Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej jesem wlasnie zachcialo mi sie poczusia i roglikow francuskich i eM skoczyl do sklepu i kupil mmm kochany jest a jeszcze doupil ciasteczka ktore uwielbiam zjadlam rogalika,poczka i pol paczki ciastek,a plamienia juz prawie niemam niewiem co to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie poczuczyc na jutro ale wciagam truskawki i czytam co pisalyscie w ciagu dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg witaj a ja sie nudze ide chyba z pazurkami zrobic brzuch nadal boli i troszke krwi mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg niemam pojecia albo jestem w ciazy albo nie jestem i okres 5 dni wczesniej przywital mnie ale raz mam krew raznie niewiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim wyniki odebrane ,ja mam wszystko w normie ale niestety wyniki plemniczkow podlug norm podanych nie wygladaja na moje oko za dobrze. wizyte mam na wtorek ,wczesniej tylko wtedy gdy pojawi sie krwawienie. niestety dzis mam temperature 38,2 i ogolnie paskudny nastroj , sama nie wiem w co rece wlozyc,nie umiem poskladac mysli ,taki cholerny metlik. taka jedna dominujaca mysl ze moze to nie przypadek ze moj organizm nie chce zebym donosila i urodzila dziecko tego akurat czlowieka. chyba wariuje . przepraszam za tresc ale gdzies to musze wylac z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Orcio chyba wszystkie staraczki mialy takie glupie mysli.. Spokojnie przejdzie.Pomysl,ze moze natura zdecydowala sama? Moze dzieciatko nie mialoby dosc sily,zeby przezyc?Natura sama reguluje takie rzeczy. A ja wlasnie zjadlam drozdzoweczke z jablkami,pije sobie Kubusia i zjem jeszcze jogurcik Wczoraj bylismy z eMem na rybach i super bylo.Przypomnialy mi sie stare czasy jak z tata jezdzilam na rybki.Najlepsze jest to,ze o wedkowaniu to wiem wiecej niz moj M hihi Milego dnia Babolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ta natura zdecydowala juz drugi raz , tylko ze wczesniej moja radosc trwala dluzej. wtedy nie mialam takich mysli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Orciu.. Jesli kochasz swojego partnera i jest Ci z nim dobrze,to te mysli sa zupelnie niepotrzebne..Na pewno bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIU---masz prawo teraz do takich nastrojów, mam nadzieje,że słoneczko czym prędzej się do Ciebie uśmiechnie i humor się poprawi. Jestem pewna,że kochasz swojego M i natura nie jest mądrzejsza w emocjach od Ciebie. U mnie bez zmian, dziś 4dc i czuje się już lepiej, własnie zapisałam mojego M na połowe lipca na te badania nasienia.Poszukaj w necie, jest dużo wyników i sytuacji opisanych. Najwazniejsze,że wykonaliście pierwszy krok i spokojnie czekajcie na to co lekarz powie. .....Jak M przetrwał tą całą wizyte?:)Jakoś tak się denerwuje czy mój da rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja sobie leżę przymusowo...dziś już praktycznie nie mam plamień tylko po siku tkie brązowe niteczki ale malutko pewnie luteina działa?Myślicie że takie brązowe plamienie jak wczoraj miałam mogło być dla dziecka niebezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wiec tak dzis tempka spadla z 36,7 na 36,6 i juz mam wiecej krwi niz przez te 2 dni.No niestety:( PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32........6 Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 nowa81................27.06......30-32.................. 28........6 joanna84...............27.06.......28.......nie....... ..25........2 ewika74...............04.07 około????......nie..........34 ....... patrycja75...........12.07.........32........tak.......3 4 .......12 Lola83-1..............23.06.......24-28........nie......... .26........10 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26..........25.04........28-31.....nie........26 .........5 Nikamo74............23.06.........28-........tak.......3 4. ......3 Meg75 ................26.06.........29........tak........34...... ojjj... joanna84.............27.06..........28........nie....... 25........2 Annolia................02.07..........28........tak..... ..27........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................19....23.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..15......lipiec....03.12.09............22.......... . Fermina30............10.......25.05....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405...........7.......30.06.....02.02.2010..... ...26........ Beata2611.............7........29.06......?????????????. . .....26.......... Anka323..............7........11-12.07.......30.01.10... .....23........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka sorki PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32........6 Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 nowa81................27.06......30-32.................. 28........6 joanna84...............27.06.......28.......nie....... ..25........2 ewika74...............04.07 około????......nie..........34 ....... patrycja75...........12.07.........32........tak.......3 4 .......12 Lola83-1..............15.07.......23-28........nie..... .26........10 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26..........25.04........28-31.....nie........26 .........5 Nikamo74............23.06.........28-........tak.......3 4. ......3 Meg75 ................26.06.........29........tak........34...... ojjj... joanna84.............27.06..........28........nie....... 25........2 Annolia................02.07..........28........tak..... ..27........