu..... My z REA sie w tym cyklu przylaczymy do objawów Twoich i liczyc bedziemy dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Folik co jest cisza jak makiem zasial.... nic tylko brać Nikulam i pic:)))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane baburki! Ja dzisiaj poszłam do pracy, ale nie narobiłam się zbytnio, bo szef zarządził,że nie ma potrzeby,żebym pracowała...że wie o tym,że jest problem z L4 ale on nie chce kolejnych problemów z ciężarną pracownicą, bo dwie takie już pracowały i wylądowały w szpitalu, więc najlepiej,żebym poszła do domu odpocząć. Dla własnego dobra. Rozumiecie? NIE MUSZĘ CHODZIĆ DO PRACY A ONI NORMALNIE MI BĘDĘ PŁACIĆ!!! PARANOJA! o mnie-za mnie mogę sobie siedzieć w domu, zwłaszcza że są świadkowie, którzy to słyszeli i w razie czego potwierdzą... Powiem Wam,że chyba w tej firmie nic mnie już nie zdziwi... Czytając to co napisałyście, nasuwa mi się to samo co napisała REA-ja wiem,że ciąża przysparza nam wiele zmartwień, że to nie jest tylko i wyłącznie \"błogi okres radosnego oczekiwania\" i jak któraś słusznie stwierdziła, nic tylko leżenie i głaskanie się po brzuszku... i każda w takiej sytuacji tez się martwi,czy będzie ok, ale... nie ma sensu naprawdę za dużo na ten temat czytać i myśleć, co mi się może przytrafić, bo nerwy są najmniej wskazane w ciąży! Mój M mi też ciągle powtarza,żebym się nie denerwowała itd. że to szkodzi dziecku i wiem,że całkiem bez stresu się nie da całą ciążę, ale nieraz sobie plułam w brodę,że o czymś się naczytałam i potem wszystkie objawy widziałam u siebie więc dobrze jest mieć dużą wiedzę na różne tematy, ale czasami lepiej mniej wiedzieć- człowiek jest zdrowszy, spokojniejszy..WIĘC APELUJĘ, NIE FUNDUJCIE SOBIE WIĘKSZYCH STRESÓW NIŻ TO KONIECZNE! Czasami lepiej sobie odpuścić przeczytanie jakiegoś artykułu itp. a zająć myśli czymś miłym i pozytywnym, ok? KLAUDIA, kochana... wierzę,że się okaże, że jest wszystko w najlepszym porządku i ta lekarka, która tak Cię potraktowała nie ma racji! A myślę, podobnie jak inne dziewczyny,że po takim incydencie powinnaś zmienić lekarza, bo ważne są nie tylko kompetencje (ta pani chyba też nie do końca je posiada-ja w tak wczesnej ciąży ledwo coś widziałam na usg robionym sondą) a po drugie to,czy lekarz jest ludzki i czy traktuje Cię jak człowieka, a nie przypadek medyczny. Trzymam więc kciuki za Ciebie! ANKA ja też miałam plamienie w 6 t.c i usłyszałam wtedy od lekarza,że tak się często dzieje, bo to okres bardzo delikatny, wiele się wtedy dzieje, zachodzą różne procesy, dziecko łączy się ściślej z matką i takie rzeczy się zdarzają... Najlepiej jest oczywiście sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, ale w większości tak właśnie jest i tego z całego serca Ci życzę! Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z nowości u nas... Mamy się skonsultować z hematologiem (lekarzem od krwi) bo wyniki nie są najlepsze. Robiłam badania hormonów tarczycy i są w porządku ale hemoglobina spadła w ciągu miesiąc z 11,4 (taką miałam od grudnia, jeszcze sprzed ciąży) do 10,4 (norma jest 12-16... Niby nie jest źle, ale okazało się,że żelazo jest w górnej granicy normy, więc to nie z braku żelaza, jak u większości kobiet w ciąży tylko prawdopodobnie z braku witaminy B12. Tylko,że B12 w kapsułkach przyjmowałam od grudnia i nic się nie podniosło. Prawdopodobnie mam zerową wchłanialność B12 z żołądka i trzeba ją będzie podawać w zastrzykach... (bardzo bolesnych, nawiasem mówić) ale chcą to jeszcze skonsultować z hematologiem właśnie,żeby spojrzał "fachowym okiem" Wizytę mam jutro. Mam nadzieję,że będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea oczywiscie,ze mam wolne.Zadzwonilam dzis do pracy powiedziala mi szefowa,ze nie ma problemu,ze mam na siebie uwazac i jutro dac znac co i jak. Animonda zobaczymy co mi jutro lekarz powie.Jutro o 18 mam wizyte.Na razie wzielam 1 tabletke,bo temu lekarzowi w Polsce ufam bezgranicznie,bo wiem jak wiele ciaz uratowal i strasznie zaluje,ze nie moge teraz do niego isc.Przyjalby mnie chociaz,ze ma dzis wolne.To lekarz z powolania.W srodku nocy przyjmie jesli