Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

LOLA ,poprawiony humorek ? mam nadzieje ze tak . ja sie wygadalam do was i od razu mi lepiej. pochwal sie nabytkiem... mnie niestety przez te wszystkie wydatki i zwiastujace kolejne wizyty czeka ciezki okres wstrzemiezliwosci finansowej wiec bede sie cieszyc waszymi zakupkami... tak sobie mysle ze ja to mam szczescie w nieszczesciu - dobrze ze mnie przygarnelyscie jak kropka z tvn do siebie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA ,poprawiony humorek ? mam nadzieje ze tak . ja sie wygadalam do was i od razu mi lepiej. pochwal sie nabytkiem... mnie niestety przez te wszystkie wydatki i zwiastujace kolejne wizyty czeka ciezki okres wstrzemiezliwosci finansowej wiec bede sie cieszyc waszymi zakupkami... tak sobie mysle ze ja to mam szczescie w nieszczesciu - dobrze ze mnie przygarnelyscie jak kropka z tvn do siebie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wlasnie wrocilismy ale nic nie bylo cierkawego szukalam sukienki na wesele ale tez nie bylo.Takze popatrzylam sobie tylko co jest ciekawego i zakupki spozywcze porobione teraz eM robi kalafiora a ja ziemniaczki wczesniej obralam takze na chwilke moge popisac z Wami a pozniej o 18 idziemy na parapetowke do znajomych bo mielismy wczoraj isc ale sie zle czulam. A dzidzia Nam pewnie w tym cyklu nie dana moze w tastepnym zobaczymy ale odstawilam testy owul bo tylko sie wkurzam i niebylo bzzz z ochoty tylko ze trzeba a g... trzeba jak sie bedziemy z ochoty kochac to wtedy bedzie:D Takze to tyle o mnie bede moze wiedczorkiem.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO---aha rozumiem, pewnie chciał by nic nie mialo wpływu na badanie. Mój M ma jeszcze 3 tyg. do badania, własnie zakończył 1 opakowanie salfazinu tj. 100 tabletek. Teraz zaczął brać androvit. W sumie to ten salfazin to też troszke na cere brał i słabe paznokcie. Z tego co wiem to plemniki \"dojrzewaja\" ok. 3 mc. czyli teraz powinien mieć takie pierwsze na które mógł mieć wpływ ten salfazin...sam już nie wiem, myślisz,ze te 3 tyg. do badania powinien przestać brać cokolwiek? Mam nadz. ze w Invimedzie nie jest potrzebne skierowanie od lekarza na to badanie? w końcu to prywatnie i nic babka przez tel. nie mówiła,ale wole się upewnić u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam nie wiem ,byc moze lekarz wie wiecej niz jest w ulotce . mnie tam wczesniej wycielo jak pisalam dlaczego w in.robilismy nie w nov. ale w nov na zapisy w in nie. o 12stej zadzwonil a o 14stej byl na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie tylko okreslic czy podstawowe czy szczegolowe , w szczegolowych jest wlasnie morfologia. jak dobrze zapamietalam to placil za te z morf 150zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO---tak, bierze pełne za 150. Niestety dopiero za 3 tyg. bo pasuje nam tylko sobota a to i nie kazda.Rozumiem wiec,że skierowania rzeczywiście nie trzeba- to dobrze.Wgłębilam się dziś w internet na temat tych wyników i troche juz wiem, wydaje sie,że nie jest to aż tak nieodwracalna sprawa nawet przy bardzo złych wynikach i dziwnie brzmiących nazwach zawsze (przynajmniej tak wynika z tych postów na które natrafiłam)da się coś zrobić by je poprawić i mieć szanse na naturalną ciąże albo taką ze wspomaganiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wlasnie przegladam i juz jest lepiej z moim samopoczuciem, czekam do wtorku, chyba ze to krwawienie wczesniej wystapi ale wtedy mam do lek zadzwonic i bedziemy ustalac co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!U mnie już zdrówko lepiej nie mam już plamień.Gin kazał odstawić no-spę i rutinoscorbin a zostawić tylko luteinę.I we wtorek mam do niego na wizytę zrobi mi kolejne usg żeby jak powiedział mój mózg przestał pracować i żebym zobaczyła jak dzidziuś rozrabia w brzuchu :D Orcio____DZIĘKUJĘ!A Ty się też nie przejmuj bo w koncu jakieś tam plemniczki wyszły więc dzieci może mieć.A możesz napisać wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki! Wpadłam tylko na chwilkę, podczytałam Was trochę :) i lecę domek sprzątać. U mnie weekendy to najgorsza część tygodnia... Odpocznę w poniedziałek :) W dodatku ta pogoda... Jeszcze z rana było jako tako, a teraz znów pada... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki poprawiam siebie na liście do @ zostało mi nie cały tydzień tak bardzo chciałabym, żeby jednak się nie pojawiła PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32........6 Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 nowa81................27.06......30-32.................. 28........6 ewika74...............04.07 około????......nie..........34 ....... patrycja75...........12.07.........32........tak.......3 4 .......12 Lola83-1..............15.07.......23-28........nie..... .26........10 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26..........25.04........28-31.....nie........26 .........5 Nikamo74............23.06.........28-........tak.......3 4. ......3 Meg75 ................26.06.........29........tak........34...... ojjj... joanna84.............27.06..........28........nie....... 25........2 Annolia................02.07..........28........tak..... ..27........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................19....23.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..15......lipiec....03.12.09............22.......... . Fermina30............10.......25.05....