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................19....23.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..15......lipiec....03.12.09............22.......... . Fermina30............10.......25.05....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405...........7.......30.06.....02.02.2010..... ...26........ Beata2611.............7........29.06......?????????????. . .....26.......... Anka323..............7........11-12.07.......30.01.10... .....23........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie wybieramy teraz na zakupy spozywcze i dla poprawy humorku moze kupie sobie cos,bo sie zdolowalam ze znowu nam sie nie udalo,a chyba te tabl anty jednak bede musiala zazywac na wyregulowanie hormonow.No niewiem moze tak ma byc ze tak Bog kieruje. Moze bede pozniej.pa milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Aniu wlasnie dlatego ze kocham to zastanawiam sie nad tokiem wydarzen. i jeszcze nad tym czy moje uczucie jest na tyle silne ze w razie potrzeby bede umiala stlamsic w sobie instynkt i przeogromna chec posiadania naszego wspolnego dziecka . dlaczego jest taka a nie inna reakcja mojego organizmu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio Kochanie..nie zamartwiaj sie na zapas..ja wiem,ze to latwo powiedziec,ale poczekaj spokojnie co lekarz powie...mi sie wydaje,ze skoro dochodzi do zaplodnienia to jest ok,tylko pozniej cos nie tak idzie.Czytalam duzo u duphastonie w necie i tam pisza,ze w niektorych przypadkach podaje sie go juz przed ciaza.Nie martw sie slonko,na pewno doczekacie sie slicznego rozowiutkiego malenstwa.Metod jest teraz tyle,ze na pewno sie uda :) Tylko glowa do gory :) Bo tak pomysl sobie-taka wybrana dla Was fasolka patrzy sobie gdzies tam z gory i widzi taka zdolowana swoja przyszla mamusie i mysli sobie,ze poczeka jeszcze.. az mamusia sie rozchmurzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam , byl stres ale ja moge sobie tylko go wyobrazic bo bylam w tym czasie w swoim laboratorium .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu dziekuje za otuche . nie zjadlam wszystkich rozumow ale obawiam sie ze dobrze zinterpretowalam te wyniki. jeszcze czekam tylko na jedno potwierdzenie , my zrobilismy to szczegolowe badanie i w nich niestety widac ulomnosci w produkowanym nasieniu.niestety przy takim nasieniu poczecie nie moze zakonczyc sie szczesliwym rozwiazaniem. teraz jeszcze uzupelniam wiedze ale niestety juz sie przygotowuje na wszystko . chociaz nadzieja daje wiare i wytrwalosc doczekania sie wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIU---czytałam,że najwazniejsza w tym badaniach jest morfologia, a małą ilością czy ruchliwością nie trzeba się aż tak przejmować bo przecież do zapłodnienia wystarczy tylko 1 plemnik i mozna go wyselekcjonować z grona tych wszystkich mniej dobrych. Istnieją leki na poprawe nasienia bez recepty jak salfazin czy androvit, oraz powazniejsze juz na recepte.Lekarz zawsze moze zaproponować inseminacje lub bardziej skaplikowane metody wspomagania rozrodczego.Nie przejmuj się póki nie pójdziecie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urwało mi posta bo strona sie zawiesiła, wrrrrr....w podsumowaniu tego co mi wcieło napisze tylko,ze trzymam mocno za Ciebie (Was) kciuki i daj znac prosze co mówił lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam lekarz kazal odstawic salfazin . czekam do wtorku z nadzieja na dobre lub chociaz pocieszajace wiadomosci . wiem ze co ma byc to poprostu bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu nikulam dziekuje wam ze akurat bylyscie . musze niestety wyjsc z forum bo wszechobecna corcia zaglada przez ramie i jeczy ze teraz jej kolej na granie . dzieki jeszcze raz za wszystko. pozdrawiam was wszystke serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO---nie masz za co dziękować!Trzymaj się Moja Droga i pamietaj,ze jest forum gdzie zawsze mozesz sie wygadać:) ps. jak znajdziesz chwilke to napisze czemu i jaki lekarz(gine.endpokrynolog,urolog,androlog) kazał odstawić salfazin?pierwszy raz się z czyms takim spotykam.Mój M zjadł juz 1 opakowanie czyli ponad 3mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio polecamy sie na przyszlosc :) Cisza tu cos dzisiaj.. Jak pogoda u Was Babolki?U mnie pieeeeknie,cieplo,slonko swieci,czyli dzis tez jedziemy na rybki :) Teraz zjadlam kawalek babki marmurkowej i znowu jestem strasznie peeelna.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu nie zaluj sobie ani dzidzi jesli tylko mozesz jesc to jedz byle by zdrowe bylo . udalo sie na chwile przechwycic komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLADIA nie zamartwiaj sie , krew jest grozna nie brunatna tylko jasna ,bo znaczy ze jest swierza a brazowe resztki niegrozne . slonko wypoczywj ile mozesz a bedzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×