Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

dobrze ze chociaz dzis slonecznie w miare w wawce to i samopoczucie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO..... o to z W-wy jestes - ja tez..... ale duszno jest.... :( NIkamo74 - i co wyspana.... sernika juz chyba niet.... a kawy Ci niestety nie wolno........ wiec chyba idzie smakiem obejsc.... ale wiem ze REA to kłamczucha i Ci pewnie zaserwuje sernika kawałek bo ona nigdy nie dzieli na 4 równe czesci........ swoja zapewne miała wieksza a ze juz nie dojadła to i na jutro odkroila i ma pros ja a ona da... ja ja juz powoli poznaje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj duszno to fakt ale bateryjki mozna promyczkami naladowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam ja najzwyczajniej w swiecie zle zanotowalam nazwe specjalisty i do tego jeszcze tak samo zapytalam w przychodni jak dzwonilam ha ha ha ,dobrze ze chociaz nazwiska nie przekrecilam w stresie. gdziescie se znow pochowaly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie mysle że Rea da kawałek ,gdzies tam zakamuflowała napewno.Jejku ja kawke jeszcze pij e ale taka z cykoria i mleczkiem .No nie wiem jakbym egzystowała bez niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio - a do jakiego idziesz spejalisty bo ja nie w temacie.... a moze masz jakiegos godnego polecenia gina.... ja ide na druga wizyte do "mojego" i zobaczymy co dzis powie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że Rea jeszcze kawałeczek zakamuflowała:). A bez kawki to ja raczej życ nie moge ale pije taka słabiutka Ricore z cykoria wiec mam nadzieje ze mi nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo - moja kol. do konca ciazy filizanke kawy z mlekiem pila i córa zdrowa jak rybka.... ale lekarz jej nie kazał odrzucic.... ale ponoc czasami odrzuca sie jakby samoistnie.... wiec bedzie pewnie trudno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Folik, a właśnie, że jej dam. Bo czwarta porcja czeka:) a swojej nie odkroje, bo mi smakuje. Z serników najbardziej smakują mi MOJE:) Nikamo, smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałam kawałek torcika.... imieninowy spoznione imieniny był kwiatek i dostałam torcika..... mniam mniam..... ale sie dzis najem tych slodkosci..... choc REA jakos mysle ze sernik byl lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałam kawałek torcika.... imieninowy spoznione imieniny był kwiatek i dostałam torcika..... mniam mniam..... ale sie dzis najem tych slodkosci..... choc REA jakos mysle ze sernik byl lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dostal skierowany do androloga na szczegolowe badania ,tylko tyle ze w tym miesiacu to juz sie finanse na nieprzewidziane wydatki skonczyly . Gin to DONAT JAGUŚ ,przyjmuje na Slowackiego przy PL.Wilsona jest lekarzem na WOLOSKIEJ dawnego KOMAROWA. A andr w alfie przy N.ŚWIECIE. zobaczymy jak to wszystko bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm androlog.... to chyba tylko od M-a...... a ORCIO z gina zadowlona jestes.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tylko tyle ze drogo . wiesz ja ma duzo zobowiazan finansowych i dlatego kazda nadprogramowo wydane 120 to duzo. tymbardziej teraz mala do szkoly a to juz 4kl wiec podrecznikow wiecej i wymagania tez rosna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO KOCHANE nie wiem jak wy ale ja juz kawke dopilam i niestety musze uciekac ... WSZYSTKIM milego dnia zycze trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm pytam ORCIO o gina z polecenia.... bo jeden powiedzial mi ze mam PCOS a drugi (Ten obecny) ze nic takiego nie widzi w budowie moich jajek.... i jak sobie chce wmowic chorobe to prosze bardzo.... on na USG widzie jedynie normalne jajniki z pecherzykami domin. takimi jak potrzeba.... i dlatego do 3 gina poszłabym zeby sprawdzic co to ze mna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ja tak chodziłam ,jedna nawet Pani gin wmówiła mi ze mam nieczynny jajnik i zrosty po zapaleniu przydatków!!! Tylko ze ja nigdy czegos takiego nie miałam a odchorowałam ta diagnoze przez parę dni bo juz myslałam ze nie bedę miec dzidzi i w koncu trafiłam na mojego gina prywatnie i jestem nim zachwycona.Ale teraz to trzeba pielgrzymowac od lekarza do lekarza i nie sugerować sie do końca jedna diagnozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babole!Witam Was, ściskam mocno! I pytam, czy też się załapię na kawałek tego sernika czy już wszystko zjedzone?! :) U nas wszystko w porządku, byłam we wtorek u gina-słyszałam