Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

NIKAMO___ kochana to, że byś chciała to jeszcze Skarbie za mało, żebym w ciąży była...wiesz jak ja drugi cykl nie mierze i nie badam nic to raczej moje zajście w ciążę jest równe wygraniu w totolotka... zresztą pomału się do tego przyzwyczaiłam , że w ciąży nie będę - znalazłam inne zajęcia i staram się nie myśleć... wczoraj eM zaczął o badaniach ale ja uważam , że to bez sensu...chce to niech idzie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a są czarne może - bo ja choruje na czarne... hmm... ja sobie chorować mogę jak mój eM ze swoim kochanym teściem a moim tatusiem mają inne zdanie na ten temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa30
Rybki Kochane! To Wy tu jestescie a ja nic o tym nie wiem!!!! Zapomniaam hasla:) zawsze automatycznie wpisywalo a teraz nie wiem jakie:) ale to ja, Fermina:) Bylam u rodzicow tydzien, tam neta nie ma, wczesnije jakos tez dawno tu nie zagladalam, myslac ze topik uamrl! A tu wchodze i niespodzianka wielka! Ale sie ciesze! Czytam wlasnie zaleglosci! I tej nalewki poziomkowej bym sie napila:) Przede wszystkim Nowa -gratulacje!!!!!! I Rea zapracowana sie odzywa i Chciejka:) Ale fajnie:):) Chciejkao, ja podobniejak Folki nie nadazam za Mmami , pamietam jakiegos lekarza czy kogos takiego:) Pati to w lep powinna dostac za gdanie glupot o jakims przyzwyczajaniu sie do mysli o braku dzieci! To pwnie od tego czegos rózowego:)Albo od nalewek:) Spacerku wystraszylam sie! mam nadzieje ze wszystko dobrze u mnie... chyba 23 tydzien, chlopak bedzie:) Fika juz i napatrzec si enie moge na brzuch, a glupia martwilam sie ze nie rusza sie po naczytaniu, ze niektore dziewczyny czuja ruchy jakos wczesnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa30
To ja ide obiad zrobic, pizze dzis wymyslilam:) nie wiem, czy wyjdzie, ale sie pobawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINKO___ matko założycielko :) dbamy o nasz topik...w końcu pół Polski się tego domagało hahaha Pisałyśmy sms-y, dzwoniłyśmy w rynnę ale bez odzewu :( poszłaś sobie nie zostawiając namiarów... a wiesz, że u mnie wszystkie dane Foczek są zamieszczone... no może wszystkich ale uzupełnię :) pisz co u Ciebie prócz tego, że maluszek kopie i się bawi w brzuszku :) ? Likier jeszcze nie leżakował Kochana więc go nie dostaniesz... le tylko na razie... my z NIKAMO to musimy coś kiedyś zorganizować, żeby się spotkać ...ale to pewnie potrwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ gdzie te kotki ???? jak dla mnie to każdy jest cudny i piękny...przecież ja jetem taka mamcia zwierzątek....nawet dżdżownicę muszę z chodnika przenieść na trawnik, żeby ja ktoś nie rozdeptał...no i żuczka na plecki przewrócić , bo sam nie da rady... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ferminko.- zalozycielko.... bedziecie jeszcze rodzic po II -gim dziecku na tym forum zobaczycie... mnie wciagnelo na maksa ale winnam sie chyba przeniesc na forum zdecydowanie o chorobach... i bezplodnosc... ale zastanowie sie jeszcze na ktory wpadne... zobacze... A mi sie tak spac chce ze.... łe.... szkoda gadac... dopiero wtorek... dopiero 14.17... nie zazdroszcze mojemu mezowi ze ma bolacy paluszek... ale sie goi dzis mowil ze nawet kształt ma jak mu opatrunek robili... wiec bedzie ok ... ale mam taka troszke nutke zazdrosci ze sie wyspi rano a ja musze wstwac do pracy... ale nie ma lekko dzis piekna pogoda wiec przez tel. nastawil mi pranie...(I raz) o nie nie bedzie tylko filmy ogladal itp... trzeba pomoc mi... ale obiadku mi niestety nie zrobi ale powoli go bede uczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati to czy kot rasowy czy nie nie ma nic wspolnego z sikaniem do kuwety..Mialam kota rasowego i co??szczala gdzie popadlo.Szczegolnie na rzeczy swiezo wyprane,nowe,albo na lozko czy fotel..Teraz mam mojego Babelka i on siusia tylko du kuwetki. A podobno kocurki lubia podsikiwac,a moj nie.. Bys widziala co sie dzieje jak lazienka akurat zajeta i nie moze sie dostac do kuwetki..Szal w trampkach hehe. Kiedys M zamknal go na noc w pokoju nie chcacy.Na szczescie to byl pokoj z lazienka i wiecie co moj niunius zrobil?? Nasiusial do brodzika :) A co