Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Anka, jak szefowa na wieści o ciąży? do kiedy chcesz pracować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! PATI---fajnie,że wrociłaś :)kolejność odpisywania na maile cokolwiek zastanawiająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewiko---przykro mi bardzo :( mój idzie na badania za niecały miesiąc i też się strasznie denerwuje, choć po wynikach Orcia troszke posiedziałam w necie i doszłam do wniosku,że w 99% sytuacji nawet przy beznadziejnych wynikach da sie to wcześniej lub później obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo---gdyby to bylo takie proste to z pewnością w to wchodze i zapominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---biegiem do lekarza! strasznie długo to u Ciebie trwa co Kochana? Mam winko, naleć Ci troszke?:)wiem,że to nie piątek,ale jakoś tak cały weekend ani ani więc może dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko---też biegiem do lekarza lub chociaż do apteki....O byłym-obecnym M nie bede sie rozpisywać bo wszystko co myśle napisałam kilka mc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko---niezła akcja z tą bratową, ja pewnie moja też bym udusiła zwłaszcza,że za nią nie przepadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania---własnie Aniu, z tego co pamiętam to szefowa wie o ciąży, do kiedy chcesz pracować?Mam nadzieje,że chociaż na nocki nie chodzisz co? choć ta 6 to prawie nocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminko----może za wczesnie,... nie wiem, choć to juz 7 cykl a oboje jesteśmy po 30, mój M bliżej 35 więc nie wiem czy chce jeszcze czekać. Zerknij do tabelki brzuchatek ile jest tam kobietek po 30-tce...Zresztą ja już tak mam,ze wole znac problem i się z nim w razie potrzeby dźwignąć za bary niż czekać w nieświadomości....to chyba zalezy od charakteru :) Ciesze się,że u Ciebie wszystko dobrze i brak jakiś przykrych dolegliwości ciążowych!Dbaj o siebie Kochana i ciesz swoim stanem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. a u mnie 27 dc i wlasciwie tempka nie skoczyla.szyjka nadal dosc wysoko i otwarta, wiec juz nic z tego nie rozumiem.jedynie piersi zaczely mnie bolec, chociaz myslalam, ze tak sie dzieje po skoku tempki, ktorego u mnie nie bylo.no i brzuch juz mnie pobolewa jak na @, wiec pewnie juz sie zbliza :(jutro odbiera wyniki z hormonow.zobaczymy co tam w nich bedzie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,szefowa wie o ciazy. Pogratulowala,przyjela to bardzo dobrze.Smiala sie,ze inna z dziewczyn bedzie wracac po macierzynskim jak ja bede odchodzic i ze bardzo ladnie to zorganizowalysmy. Tu jest zupelnie inne podjescie do kobiet w ciazy,bo tu standard to 2 +3(minimum hihi). W tym tygodniu zauwazylam,ze mam tylko 2 razy na popoludniu. A pracowac bede pewnie do Bozego Narodzenia,w tym czasie hotel jest zamkniety,a po Swietach bedzie juz tylko miesiac,a tu kobieta musi isc juz wtedy na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---tak, wczoraj wrócił to tylko taki weekendowy wyjazd był, na szczęście bo nie lubie jak dłużej jesteśmy bez siebie (nawet gdy się kłócimy ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKUSIA____ ja nienawidzę być sama , zresztą mój eM te nie lubi być beze mnie...na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny my tez tak mamy.Najlepiej czujemy sie we wlasnym towarzystwie.Nie lubimy spedzac czasu osobno. Grupa naszych znajomych tez jest dosc ograniczona,bo ja lubie spotykac sie z osobami,ktorym ufam.Kilka razy przejechalam sie na "dobrych" znajomych i teraz jestem ostrozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA____ to tak jak ja ....a raczej my... najlepiej czujemy się we własnym towarzystwie i nigdy ale to nigdy się nie nudzimy ze sobą ale wiesz Aniu to chyba znak, że to ta właściwa osoba :) nawet jak się kłócimy i coś jest nie tak , jakieś zgrzyty... to i tak nam dobrze ze sobą :) a co do znajomych niby tych dobrych znajomych to tez nie jeden raz przejechaliśmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam - chętnie napiłabym się tego winka, ale muszę lecieć:)) Trzymaj sie kochana i działaj!!!!!!! a w piątek się napijemy, co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---jasne może być piątek- jakoś wytrzymam:)hihihi, miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATRYCJA zazdroszcze ci, ze potrafisz sobie tak oduscic i wrzucic na luz, bo ja to kazd kolejny nieudany cykl znosze coraz gorzej. REA ja chyba nie odpuzcze sobie mierzenia tempki.gdyby nie termometr to nawet bym nie zauwazyla, ze ten cykl byl bezowulacyjny. Moze,a wlasciwie na pewno sie nakrecam i stresuje tym wszystkim.ale taka juz jestem i nie szybko sie zmienie.niczego w zyciu bardziej nie pragne jak rodzenstwa dla mojego synka.nie ma godziny w ciagu dnia bym o tym nie myslala.po prostu nie moge w to wszystko uwierzyc, w caly ten koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sloneczka w ten deszczowy dzionek juutro po pracy smigam do moich chlopaczkow bo wczasuja od tygodnia wiec musze do nich dołączyc a nienawidze pociągów !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Meg. Ja jestem po obiadku i teraz czekam na znajomych i wieczorkiem zrobimy grilla,czyli znowu bedzie wyzerka hihi To ciesz sie,ze jedziesz!Odpoczniesz.A co do pociagow nie sa przeciez takie zle.Mozna sie przespacerowac jak tylek juz rozboli od siedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aniu do tego mam dostac na wyjezdzie @ no oczywiscie ... jesli sie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!REA___BEATKA___ogolnie czuję się jakoś tak dziwnie.Ciągle się boję że coś jest nie tak bo ta ciąża jest całkiem inna od pierwszej.Boli mnie non stop krzyż i to mnie martwi.Jutro idę do gina i oczywiście już się denerwuję.Boję się że jak odstawię luteinę wszystko się posypie,że coś jest nie tak nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś przestan sie stresowac skarbie kazda ciaza jest inna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Widze ze topik powraca no normalnego funkjonowania z przed kilku tygodni albo miesiecy. Ja obiecuje juz przestajke sie napalac i myslec przemyslalam to co kate Wam tutaj napisala i ma racje.Niema sie co napalac ona odpuscila i sie jej udalo:D super gratulacje.Takze Ja Obiecuje ze nie rozbie zadnych pomiarow temp,sluzu szyjki nic kpl nic.Do konca wakacji. A teraz juz po obiadku wykapana pije kawke pije ktos ze mna cappucino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam lenia dzis na maxa, deszczowa pogoda dobija mnie a prawy jajnik szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×