trzeba. Ide sie ubrac w jakis dres,bo od rana siedze w szlafroku i pizamie.. M mi caly czas mowi,ze na pewno wszystko jest ok.Nakrzyczal na mni,ze nie wolno mi myslec inaczej,bo malego Borysa stresuje.Kochany moj.Martwi sie,ale nie da tego po sobie poznac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania pewnie że bedzie dobrze bo musi bć dobrze a takie plamienia są ale nie zawsze to zagrożenie dla fasolki dużo moich znajomych tak miało a dzieciaczkom nic sie nie działo. Ja biore duphaston 2 razy dziennie tak mi gin kazał jak mnie brzuch cały czas bolał male na szczęście nie boli i nie plamie nic tylko krzyże bolą ale to normalne chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M nawet nie wiesz jak dobrze uslyszec takie cos od brzuchatki..Dziekuje Ci bardzo.. Mnie niepokoi tylko to klucie,chociaz kolezanka mi mowila,ze to moze z nerwow... M_M na pewno wszystko u Ciebie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, w tak wczesnej ciąży plamienia bardzo często się zdarzają. Podobno mogą się pojawiać wtedy, gdy przypadałaby @ i nie zawsze oznaczają coś złego. Fakt, ciąża to nie jest błogi stan bez zmartwień i nerwów. Wręcz przeciwnie! Dla mnie to czas ciągłych zmartwień, chociaż nic złego się nie dzieje. Kończy się jedno zmartwienie i zaczyna sie kolejne. Ostatnio przeżywałam, że moje dziecko za mało sie rusza. Lekarka przez telefon mi bardzo dosadnie wytłumaczyła, że kopnięcia czuję wtedy, gdy moje dziecko nie wyhamuje i kopnie mnie w ścianę macicy :) A gdy ma dużo miejsca, niekoniecznie mogę czuć. I tak w kółko. Jedno się kończy....drugie zaczyna.... Jedno jest pewne, nie należy czytać zbyt dużo w internecie opinii różnych ludzi i historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, mam nadzieje ze ta cisza nie jest zlowroga i juz wiecie ze wszystko jest dobrze ,trzymajcie sie mocno mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio ja nie bede nic wiedziala do jutra do 18,bo wtedy mam wizyte... Dzis mojego lekarza nie ma..ma wolne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wlasnie sie doczytalam ANIU , w takim razie musisz poleniuchowac troszke do tej 18stej jutrzejszego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niestety podpisze sie pod poprzedniczkami zebyscie wraz z klaudia nie myslaly juz ze strachem , wiem ze myslisz sobie latwo powiedziec i moze nawet cie to irytuje ale to szczere rady sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P A T R Y C J A - MIEJ LITOSC DLA MOJEGO LEWEGO KCIUKA , NIE BADZ TAKA BEZDUSZNA I NAPISZ CHOCIAZ ZEBYM ZOSTAWILA SILE NA NASTEPNY CYKL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak złapie Pati na NK to jej futro przetrzepie i polecą te bląd loki :) kochana gdzie ty jestes ???? Nikulam dzieki za ... zaproszenie następny krok ... kawa :) sorki zarty dzis mnie sie trzymają Rea - moze moje dc tez bys wpisala do komory i dawala mi sms-a kiedy bzzzz, co ty na to ??? Gdzie reszta kobit, gotują obiady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pomyliłam Nikamo z Nikulam obie panie serdecznie przepraszam - to objaw zmęczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yustyna88
Dziewczynyn wiem ze to nei tan temat ale nikt nie chce mi odpisac na moj temat moze ktoras z was mi pomoze??? czy ktoras z was stosowala plastry evra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski ja juz po pracy i teraz pije kawke:D Ania uwazaj na siebie mam nadzieje ze to nic groznego, i odpoczywaj pewnie dlatego ze sie zdenerwowalas. Klaudia napisz co i jak jak bylo u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po wizycie dziewczyny i miałyście dobre przeczucie ta wredna baba się pomyliła i prawdopodobnie powiedziała mi to wszystko dlatego żeby wyciągnąć jakąś kasę. Jest wszystko w najlepszym porządku.Jest płód który ma prawie centymetr ;) Serduszko bije 123/min nic się nie odkleja i nie mam żadnego zaśniadu.Na wyniki które pokazałam tamtej wydrze co stwierdziła że bhcg za wysokie ten lekarz powiedział że bardzo dobre to anioł nie człowiek mówie Wam.Pogłaskał mnie po głowie i powiedział żebym się nie martwiła już na