Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej Babonki, Orcio - wiesz jak to jest z facetami - mniej wiedzą, dłużej żyją. Ja swojemu nie mówię ani słowa o naszym topiku, bo wiem, że też miałby mi za złe, gdyby wiedział, że mówię wam tyle rzeczy, także o nim... I byłoby to naprawdę ekshibicjonistyczne, gdyby nie fakt, że dla czytelników forum jesteśmy anonimowe. Tylko my znamy więcej szczegółow, mamy swoje zdjęcia..... też byłoby mi przykro, gdyby opowiadał na jakimś forum o naszych kłopotach ujawniając nasze dane... ale anonimowo? jak już się dowiedział, powinnaś mu to wytłumaczyć, że tylko kobieta zrozumie drugą kobietę i że jest nam razem raźniej w kłopotach... problem w tym, że teraz prawdopodobnie bęzie nas czytał i nie będziesz mogła się na niego pożalić:) Ewika, kochana - kilka miesięcy temu natknęłam się na posta na kafe o kobiecie, której facet miał w okolicach jednego, dwóch plemników W OGÓLE, a potem ani jednego. Nie wiem, czy w końcu udało się jej zajść w ciążę, ale naprawdę mała żywotność, to nie jest koniec świata. O ile wiem można to w jakimś stopniu wzmocnić je farmakologicznie, może bardziej o siebie zadbać, nosić bawełnianą, przewiewną bieliznę, luźne spodnie itp. Nachodzicie sie prawdopodobnie po lekarzach, ale ja wierzę, że szybko zaskoczycie. W najgorszym wypadku pobiera się plemniki bezpośrednio z jąder.... Ewika, ważne, że są, że produkuje. Ile par zachodziło w ciążę, przy zerowych rokowaniach, w beznadziejnych przypadkach...głowa do góry, minimum 3 diagnozy i bzzzzzz, to jest w tym wszystkim najważniejsze!!!!! Trzymam kciuki, tylko idźcie do jeszcze min. jednego lekarza:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea powtórzymy badanie za jakieś 2-3 miesiące. A potem pójdziemy do odpowiedniego lekarza. Mam już ewent. namiary. Tak też mi lekarz doradził. Do niego mam już nie przychodzić bo ze mną jest raczej ok. Pozdrawiam. A jest tu ktoś w ogóle o tej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ! zycie jest dziwne,zawsze cos nigdy nie moze byc dobrze... ja jutro ide do lekarza,bo @ nadal BRAK !!!! tylko sluz,apetyt,wieksze piersi i brzuch od tego ciaglego jedzenia... praca,praca i praca na nic nie mam czasu...ale ciesze sie ze sie rozkreca coraz lepiej :) z M jak zwykle do kitu,ale to juz stary nudny temat...tesknie za Wami kobity..trzymajcie sie wszystkie cieplo buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozy:) Meggi - a ja wyjątkowo w domu byłam w weekend - mój M wyjechał dopilnować pracowników poza miasto na cały weekend, a ja siedziałam w domu. Miałam takiego lenia, że nie wyszłam z chaty.... posprzątałam, upiekłam ciasto i buszowałam w necie:( Taki smętny weekend miałam! A ty? Ewika - no i dobrze, że od razu przystępujecie do ataku, tak trzymać. I nic się nie martw, to mogą być tylko przejściowe kłopoty:))) Dawaj znać, co i jak:) Chciejka - ale nic nie piszesz jak biznes, rozkręca się? Zwracają się powoli nakłady, czy nie? A dlaczego źle z Mem? Znowu chce dostać ode mnie kopniaka w zad?????:) Pisz nam więcej, bo usychamy tu od braku nowości!!!! Folik, tyś już zdrowa, czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim zimna wojna ttrwa bo za zadne skarby nie chcialam powiedziec gdzie sie udzielam na jakim forum,jaki topik itp. Dlatego tez dla niezaostrzania sytuacji nie pisze juz przy nim. Serio gdyby te wyniki byly inne to pewnie nie byloby takiej sytuacji . powiem szczerze ze dobija mnie atmosferka krwawienia jeszcze nie ma