Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Szpiegu a rodziną nazywamy kogoś bliskiego na kogo można zawsze liczyć kto bedzie wspierał zawsze w złych i dobrych chwilach co zawsze Ci pomoże a nie kogoś kto patrzy żeby tylko tyłek obrobić i śmiać sie z kogoś problemu bo ty nie rodzina i lepiej takiej rodziny nie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko nie ma za co ;) Będzie dobrze trzeba po prostu pewien etap życia zamknąć za sobą i się nie oglądać,nie rozczulać bo tak gorzej.Tylko od razu idz na osobną kuchnie bo inaczej kłótnie nie uniknione(z teściową) ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia co tam u Ciebie jak brzusio juz widac? i jak sie ogolnie czujesz? u mnie dzis 29dc i czekam na @ chyba idzie ale co tam bzz jeszcze musi byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć dziewczyny widze że przyszłyście mi pomagać w rozmowie z nową koleżanka hi hi hi nie mam siły do takich ludzi bo tu sie śmieją a zaraz wypomina niby że Lola jest ze swoim mężem w irlandi i może jeszcze dzieki tej osobie M Lole kocha co???????????????? Ja jestem w szoku moja rodzina nie jest święta ale wole moją od tej jednej osoby co sie tu wypowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie rodzina to nie więzy krwi tylko ludzie których szanuję,kocham i na których zawsze mogę liczyć. Włączyłam niuni kołysanki może w końcu zaśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola bzzzz bzzz a co tam jak przyjdzie też sie bzykaj ha ha ha może na indiańca bedzie fajnie i opowiesz nam jak było i oczywiście nowej znajomej też opowiedz w pierwszej kolejności;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia a mnie moja córcia męczy zebym jej masaż zrobiła pleców ha ha mam to codziennie bo ona przy tym zasypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola brzuszek już widać aż jestem w szoku że tak szybko no ale dzidzia ma z 5 cm to już nie taki okruszek.Dwie osoby mi przepowiedziało że będę mieć synka chi chi no zobaczymy?nie wiem po czym wnioskują? Beatka no czekam na zdjęcie Twojego brzuszka ja też Ci wyślę jak sobie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia To fajnie ze rosnie brzusio:) no to juz duzy jak 5cm zobaczysz jak szybko to przeleci i urodzisz:) Beata a ty gdzie chcesz od nas uciekac?mloda godzina jest slonko swieci hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia dziś nie zrobiłam zdięcia bo nie miał mi kto zrobić może jutro córcie poprosze jak sie jej uda zrobić to wyśle jutro zdięcie ale już widać gi i to całkiem dobrze a najgorsze to to ze ja tylko na brzuchu spałam a teraz sie męcze i spać w nocy nie moge bo na brzuchu niestety juz sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia tak ja mam rozwód od prawie roku a separacje sondową od ponad 4 lat . Mieszkam u mamy bo mój tata nie żyje już 11,5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja bym posiedziała jeszcze ale mała marudzi ze masaż chce bo inaczej nie zaśnie a u nas już dawno ciemno jak niewiem co. Lola u Ciebie jeszcze jasno jest???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie zajadam sie mandarynkami chce ktoras??witaminki mmm slodziutkie pychotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata no tak u mnie jeszcze jasno 21:19 a na polu slonko swieci jeszcze serio:D no to idz jutro sie zgadamy i uspij maluszka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Beata jak ja bym chciała wrócić do mamy chociaż na tydzień żeby mi tak podogadzała,obiadki,deserki....ale gdzie mnie mój M wypuści jak on nocy beze mnie nie wytrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja chcę w ciąży jak najdłużej chodzić bo póki maluszek w brzuchu to jeszcze jest spokój ;) Ja też idę spać pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki to zmykajcie wyspijcie sie i wymasujcie brzuszki:D i do jutra papatki:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adwokat
Witajcie dziewczyny, dopiero niedawno wróciłam z pracy zrobiłam co miałam zrobić i Was czytam.Czytam Was od ponad 2 tygodni bo lubie coś wiedzieć o ludziach z którymi mam utrzymywać jakiś kontakt a takze staram sie o dziecko.Mam prawie 40 lat i w tym wieku nie jest juz tak prosto zajść w ciąże jak się wydaje.Niestety ostatnio zraziłyście mnie do tego topiku skutecznie wyzwiskami, przekleństwami i złymi życzeniami.Zrobiła sie nagonka na kogoś kogo żadna z Was nie zna, no moze prawdopodobnie poza jedną najbardziej zainteresowaną-lojalność ponad wszystko.Byłabym ostrożniejsza w ocenach bo miałam kiedyś kontakt z osobą którą oskarżali o coś czego nie zrobiła, sprawa sie wyjaśniła ale nikt nie przeprosił-zrobiła to tylko jedna osoba, ta która powiedziała że słyszała że mówią o niej \"tak\". Nie chce nikogo bronić ale zawsze mam na uwadze tamtą sytuacje-jeżeli dobrze się wczytacie to ktoś kto pisze jako \"Szpieg\" to conajmniej 2 różne osoby, chyba są osoby które mają inne zdanie niż Wy bo cos w tych wypowiedziach jest prawdziwe ale trzeba sie wczytać-a Wy czytacie to co chcecie jak widze.Gdzie podziały się te miłe i dobre Kobiety do których chciałam dołaczyć? , teraz byłoby mi wstyd (nie chce urazić tych które się nie wypowiadały wulgaryzmami oraz \"wypocinami\" wg.nich zabawnymi i z \"\'elementarnymi podstawami kultury).Wypraszacie osoby a to forum publiczne, nie prywatne i to ta \"kultura\". Wyszłam na adwokata diabła i pewnie nazwiecie mnie stara i głupią babą ale chyba żadna z Was nie przeszła nic w życiu co spowodowałaby że zastanowiłaby się dwa razy zanim raz coś napisze.Szkoda że dzieki jednej osobie która dobrze Wami zamanipulowała (i nie chodzi mi tu o \"Szpiega\") zrobiło sie mało przyjemnie, ale widać że wolicie wydawać wyroki znając prawde tylko z jednego zródła a do takiego topiku nie chce należeć.Przepraszam ze wogóle do Was napisałam ale podobnie jak ja myśli pewnie więcej osób a chyba conajmniej 2 albo 3 które podszyły się pod \"Szpiega\". Pozdrawiam Was serdecznie i życze dużo rozsądku bo potrzebujecie go, Jesteście i macie być Matkami-dajcie im przykład uczciwosci i bezstronności a nie \"psychologii tłumu\"-jeden rzuci mięsem a reszta na to leci(przepraszam za porównania).Dziękuje że Jesteście bo pewnie pomagacie sobie nawzajem ale ja niestety albo dla Was \"stety\" nie dołacze-wolę brutalną prawde niż słodkie słówka którymi sobie słodzicie. Udanych rozwiazań i dużo nowych brzuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ FOCZKI____ taki piękny dzień a Wy jeszcze śpicie ? no nie... taka piękna pogoda :) NIKAMO___ gdzie się schowałaś kochana :) ja zabrałam się ostro do pracy, bo od niedzieli eM ma urlop i znowu pakowanie hihi wyjeżdżamy do teściów a przy okazji Babci eMa. NO i nie będę miała dostępu do netu ( chyba, że coś się zmieniło ) SPACERKU____ jak tam przygotowania hmmm... to już jutro...ale będzie cudownie...już to widzę :) obiecaj mi Słonko, że będę mogla liczyć na podpowiedzi :) tak samo liczę na Nikamo :) - oczywiście podpowiedzi w sprawie ślubu, choć w temacie ciąża... też mam się gdzie zapędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa .... i mam szczera nadzieję, że po moim urlopie atmosfera ulegnie zmianie i to radykalnie, bo fakt...zaczyna się robić tutaj niesmacznie i zupełnie nie na temat ale czemu... hmmm.. dotąd miałyśmy niezliczone ilości tematów i było fajnie...czyżby trzeba było dodać jakieś kolejne niezliczone ilości, żeby znowu było jak za dawnych, dobrych czasów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ja zbieram sie do pracy bede wieczorkiem. Milego dnia wszystkim zycze. I witam nowa staraczke\"Adwokat\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pati masz racje niesmacznie sie tu zrobilo i to przezemnie ale ja nic takiego nie wypisuje kazdy moze pisac co mu sie zywnie podoba no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADWOKAT____ nie osądzaj innych i czytaj dokładnie każdą z nas, bo mnie w tej chwili uraziłaś, a mówienie, że sobie "SŁODZIMY" jest na prawdę dalece nietaktowne. Jeśli nas czytasz to powinnaś zauważyć, że bardzo z sobą się zżyłyśmy, jedne mniej - drugie więcej ...ale jednak... I również...skoro czytasz to pewnie zauważyłaś , że jestem tutaj raczej z doskoku ale wchodząc chciałabym wiedzieć, co dzieje się u dziewczyn, jak się czują, powitać nowe staraczki ( bo nigdy nas za wiele) a porachunki mnie ani ziębią ani grzeją i ...jak słusznie ujęłaś...nie znam sytuacji...zdaje się tak jak Ty, no chyba , że w tej kwestii jesteś poinformowana bardziej ;) co prawda nie mam dziś urodzin ale mam życzenie i prośbę o zakończenie głupich pyskówek i uwag, bo to nie jest odpowiedni topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA___ tak jak słusznie zauważyła "adwokat" forum jest dla wszystkich ale wolałabym milsze tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati masz racje a nie wydaje ci sie to dziwne troche nie osadzam nikogoa ale czy ktos sie chyba podszywa z bandy szpiega hehe:D Ale co mi tam niech pisze tylko ja tez wolalabym zeby tu sie milo zrobilo tak jak kiedys bylo. No nic ja lece do pracy. Pati buziaczki dla Ciebie i odezwe sie na emaila wieczor.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ a mnie to na prawdę nie obchodzi kto to jest, ani nasza banda ani "SZPIEGA BANDA" czasy piaskownicy już dawno i niepowrotnie minęły LOLUŚ___ miłego dnia i niech Ci szybko zleci ten dzień w pracy a ja idę się poopalać chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×