wstępie.Podał mi póżniej jak się zdrowo odżywiać.Nie dał mi nic na podtrzymanie bo nie ma potrzeby a mówił że te hormony na podtrzymanie nie są do końca zdrowe dla płodu.Pracuje w klinice położnictwa i ginekologii w Lublinie i zna sie na rzeczy.Powiedział że aby nie potrzebnie się zestresowałam.Oby to się nie odbiło na dzidziusiu.Na razie tylko kwas foliowy i mam porobić badania i za dwa tyg.do niego pójść.Dał mi na morfologie,mocz,cukier na czczo i WR. BAAARDZO Wam dziękuję za wsparcie nie wiecie ile wasze słowa wczoraj dla mnie znaczyły.Jeśli bym uwierzyła tamtej ginie to w tej chwili miałabym skrobankę żywego dziecka.Gin powiedział że to najpiękniejszy dzidziuś na świecie i dał mi zdjęcia.Widziałam jak bije serduszko aż się popłakałam ze szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ja chyba juz tez ostatni raz robie te testy owul bo za bardzo sie strsuje przez nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po ... zobaczymy jak efekty pracy !!! PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6......... nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 ewika74...............04.07 około????.........nie.......34 ......... Orcio...................22.06.......?................... ...30........6 Annolia................02.07.........28.........tak..... ..27........2 joanna84.............27.06.0.......28.........nie....... 25.........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 patrycja75...........07.06.......32..........tak........ 34 .......11 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 Meg75 ................26.06.........29.......tak......34....... ojjj... BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............19....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................19....23.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..15......lipiec......03.12.09..........22.......... . Fermina30............ 10.......25.05......05.01.10.... . .31 .........? Klaudia0405...........7.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........ Beata2611............7........29.06......?????????????.. ........26.......... Anka323..............5........16.06.......30.01.10...... .....23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia i widzisz!!!! Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!! a do tej twojej gin to sama bym pojechala i nagadala jak swini do koryta nie no szok jaka idiotka niemam slow az mi lzy ze szczescia polecialy widzisz ze wszystko w porzadku:D:D :D buziaczki goraca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak stres zrobił swoje i teraz nawala mnie serce.Jeszcze nie mogę uwierzyć w moje szczęście.Mąż na mnie czekał w samochodzie i miał już złe przeczucia nie wiedział co się dzieje bo byłam u gina godzinę!Objął mnie taką opieką i troską że to jest naprawdę niespotykane.Wszystko mi dokładnie wytłumaczył dał zdjęcia z usg i opis.Boli mnie też żołądek z nerwów.Dzisiaj będę spała jak zabita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś to teraz koniec nerwów !!!!!!!!!! Widzisz wszystko bedzie dobrze a tą pseudo lekarz - obsmaruj w necie zeby nikomu nigdy nie zrobila krzywdy !! Kochana teraz poglaszcz brzuszek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia naprawde strasznie sie ciesze i niemoge powstrzymac lez ze szczescia,ze jest wszystko w porzadku,kurde ja bym ta babke do sadu podala ze chciala zabic Twoje dziecko.Norlanie idiotka niemam slow na nia. SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!! BUZIACZKI!!!!!!!!!!!!!!! ODPOCZYWAJCIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola może kiedyś się do niej wybiorę ale nie teraz nie mam na to siły i nerwów najważniejsze że z dzieckiem wszystko dobrze.Ale jak sobie przypomnę jej słowa i mine to szlag mnie trafia że przez nią tyle musieliśmy przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem Klaudia ale nie musisz ty jechac wystarczy zeby eM Twoj pojechal i postraszyl ja ze chciala Twoje dziecko zabic idiotka jedna. A teraz idz i duzo odpoczywaj i nie stresuj juz sie.Buziaczki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×