Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Nikamo ja szlam od razu. Chcialam wiedziec na pewno i z reszta wszedzie pisza,ze nalezy isc jak najszybciej. A co da czekanie jeszcze 2 tygodnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie sobie poszly?? Ja musze sie za chwile wziac za gotowanie zupy.Chociaz nie bedzie taka jak powinna,bo nie mam zadnego mieska,na ktorym moglabym ja zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ale sie walnelam ,ten specjalista to androlog a nie endokrynolog zadzwonilam do tej przychodni i az sie sama z siebie usmialam . mam zadzwonic w piatek, ze wstydu zapomnialam zapytac ile wizyta kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ja uważam że nie ma sensu wcześniej niż w 6tc bo po prostu niewiele Ci gin powie,będzie ewentualnie pęcherzyk ciążowy.Oczywiście zrobisz jak uważasz zależy po prostu do kogo trafisz.Nie chce po prostu żebyś była narażona na taki stres jak ja. Pati zaraz odczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie to samo powiedziała mi kolezanka .Klaudia a tygodnie to liczy się od zapłodnienia czy ostantniej @? Ja w tym to niestety jestem zielona teraz musze sie podszkolic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania____ to również mój ulubiony pisarz :) a ten cytat mam w kalendarzu, przepisany z roku na rok od... pamiętnego 1994 roku hi hi ;) Klaudia___ dziękuję bardzo :) poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ciesze sie że masz dalej 2 kreski a podtrzymuje zdanie Klaudi nie spiesz sie do gina bo teraz to tylko pełcheżyk bedzie i nic wiecej a bedziesz tak jak ja czy Klaudia później sie martwić a serduszko bije pod koniec 4 tygodnia od zapłodnienia i tak jak ja byłam za wcześnie i sie martwiłam czy to serduszko bedzie czy nie itd i tylko sie martwiłam. Nikamo chyba że chcesz ść tylko potwierdzić ciąże. ORCIO MAM DLA CIEBIE DOBRĄ WIADOMOŚĆ Wiesz mój znajomy nie mógł mieć dzieci bo miał świnke i niestety były powikłania i lekarze powiedzieli że nigdy swojego dziecka mieć nie bedą i wiesz co niby długo czekali ale udało sie i nie zabezpieczali sie bo po co jak on dzieci nie może mieć i teraz on po 40 ona przed i jest w 6 miesiącu hi hi więc niemożliwe staje sie możliwym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula - ja mam inną wersję tego cytatu, ciekawszę chyba: \"Kiedy człowiek czego bardzo pragnie, cały wszechświat sprzysięga się, żeby mu pomóc\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Folik się tak mocno rozchorował, czy jak? już drugi tydzień na zwolnieniu? załamie się, bo znowu cały cykl do bani!! no zdrowiej nam! A Kate, co tam u naszej pierwszej brzuchatki słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze pol godziny i do roboty...ehhh nie cierpie chodzic na popoludnie.. Mielgo popoludnia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati___poczta Nikamo___tygodnie ciąży liczy się od dnia ostatniej @ tyle tylko że każda ma inne cykle i tak jak ja mam 32 dni to wychodzi 4 dni ciąża młodsza a na początku to baaardzo dużo.Wybierz naprawdę dobrego lekarza żebyś w każdej chwili mogła do niego zadzwonić itp.A na razie ciesz się pozytywnym wynikiem i naprawdę poczekaj jeszcze 2-3tygodnie z wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik chora na całego ale spokojnie wykuruje się i następny cykl jej ;) REA___a jak tam u Ciebie sprawy z eMem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - troszkę lepiej, ale mamy obydwoje stres z moim odejściem z pracy i firmą, więc starania formalnie odkładamy. To znaczy, że zabezpieczeń brak, ale mentalnie uważamy, że to nie jest dobry moment. Mógłby być raczej fatalny, zwolnimy chyba jednego pracownika, którego ja zastąpię.... jak myślicie, kto ma go zwolnić??? no właśnie kto go przyjmował? właśnie. nie ja ach ci faceci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha Rea to własnie męzczyźni ...i to My jesteśmy od czarnej roboty niestety .ale z drugiej strony jestes napewno lepsza dyplomatka i takie zwolnienie z pieknych ust mniej boli...