Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Klaudia ta rózowa chudzina to Twoja na zdjeciu......???? no wiesz wierze ze cos tam jest bo inaczej to tylko róz bluzeczki moge podziwiac.... ale niebawem wyskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik bzzzz ile wlezie i ile siły bedzie może ten cykl bedzie Twój ale do pary musi być bo ostatnio to po 3 zachodzą w jednym miesiący to może i Pati wreszcie sie uda i komuś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no jest na pewno sama widziałam jak fika koziołki ;) Ja waże tyle samo cały czas 56 kg ale myślę że niebawem to się zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja niunia właśnie za Cestochową jest bo dziś dopiero wyjechali nad morze a niestety korki są i im jeszcze zejdzie jeszcze troche :-( biedne maleństwo sie umorduje w tej trasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a może by tak wszstkie zaszły ale by było wszystkie baby z topiku z ciąży Rea a Ty gdzie jesteś obraziła sie pewnie co????????????? za mało piła w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja uciekam ide do gina sie szykować odezwe sie po wizycie co i jak ale mam nerwy ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA no wlasnie gdzie sie gadzino podziałas.... tak tak ona nas tu zaskoczyc chce z testem\" wiecie co baby jestem w ciazy\" taka cisza przed burza.... tak tak.... co sie pewnie kroi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata___nie stresuj się wszystko jest ok to widać chociażby po rozmiarach Twojego brzucha dzidzi rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOO szok Beatka to Ty juz bębenek masz niezły :) Kurcze a ja nie chce tak szybko bo dzis znalazłam śliczna suknie śłubną!! Pati______ miłego wypoczynku ,baw sie dobrze Kochana i wyśłij jakiegos sms-ka ,ja niestety nie mam twojego numeru ,chyba że wyslesz mi pocztą. A tak wogóle to jestem zła na sibie bo za dużo jem....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna miałam podobny dół w swojej tylko inny materiał i koronka.A ten materiał na zdjęciu wygląda na mnący?trzeba by na żywo się przyjrzeć ale zwróć na to uwagę.I najlepiej jakby miała sznurowanie zamiast zamka wtedy masz możliwość regulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata___Ty masz już ciemną kreskę przez brzuch a u mnie nic ani śladu w pierwszej ciąży pojawiła mi się ok 6 m-ca dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Chmurko----najlepsze życzenia!!!!!!!! Ania, Pati---udanego wypoczynku! Nikamo----myśle,że spokojnie może być mężatka, choć u mnie też z pewnością byłoby jakieś \"ale\" w tej kwestii bo wg wszelkich znaków na niebie i ziemi przynajmniej w moich stronach to musi być koniecznie panna....choć ja uwazam,że to zpowinien być ktoś najbliższy sercu a nie konkretnego stanu cywilnego.... Foliku----zwiałas tak szybko w piątek,że musiałam sama się napic tego likierku:) U mnie nic nowego, @ zbliża się dużymi krokami, myśle,że dziś w nocy przyjdzie bo mam już wszelkie jej objawy:( M już po badaniach, czekamy na wyniki. Co do urlopu to mam za 2 tyg. i wykupiłam wczoraj wycieczke na Krete i już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! Chmurko najserdeczniejsze życzenia! Pięknej, zdrowej dzidzi i spełnienia wszystkich marzeń :) Nikamo, bardzo piękna suknia! Wszystkim na urlopie życzę pięknej pogody i niezapomnianych wrażeń! My na urlopik wybieramy się dopiero w drugiej połowie września... Klaudia, Beata - ja też chcę zobaczyć Wasze brzuszki!!! U mnie koniec 7 tygodnia, waga stoi w miejscu i kompletnie jeszcze nic nie widać! A już się nie mogę doczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi po wizycie wszystko jest ok:-) dzidziuś miał już 5,6 cm i mam zdięcie ha ha a zrobiłam zdiecie zdięcia i na tapete dałam w kompie hi hi bede później pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja chcę brzuszek, wysyłaj koniecznie!:) Ja Wam wyślę w tym tygodniu, bo w czwartek odbieramy od fotografa zdjęcia i wybiorę najlepsze:) Nikulam, Annolia - dziękuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja miałam usg już przez brzuch już sondą podobno teraz nie można wysyłam Ci zdięcie maluszka Gin powiedział że tętno jest dobre i wielkość dzidzi też i że mam sie dobrze odżywiać dużo owoców i warzyw ;-) Klaudia nie mam żadnej kreski na brzuszku to jest cień i tak sie wydaje że jest kreska przy córci wogóle nie miałam kreski i teraz też tak może być Chmurko niemam Twojego mail-a niewiem gdzie go zjadło jak możesz to podaj to Ci wyśle brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu juz widac brode i usta śliczny!A kiedy masz teraz wizytę? Jak będę dzwonić do swojego gina to zapytam jakie usg mi zrobi a jak przez brzuch to zabieram M ze sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia mam wizyte dopiero 11 sierpnia Wiesz mi powiedział żebym M przyprowadziła w 20 tyg jak bedzie usg genetyczne robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo że wtedy bedzie już wydać wszystko dokładnie i ja M wezme dopiero w 20 tyg niestety bo on by już chciał widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdiecie jest troche nie wyraźne bo aparatem robiłam z tego zdiecia co mi gin dał i wiesz to ne jest to samo co na oryginale ale mi sie podoba. Mojej córci wysłałam na mail-a i ojciec jej pokazał ale sie cieszyła jak widziała i stwierdziła ze to siostrzyczka bo nic nie odztaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja uciekam spać Klaudia jak masz mail-a do Chmurki to mi wyślij bo mi gdzieś wcieło a chce jej brzuszek i zawartość wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie może lepiej pójde sama bo jak nic nie będzie widać przez brzuch to i tak zrobi dopochwowe.Denerwuje się przed tym usg bo to jedno z najważniejszych.Czyli U Ciebie też sprawdzał teraz kość nosową u dziecka,przeziernosć karkową i przepływ krwi w serduszku? To chyba za wcześnie na płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×