ale za to boli mnie brzuch na dole wiec pewnie bedzie tak jak mowil lekarz , przesuniecie o kilka dni i wszystko samo zejdzie . EWIKA u nas tez z zywotnoscia ruchliwoscia sa problemy ale najgorsze jest to ze duzo ,bardzo duzo jest tych nieprawidlowo rozwinietych a tych faktycznie zdolnych tylko kilka procent,wiecej sie dowiem jutro ale niestety czarno to widze . w standarcie zycze wszystkim dobrego dnia we wszystkim zdrowka bo jest wazne i sloneczka by naladowac akumulatorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA-co ja ma Ci pisac...M sam nie wiem czego dokladnie chce w swoim zyciu ma strasznie nie uporzadkowane sprawy,zwiazane z domem.praca rodzina itp....Uzgodnilismy,ze wezme mieszkanie,zeby sie sprawdzic,bedzie u mnie kilka razy w tyg itp...ale sama nie wiem czy isc mu na reke..ja wezme mieszkanie on bedzie dodawal kilka groszy na poczatku..pozniej wezmie nogi za pas i tyle...zostane z mieszkaniem sama.....sorki,ale jestem teraz bardziej ostrozna bo za bardzo sie na nim zawiodlam w kilku tematach....dzis juz mu powiedzialam,ze mam dosc i zeby ukladal sobie zycie sam albo z kims innym bo ja caly czas czuje sie niechciana.... Interes sie rozwija....moze jeszcze nie zarabiam Bog wie ile,ale napewno nie dodaje do tego interesu...tyle tylko ze mam pozyczona kase od brata i powoli musze zbierac zeby oddac..ale im sie nie spieszy wiec z tym nie mam stresu.... jak juz pisalam dzis ide do lekarza...pewnie sters zrobil swoje i ta drastyczna dieta..ostatni @ mialam 31 KWIETNIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Chciejka boj się Boga kobito!31 kwietnia?!A test robiłaś?bo jeśli nie to pewnie jesteś w ciąży.Szoruj do apteki.A M no coż jak widać niewiele się zmienił ale dobrze że chociaż patrzysz trzeżwo na sytuację. Ewika____Orcio____nie zamartwiajcie się na zapas wystarczy tylko jeden plemniczek naprawdę.Są leki i niekonwencjonalne metody.Macie już dzieci więc to nie jest koniec świata ale wierzę że się wam uda.Trzeba bzzz...i mieć nadzieję. Beatka____jak samopoczucie?Powiedz boli Cię krzyż?bo ja czuję jakby mi ktoś szpilę wsadził już od kilku dni. Robiłam dziś badania podstawowe,cukier na czczo i WR.Jutro po wyniki a po południu do gina. Ania___boli Cię jeszcze brzuch?bierzesz coś? Ja niby plamień nie mam ale jakiaś brązowa nitka jeszcze się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i zycze milego dobrego poniedzialku:-) Ja zbieram sie na 10:30 do pracy czyli jeszcze godzinka zostala.@ mi sie juz prawie konczy takze spoko.papa Ewika Glowa do gory musi sie udac wkoncu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Babolki. Klaudia brzuch mnie jedynie czasem zakluje,ale tak to nie boli.Biore duphaston i mam go brac do 12tyg wlacznie. Ogolnie czuje sie calkiem niezle.Troche tylko spac mi sie chce. Pogode mamy cudna.23stopnie i czyste niebo.moze jakiegos grilla dzis zrobimy,bo znajomi maja przyjechac. Ewika nie bede sie powtarzac,bo dziewczyny Ci wszystko napisaly,a jak sie z nimi zgadzam w kazdym szczegole. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki -______ jak tam samopoczucie i pogoda? U nas jak zwykle... potopowo i niemiło. Chce któraś kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz należą się przeprosiny tym , którym nie odpisałam na maila... nie sprawdzałam w ubiegłym tygodniu kilka dni i tak się naskładało, że....masakra.... REA_____ Tobie kochana nie odpisałam chyba....przepraszam nie gniewaj się . Goście wyjechali więc do piątku mam czas na zaległości, a mam ich ponad 50 do odpisania. Na pewno będziesz jako pierwsza ... marne to pocieszenie , no ale ... jeszcze raz sorry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Klaudia tak tak krzyże mnie bolą cały czas i jeszcze tak jakby biodra czy coś chyba mi sie już kości rozchodzą ała Ja miałam troche plamienia przedwczoraj po bzzzz wiec narazie sobie daje z bzzz spokój bo nie chce żeby sie coś podziało. Ja ide do gina dopiero za tydzień a dziś byłam robić wszystkie badania i dałam 221zł Chciejka obyś nie była z tym gburem w ciąży bo to niedojrzały facet i tyle ORCIO i EWIKA ważne że jakieś plemniki są zdrowe i to sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkie:) Kawka____taaak ja ostatnio bez niej nie moge funkcjonować wieć jestem chetna Pati a ze swojej strony czestuje czereśniami komu ,komu? Boze kiedy bedzie ładna pogoda bo mnie to juz zaczyna dołować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Ja chce kawke :-) i zaraz ide do koleżanki na kawusie bo domu zasne pogoda to u mnie od paru dni jest tragedia leje i nic nie przestaje szok ale lato i jeszcze zimno jak niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA____ nie martw sie kochana, będzie dobrze zobaczysz, Rea ma rację i Klaudia też... :) Klaudia___ super , ze nie ma plamień a ogólnie jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja chce kawke i ide zaraz do koleżanki ;-) u mnie pogoda to jedna wioelka tragedia leje leje i zimno szok ale wakacje . Ale mnie bratowa zdenerwowała szok aż sie trzęse cała pożyczyłam jej aparat fotograficzny za ponad 1500 zł i wyobrażcie sobie że go zgubiła na spacerze z dzieckiem jak była i mówi że go niema i żebm sobie z moim bratem załatwiła to ale mnie tzesie najchetniej bym poszła ją udusić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to proszę już zrobiła.... ale Tobie Beatko taką słabszą latte , bo nie wiem czy fasolka lubi :) Nikamo____ ja tez już wymiękam :(co za ohydna pogoda...mam nadzieję, że się poprawi do piątku, bo wyjeżdżamy na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati od piatku ma być ładnie wieć mam nadzieje że wyjazd Wam sie uda,ja niestety urlop mam dopiero wsierpniu wieć moge obejsc sie smakiem jesli chodzi o wyjazdy. Kurcze u mnie dzis 28dc jajka bola cycolki tez ale tempa spadła z 37 na 36,8 wiec @ idzie pewnie kurcze a miało jej nie byc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babolki a u mnie pogoda jest cuuuuuuudna. Zjadlam wlasnie bagietke z nutella. Moj kot mnie dobija..jeczy caly czas...lazi i jeczy...rany krzywde mu zaraz zrobie. Beata ja sie oduczylam pozyczac drogie sprzety znajomym..Juz sie na tym przejechalam i teraz sory,ale mowie nie..Mama zawsze mi mowila:dobry zwyczaj-nie pozyczaj,ale niestety sama musialam sie sama przekonac. Ja bym im nie odpuscila.Nowy aparat i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ trzymaj te jaja trzymaj mocno Słonko :) A ja właśnie rozmawiam z kolegą on-line hihi z Tunezji.... i tam takie upały, już mówiłam tym wszystkim ciepłokrajowcom, żeby podmuchali trochę tego słońca do Polski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA_____ może mu gorąco... rozepnij mu futerko hi hi, ja mojemu zawsze tak mówiłam, że jak będzie jojczał , ze mu gorąco to futerko rozepniemy :) a jak to nie pomagało to ostrzegłam , ze jak królika angorę potraktuje ale on miał to gdzieś , bo wiedział , że tego nie zrobię hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×