do brytyjczykow..Fakt piekne sa,ale ich zycie jest dosc krotkie..Moja ciocia ma takiego i zal jej serce sciska,bo Buzio po malu odchodzi z tego swiata..Jest wychudzony,prawie jesc nie moze..Ma dietke jak niemowle..bidulek jest taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati...nie moge..Ty chyba bratbia dusza jestes..Ja slimaki przenosze z chodnika na trawe,zeby ich nikt nie rozdeptal..dzdzownice to samo..a co do zuczkow hihi jak bylismy na urlopie w tunezji M sie smial po zuczek sie przewrocil na plecki u nas na balkonie i lezal na sloncu.Wyszlam po reczniki,a on juz ledwo dychal,wiec go obrocilam i dmuchalam na niego,zeby go troche schlodzic,po chwili sie ocknal i odlecial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku____ kochana... umówmy się tak, .... że jak do końca roku nie zajdziemy w ciążę to zrobimy sobie we dwie taki topik.... PRZYPADEK BEZNADZIEJNY hahaha ale póki co poczekajmy... a tak nawiasem mówiąc to Nowa i dwie moje koleżanki po tym winku z Gidel jakoś zaszły dość szybko ....muszę i Tobie wysłać chyba , bo ja to przypadek beznadziejny jestem ale Tobie na pewno pomoże :) Ania____ tak, tak... my takie siostry od św. Franciszka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja ok... to jestemy umówione na nowy topik po nowym roku... moze byc "BENADZIEJNE PRZYPADKI"... ok. nawet ladny tytul podoba mi sie a co tam wysłałas tym na plodnosc i mi wyslij podaje adres: forum FOLIK32 Warszawa ul. Błotna nr zachlapany Poland wiec czekam na przesyłkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Chmurko---super,że już dobrze, dbaj o Was! NOWA---GRATULACJE! Wzniose toast woda,ale z cytrynką:) Folik---dobrze,że zaczekałaś , po co marnować kase, dobrze też,ze od razu robisz rozszerzone nie ma sensu tego podstawowego, u nas z tych podstawowych badań niby wszystko ok. za to w rozszerzonych widać,że nie dobrze. U mnie dziś nerwowo....robiłam w sobote badania, przy okazji w sumie nie wiem po co bo niby juz sie w tym tyg. raczej nie bada,ale zrobiłam Bete HCG, dziś odebrałam wyniki, no i norma dla 10 tyg. od 46500 a mi wynik napisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju nie wiem co sie dzieje!pisze, widze ,ze jest napisane a tego nie ma po wklejeniu! to jakaś magia!!!!!!!! Napisali,ze mam powyżej 10 000 czyli niby ile? 10 001 czy np. 50 000? Strasznie sie zdenerwowałam, zapisałam szybko, gdziekolwiek na USG, nawet nie do gina a do radiologa i własnie wróciłam. Wszystko dobrze....dzidzia urosła, widziałam i słyszałam serduszko....ale sie zdenerwowałam na to labolatorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo----w sobote byłam u gina po prawie 4 tyg. zlecił mi te badania, przecież ja sobie ich nie wymyślam.....przy cukrzycy musze sie liczyc z tym,ze czesto bede "dziurawiona"niestety, znacznie czesciej bede miała usg i podstawowe badania....taki już los cukrzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziękuję za miłe słowa, dziewczyny. Czuję się dobrze. Biorę, co mi zapisali i chce mi się po tym spać, ale da się funkcjonować. Nowa, serdecznie Ci gratuluję sukcesu w staraniach! Wierzę, że wszystko będzie dobrze:) Jak się teraz czujesz, uwierzyłaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa serdecznie gratuluję.sorki że nie pisałam,ale miałam małe zamieszanie.jestem w trakcie zmiany pracy,tak więc szkolenia itp. strasznie zmęczona wracałam do domu,a do tego jeszce siostra za mąż 12.09 wychodzi i musiałam troche spraw z nia pozałatwiac,doradzić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌼 A nie mowilam ze to na pewno ciaza:) super ale sie ciesze kolejna brzuchatka :D Teraz zostajemy Ja Pati Folik i Rea chyba juz nikogo niema ze starajacych no nie:D Super ale sie ciesze!!!!!!! A u mnie dalej nic swedzenie powoli przechodzi @ nadal niema i czekam na nia moglaby juz przyjsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim za gratulacje, a wlasciwie powinnam powiedziec nie dziekuje, zeby nie zapeszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim ja zakonczylam wczorajszy dzien i rozpoczynam dzisiejszy:D hehe Co tam u was? ja sie zbieram za sniadnako a pozniej kawka i do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×