Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Nie ok 50 mysmy spali zw Niedzicy a do Zakopca jeździliśmy w ciągu dnia. Jak się dodzwonię do mojego eMa który sie tym ojcostwem zachłysnął to napisze Ci dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - jeżeli to będzie optymistyczna zmiana, a czuję, że jakieś mocne postanowienie zapadło, to ja z całego serca życzę tobie sukcesów, ale i spokoju. Obyś jakoś się w tych staraniach odnalazła i wyciszyła. Wierzę, że już niedługo nam napiszesz, że masz dwie kreski na teście:) TYlko proszę cię, nie za wszelką cenę. Dbaj o eMa, o dzieciaczka, zrób też coś dla siebie, a fasolka sama się pojawi niespostrzeżenie. I zajrzyj do nas czasami ze złymi i dobrymi wiadomościami:) o i rym mi się nawet ułożył! Trzymam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO----GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bardz się ciesze!Uważaj teraz na Siebie (Was)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, a kiedy tatuś świeżo upieczony wraca do domu??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ a Ty kochana zabieraj swojego eMa i uczcimy nową fasolkę razem hi hi , jeszcze Beatę zwerbujemy :) ktoś jeszcze do zakopanego chce? NIKUSIA____?????? KLAUDIA____????? co Wy na to???? to pomysł mojego eMa on nie taki zły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam bede napewno ,choc narazie to ja nie wiem co mi wolno a co nie wiec uważam z wszystkim ha ha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI____dziś dzień przytunia się, biegiem do M-a i wykonać :)|Wracaj Kochana do tabelki ,nie zostawiaj mnie samej jako tej co najdluzej się stara:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, niech wraca i cieszy się z tobą..... praca poczeka:))))))))))) pati - fiu fiu, widzę, że już lepiej....:))))))))))))))))) no i dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati nawet nie wiedsz jakbym pojechała ale ten weekend mamy zajęty ,ale mam nadzieje ze kiedys sie razem wybierzemy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA___LOLA____ za daleko ....:( Chciejka_ zapracowana my jedziemy na pewno, pogoda ma być cudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, a ile km on jest od ciebie? I dlaczego pracuje w innym mieście? macie jakiś plan na to? może jedno powinno zmienić pracę, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje 530 km ale własnie to był ostatni tydzien jego pracy tam i już od dziś bedzie na miejscu:) no to ja spadam dziewuszki pa pa do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO---dopiero przeczytałam:(Przykro mi strasznie!Podobnie jak dziewczyny uważam,że konieczna jest konsultacja z innym lekarzem. Nie bardzo wiem jednak czemu endorynolog, nie pownien być racze androlog? co do zabezpieczania się to jako laik zgadzam się z lekarzem. Mam swoim otoczeniu podobna sytuacje i rada dla pary była identyczna. podobno nawet jeśli ojdzie do zapłodnienia to baaaaadzo niestety prawdopodone jest poronienie oraz wady u dzidzi, nie wiem Kochana czy to dobrze byś była znwu w takich nerwach. Chyba rzeczywiście lepiej się narpierw podleczyć.Jak już będzie to możliwe to biegnij do lekarza, słyszałam super opinie o andrologu z Novum dr. Wolski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI----ja o Zakopca zawsze chętnie:) to jednak dla nas teraz za daleko, nie mmy o końca sprawneg samochodu ( w ta sobote jdziemy sobie do Kaziimierza Dolnego :)Wiem, wiem dopeo bylam z kolezankami, ale po pierwsze to moje najbardziej ukochane miasteczko w Polsce a po drugie baaardzo romantyczne wiec z M zesto .am bywamy choćby na kawke:)Jeśli nie byłas to polecam serdecznne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM___ no choroba.... wszędzie nie pojedziemy ha ha , dla nas Kazimierz dobry będzie na wakacjach , jak będziemy u teściów, z Ostrowca już ie jest daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ to dzięki ORCI :) z tym dniem przytulnym hi hi ORCIO____ dziękuję, bo to Twoja zasługa a moja i eMa taka, że nie lubimy się dąsać i boczyć :) teraz obmyślamy plan wyjazdu, hmmm...do teściów pojedziemy innym razem.... mamy jechać do eMa do mieszkania zrobić trochę porządków a resztę planów już jest w trakcie zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki! Wreszcie u nas przestało padać! :) W weekend ma już być pięknie i słonecznie, więc wybieramy się w górki! :) Nie ma jeszcze decyzji, czy to będą Tatry, czy bardziej zaszalejemy... :))) Podczytałam Was o planach wypadu do Niedzicy... Może też wpadniemy ;) Byliśmy 3 razy, ale zameczek ma taki urok, że chce się wracać.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki Dopiero teraz jestem ale tylko na chwilke bo ide sie wylezec do wanny bo kregoslup mi nawala.takze bede za jakies 40min bo zejdzie mi troszke.A eM mi juz wode leje takze musze zmykac.Odezwe sie pozniej.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki. ALescie sie rozpisaly..czytalam i czytalam..Szefowa dopiero do pracy poszla,wiec moge w koncu pobuszowac troche w necie.. ;) Telefony dzis dzwonily jak wsciekle,teraz dopiero sie uspokoily troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki ja do Niedzicy bądź Zakopanego jestem za hi hi odemnie to bardzo ale to BARDZO blisko 40 minut i jestem na miejscu ha ha tylko niewiem czy w ten weekend dam rade bo mamy ciut inne plany ale dziewczyny zapraszam do Nowego Sącza :-) mówię serio zapraszam AAAAAAAA i do Krynicy też mamy z tąd bliziutko i jest też pięknie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej juz jestem wykapana swiezutenka ale sie wylezalam w wannie ptem balsamowanie regulacja brwi i mi zeszlo i teraz pije kawke. Em tez ogolony takze dzis bedzie przytulanko juz sie nie moge doczekac tak bardzo mi tego brakuje ale z ochoty nie ze trzeba.Juz mysli o dziecku odeszly w dal,teraz szukam jakis fajnych miejsc w Irl do pozwiedzania.Bo znowu 4 dni wolne:D Ale ja bym sie do Zakopanego przejechala:D moj eM jeszcze nie byl.Moze sie Nam uda jak bedziemy w Pl zobaczymy.Co tam u Was jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata No Krynice znam bardzo dobrze bo moja mam od Krynicy z jakies 20km pochodzila,a czesto autobusem jechalismy do babci z Ket do Nowego Sacza a potem sie przesiadalismy i na Mochnaczke Wyzna bodajze ale tam mamy siostra mieskzala a mama dokladnie Uscie Gorlickie kolo wysowej.Miejsca tez slicznego i uzdrowiskowego:D Kurde to byly czasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja znam te wszystkie okolice których piszesz hi hi i żeczywiście bardzo ładnie jest Wogóle mi sie wydaje że ten region jest wyjątkowo ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata No dokaldnie strasznie ladnie tam jest.Czesto nad Zalew Klinkowka zesmy lezeli i na kajakach plywali super fajne wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tam na kajakach pływałam i wybieram sie tam jak już ciepło bedzie żeby popływać ha ha tylko na rowerku wodnym bo żeby sie na kakjaku nie męczyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ale Ci fajnie kurde moze sie kiedys spotkamy w tamtych okolicach:D em chce sie do szczawnicy przejechac ale zobaczymy jak z czasem wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja mam dobrze ale nie do końca bo mi te miejsca powszednieją wszedzie mam blisko to tak już nie cieszy jak by było dalej to tak frajda by była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×