Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Feminko----Ja będe w części wschodniej a Ty?zanim znikne to jeszcze chętnie "wysłucham" jakiś porad od Ciebie:) Coś szczególnego powinnam zabrać lub wiedzieć?:)Wynajmowaliście skutery lub samochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja dziś się do gina wybieram na 17-sta i trochę się stresuje jak zwykle no ale jedno z ważniejszych usg przede mną.Trzymajcie kciuki żebym miała same dobre wieści.Miałam dziś zły sen i trochę się tym martwię.Wierzycie w ogóle w znaczenie snów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia to po wizycie napisz co gin powiedział i weź zdięcie to porównamy sobie maleństwa Ale fajnie. Nic sie nie denerwój bo wszystko jest ok. Mojego eMa siostra ostatnio mówiła ze śniłam jej sie że zęby mi wypadły a jak sie zeby śniją to źle znaczy a z dzidzią wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia sny podobno na odwrót sie śniją wiec głowa do góry uśmiech na buzi i marsz do gina bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam na polkoale bede później wiec czekam na wieści i fotkę dzidziusia :-( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, laski:) Folik, szkoda, że tak wyszło, ale co ma powiedzieć ta babka od rtg? Przechlapane normalnie. I wiesz co było z nią dalej, urodziła w końcu jakieś dziecko? Ja bym chyba pracę zmieniła. Ja byłam na spacerku, ale po trawie i wróciłam zmęczona i głodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slicznie Chmurko ;) Też masz mały brzuszek. Ja już po wizycie wszystko ok.Dzidziuś ma 5,65mm ale zdjęcie takie że nic nie widać.Wierciło się strasznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Chmurko ja też poproszę foteczkę!:) Foliku, ale masz pecha! Jednak zdrowie fasolki najważniejsze:) Ja jutro idę do gina, mam nadzieję, że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko Ty to masz mniejszy brzuszek odemnie :-) a fryzurka bardzo ładna sukieneczka też super taka delikatna. Klaudia a mówiłam ze złe sny sie na odwrót śniją????? i dobrze że z maleństewm wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów nikogo niema hmmm a ja mam ochote na piwko i newiem może z 3 łyki nie zaszkodzą co jak myślicie ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata che che dla 3 łyków szkoda piwa otwierać...Pewnie nie zaszkodzą ale potem będziesz miała wyrzuty sumienia. Annolia___poczta Lola____poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia masz racje to nawet nie ide do sklepu bo po co ehhh te zachcianki paskudne są. Lola - poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz ide do wannu popływam sobie ha ha ha i bede wnet mam nadzieje ze bedzie ktoś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niechce zjadłam gołąbki i przegryzłam morelami fuj nigdy bym tego nie zrobiła a tezaz tak cły czas mieszam a wcześniej zjadłam pączka a zaraz kapuste kiszoną wcinałam fe fe ale to nie zdrowe pewnie takie mieszanie. Klaudia to Twój dzidziuś jest troszke większy od mojego ale cóż moje 2-3 dni później powstało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie popływałam w wannie i czekam na Was. Mam nie największy brzuch. On niby szybko wystrzelił, ale ostatnio wolno rośnie i to też moje pierwsze dziecko. Oby tylko było zdrowe:) Beatko, ale Ty masz apetyty, a fe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie popływałam w wannie i czekam na Was. Mam nie największy brzuch. On niby szybko wystrzelił, ale ostatnio wolno rośnie i to też moje pierwsze dziecko. Oby tylko było zdrowe:) Beatko, ale Ty masz apetyty, a fe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie popływałam w wannie i czekam na Was. Mam nie największy brzuch. On niby szybko wystrzelił, ale ostatnio wolno rośnie i to też moje pierwsze dziecko. Oby tylko było zdrowe:) Beatko, ale Ty masz apetyty, a fe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już czyściutka ha ha Chmurko tak mój apetyt jest wstrętny normalnie bym tego nie jadła ale co mam zrobić jak takie mieszanki mi smakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam dziś sen tragedia szłam z moją córcią do domu od babci i na rondzie koło szpitala jechało auto strasznie szybko i widziałam że jedzie na nas to córcie wziełam popchnełam kawałek od ulicy ale i tak sie nie udało auto wpadło prosto na mnie i dziecko i ona umarła ciąże straciłam a sama popełniłam samobujstwo. HMMMM co o tym mam myśleć co to ma znaczyć jeszcze troche i bede bała sie spać wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×