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę zapeszać, ale coś chyba drgnęło w firmie... mamy nawet pierwsze telefony z zamówieniami....mało tego, ale jestem dobrej myśli:) i jeżeli go zwolnimy, a pewnie tak będzie, zaczyna sobie za dużo pozwalać, nie będzie nas na razie stać, żeby kogoś przyjąć na jego miejsce, a że jest to osoba kluczowa, ja to przejmę, bo zrobił się bajzel i wolę mieć nad tym kontrolę.... wyłysieję kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - wprost przeciwnie. jak mnie ktoś zawiedzie, zwalniam bez mrugnięciem oka. I nie dyskutuję raczej. Nie jestem dobrym negocjatorem.... o nie... zacięta jestem, czasami mi to przeszkadza. do delikatnych spraw wysyłam eMa, ja biorę właśnie takie niewdzięczne. zerwać umowę, ochrzanić kogoś, takie fuchy mi się trafiają....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w naszym związku on jest delikatną kobietą, a ja facetem, cha cha.. on podnosi pensje i daje premie za moimi plecami, ja podnoszę progi sprzedaży, cha cha. I to mnie najbardziej w nim wkurza. jest za dobry, ludzie mu wchodzą na głowę! niecierpię tego!!!! ale w domu jest inaczej, ja w garach a on z wiertarką:) no od niedawna wyganiam go do garów też!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami mi to przeszkadza, że on jest taki łagodny... zastanawiam sie, jakby to było, gdybym miała w domu i w firmie mega samca... po dłuższym namyśle..... mogłabym go otruć kiedyś:) ja mam zawsze rację!:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ jesteś jeszcze na topiku? przyszedł mój eM , powiedziałam mu tak od niechcenia niby.... o tej Niedzicy , no i jedziemy :) tylko nie wiem czy będą miejsca ale jeszcze dziś zadzwonię :)....hm... a swoją drogą....nie pojmuję czasem mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha bardzo sie ciesze ze jedziecie,wypoczniecie ,porozmawiacie i zobaczysz swiat w rózowych barwach:) ha ha .Jak lubisz róz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo____ lubię wszystko, róż tez jest oki, nawet bardzo :0 tylko nie do tekeij bledzizny hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ właśnie studiujemy mapę... wiesz Monika my mamy plany ale nieco inne ... góry to Twoja zasługa hihi mieliśmy jechać do teściów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ a teraz jest problem , bo może Zakopane... jak będziemy się tak wybierać to wreszcie wylądujemy w domu u ema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI poczta na NK BRZUCHATKI zycze wam duzo zdrowka i zeby wasze malenstwa szybko rosly. STARACZKI a wam zycze duzo cierpliwosci i wytrwalosci.wkrotce na pewno kazda z was osiagnie swoj wymarzony cel. Chce wam wszystkim podziekowac,za to, ze moglam zawsze na was liczyc.za wasze wsparcie, rady i wskazowki.jestescie kochane...wypisuje sie z tabelki, wypisuje sie rowniez z topiku.zaczynam nowe zycie! Jeszcze raz zycze wam wszystkim powodzenia:) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32........6 Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 ewika74...............04.07 około????......nie..........34 ....... patrycja75...........12.07.........32........tak.......3 4 .......12 Lola83-1..............15.07.......23-28........nie..... .26........10 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26..........25.04........28-31.....nie........26 .........5 Nikamo74............23.06.........28-........tak.......3 4. ......3 Meg75 ................26.06.........29........tak........34...... ojjj... joanna84.............27.06..........28........nie....... 25........2 Annolia................02.07..........28........tak..... ..27........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................19....23.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..15......lipiec....03.12.09............22.......... . Fermina30............10.......25.05....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405...........9.......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611.............7........29.06......?????????????. . .....26.......... Anka323..............7........11-12.07.......30.01.10... .....23........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ale z Niedzicy do Zakopca to juz rzut beretem ,jedźcie w góry jedźcie dobrze sie tam plemniczki wspinają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×