przez ktg bicie serduszka, przerywane kopniaczkami ;) które czasami są już dość mocne :) Brzuszek nareszcie zaczął coś rosnąć, ale na razie mieszczę się nadal w swoje dżinsy i spódnice... Za to waga idzie pomału w górę-teraz mam tyle ile przed ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, nie pamiętam, czy przesadziłam ze spacerkami, może coś tam kiedyś pisałam... ale na pewno nie w 5. miesiącu, tylko wcześniej M mnie wyciągnął i łaziliśmy po naszej okolicy dobre dwie godziny spacerowym tempem... zmęczona wróciłam strasznie i trochę mnie wtedy brzuszek pobolewał, ale to było tak ze dwa miesiące temu-końcem 3 mca... Teraz staram się ruszać regularnie-spaceruję z godzinkę dziennie (zawsze się cel jakiś znajdzie-a to sklep odzieżowy gdzieś dalej, a to kosmetyczny) ;) plus-zaczęłam delikatne ćwiczenia w domku i wyciągam od czasu do czasu eMa na basen (jemu też dobrze robi to na kręgosłup! Za to na razie Ty ostrożnie z aktywnością ( ten 30 min marsz do lekarza, to nie sądzę żeby zaszkodził) ale warto słuchać własnego organizmu i kiedy tylko coś boli albo opadasz z sił-trzeba odpocząć.. Dziewczyny, co do kawy-bo o tym też rozmawiałyście, to mój gin powiedział,że ta jedna czy dwie filiżanki, jeśli tylko się ma ochotę, nie zaszkodzą, byle nie przesadzać, bo kawa wypłukuje magnez i utrudnia wchłanianie żelaza z pokarmu. No i jeśli ciśnienie jest w normie, a przy niskim to nawet wskazane jest wypicie małej czarnej czy białej, jak kto woli... Mnie na początku odrzuciło od kawy, potem przeszłam na zbożową, bo mi coś rano brakowało, a ostatnimi dniami, przy takiej pogodzie i ciśnieniu jakie mamy, piję jedną z ekspresu, ale z mlekiem i cukrem (zawsze była czarna, gorzka!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam moje zaległości i co widzę?! Nową brzuchatkę! ;) Gratulacje wielkie, Nikamo :) Dbaj teraz o siebie i fasoleczkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę... Co jest, nikogo nie ma?! PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32........6 Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 ewika74...............04.07 około????......nie..........34 ....... patrycja75...........12.07.........32........tak.......3 4 .......12 Lola83-1..............15.07.......23-28........nie..... .26........10 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26..........25.04........28-31.....nie........26 .........5 Nikamo74............23.06.........28-........tak.......3 4. ......3 Meg75 ................26.06.........29........tak........34...... ojjj... joanna84.............27.06..........28........nie....... 25........2 Annolia................02.07..........28........tak..... ..27........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................21....14.07......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..15......lipiec....03.12.09............22.......... . Fermina30............10.......25.05....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405...........9.......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611.............7........29.06......?????????????. . .....26.......... Anka323..............7........11-12.07.......30.01.10... .....23........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, co do bólów krzyża i kości, to u mnie czasami są, ale nie mocne, najczęściej jak za długo siedzę, wtedy pomaga mały spacerek-najlepiej zapytaj gina, to na pewno nic złego, ale może coś na to poradzi... U mnie za to od kilku dni bóle po obu stronach brzucha-czasami ciągnięcie, a czasami w ciągu dnia lekkie skurcze-też podobno w tym okresie normalne (dzidziuś rośnie i macica się rozciąga) ale czasami dokuczliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki!!!! :) a co tu tak cicho przy piatku :( postawcie se no jaka flaszke na stol bo cos zamulacie :) Folik co cie kobito te choroby tak lapia, ja nie moge-urok jakis rzucila na ciebie tesciowa? czy przez sciane od niej przelazlo?? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i gratuluje nowej brzuchatce :):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee no wy !!! wylazic z tych dziur...co to ma byc??? kurde kiedys tu byly niekoncace sie dyskusje a teraz co wam sie stalo??? bo zaraz zaczne w was rzucac czyms :p jeszcze nie wiem czym ale cos znajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) Kate cos Ci sie pomyliło dzis czwartek:) Dziękuję dziewczyny za gratulacje ,ja jeszcze w szoku jestem i dopiero jak pójde do gina to moze zacznie do mnie docierac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×