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405...........7.......30.06.....02.02.2010..... ...26........ Beata2611.............7........29.06......?????????????. . .....26.......... Anka323..............7........11-12.07.......30.01.10... .....23........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie staraczki i brzuchatki w ten sloneczny dzien.u mnie 26 dc, za 6 dni ma sie pojawic @ (jesli bedzie ja tak mozna nazwac).temperatura sama nie wie czego chce. piatek 36.6 sobota 37.0 niedziela 36.7 zero bolu piersi, jakichkolwiek objawow.wydaje mi,ze ten cykl byl bezowulacyjny.ale we wtorek wszystko bedzie jasne.ja juz wiem, ze w tym cyklu sie nie powiodlo :( smutno mi troszke, no ale trzeba podniesc glowe do gory i starac sie dalej, do skutku.zyvze wszystkim milego dnia z usmiechem na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki____ cudownej niedzieli Wa życzę nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda łóżkowo- książkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Babolki mi tak nudno a tutaj pustki...Probuje cos znalezc w tv,ale jest katastrofa......Jeszcze ponad 3 godz zanim M wroci z pracy...ehhh a mi sie tak nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Meg ja jestem :) Wcinam wlasnie jabluszko.Szukalam jakis osrodkow wypoczynkowych,bo w przyszlym roku chcemy jechac na wakacje do Polski nad jakies jeziorko.tak,zeby jakis domek wynajac. znalazlam kilka ciekawych miejsc i mysle,ze pojedziemy w bory tucholskie.chcemy gdzies niedaleko domu,zeby rodzinka mogla do nas przyjechac :) szkoda,ze w tym roku juz nie mozemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie!!! Polska jest pieknym krajem do wypoczynku no i fakt wysciskacie rodzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia niestety moja wczorajsza proba napisania wynikow skonczyla sie karczemna awantura bo jakim prawem upubliczniam tak intymne sprawy jak nasze starania i jego wyniki badan . wyniki skonfiskowane, do wgladu przez lekarza we wtorek a ja mam zakaz korzystania z netu przynajmniej do wtorku . ech szkoda gadac . niby blahostka a tyle afery. odezwe sie jak znow bede miala sposobnosc . trzymajcie sie dziewczyny cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Orcio i co?Nie bedziesz na neta wchodzic?? U mnie by to nie przeszlo,bo ja sobie nie dam.Szlaban na tv czy komputer to mi rodzice mogli dawac.Poza tym przeciez nie znamy Waszych danych,wiec to tylko wyniki nic wielkiego... Ja czekam teraz na eMa i znowu jedziemy na rybki tylko tym razem bierzemy od znajomych ponton :) W koncu musimy kolacje zlapac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO___bardzo Ci współczuję i rozumiem bo np.mój M nawet nie ma pojęcia że ja piszę na jakimś topiku...A po co mu to wiedzieć?też by miał sprzeciwy że jak ja mogę pisać o intymnych sprawach?Faceci w ogóle nas nie rozumieją...:P ja mam potrzebę wygadania się i już! A jakim prwem zabronił Ci korzystania z netu?Nie daj się Orcio wiem że klótnie to nic miłego ale czasem trzeba powalczyć o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety reakcja jest kontra na zle wyniki , gdyby byly dobre to pewnie by zniosl wszystko inaczej . i nie mial nic przeciwko. uzaleznilam sie od was kochane wiec nie ma mocnych zeby mnie nie bylo z wami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio pamietaj ze nie ma czegos takiego jak ++zabranianie ++ nigdy!!!!!!! Moze powiedziec ze sobie nie zyczy .... ma do tego prawo bo pewnie jest zdenerwowany ale nie daj sie mala ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO---po części go rozumiem i uważam,że ma prawo sobie nie życzyć byś wypisywała jego tak intymne wyniki, ale.... z zabranianiem internetu to PRZESADZIŁ! Nie jest Twoim rodzicem a Ty nie masz 10 lat.Twarda bądź i się nie daj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki po dłuższej przerwie. Pisałam Wam, że robimy badanie nasienia u mojego M. Są bardzo złe co też potwierdził już mój gin. Kazał powtórzyć badanie za 2 miesiące a jak nie będą lepsze to podał nam namiar na jakiegoś specjalistę. Gin powiedział tylko że mam nie tracić nadziei. Mój M ma plemniki ale mało jednak najgorsze jest to że mają bardzo krótką żywotność a jak wiadomo zapłodnienie nie trwa chwilkę no i większość z nich aż 96% z tego co miał ma jakąś wadę albo główki albo witki i jeszcze coś tam dodatkowego. te zdrowe nie poruszają się też odpowiednio lecz chaotycznie. Jestem załamana i jest mi smutno. Nie mogę powiedzieć tego mojemu M bo wiem że on to też przeżywa. Nie mogę się wypłakać przy nim bo wiem że i bez tego jest mu bardzo przykro. Ale nie pokazuje tego po sobie. Powiedziałam mu że to nic nie zmieni i zrobimy te powtórne badanie ale..... Ja mam już dwójkę dzieci, przeżyłam macierzyństwo. Patrzę jak mój M patrzy na inne niemowlaki ...... To jest jakiś koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo żal mi mojego M. Wolałabym, żeby wina leżała po mojej stronie. Ale myślę że co miesiąc i tak będę wyszukiwała jakichś objawów bo zawsze chyba jest jakaś nadzieja. Nadzieja przecież umiera ostatnia. Tak jak Orcio mam wielki zamęt w głowie a myśli krążą tylko wokół jednego.... I to jest najgorsze. tego nie można odrzucić samo powraca. Jak bumerang. Nie wiadomo skąd te wady plemników..... W piątek byłam na urodzinach ale mimo że wiele wypiłam to i tak nic nie pomogło - myśli jak sępy krążyły nad moimi myślami i wynikami bo znam je już prawie na pamięć!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×