Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Matko zjadłam właśnie nektarynkę którą zagryzłam kromką chleba z pasztetem i musztardą oraz 2 ogórki kiszone....gdyby nie cukrzyca to chętnie przegryzłabym jeszcze czekoladą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki za podpisanie umowy:)))) a ciekawa jestem, jak te nasze nikamowe gołąbeczki...... oby nie mieli czasu na komputer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki, witamy w świecie ciążowych smaków! a ja myślałam, że te zachcianki to mity na potrzeby holywoodzkich filmów! swoją drogą, to ja mam tak zawsze. słone zaraz słodkie, muszę mieć różnorodność i pikanterię!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dziewuszki, muszę popracować. gdzie jest druga zmiana?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA II zmiana melduje się hehe.... No po ćwiczeniach to chyba jak kózka młoda będziesz tańcowała hej... No a w łóżku to lwica chyba ;) Nowa no to masz na co czekałaś hehe..... wytrzymaj laseczko. Pati to od kiedy miałabys pracować za Nikamo? Folik trzymam kciuki za wyniki. Napisz jak wyszły. Ja też jestem ciekawa a co!!!! Femina szkoła rodzenia super sprawa (chyba ... sama nigdy nie byłam ;)) Koniecznie zdawaj relacje co i jak. CHCĘ LATO!!!! JAK DLA MNIE TO JEST ZA ZIMNO!!!! Chyba muszę przemyśleć przeprowadzkę do ciepłych krajów bo tu niedługo zamarznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika___ Witaj Kochana ... jeszcze nie wiem... Nikamo mówiła, ze m-c przed porodem chciałaby iść już na chorobowe ale wiesz ... to zależy jak ona będzie się czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA___ tak, tak... przecież Nikamo mówi, że jest jak wieloryb... a tymczasem ona tak ślicznie wygląda... a poza tym prawie jeszcze nie widać po niej ciąży.... hahhah NIKAMO___ kochana obgaduję Cię :) :) ale Kochana same superlatywy... bo jak inaczej można o Tobie mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Sorki ze sie nie odzywam ale jakos nawet niemam ochoty siedziec na kompie czy forum powoli sie odzwyczajam:( W sobote mialam duzo roboty sprzatanie domku mycie okien pranie firanek i takie tam porzadki,tu przy aucie troche ale calkiem mi fajnie na swiezym powietrzu nawet wypralam 2 dywany:) szok a niedziela przeleciala popoludniu pojechalismy pochodzic na plaze i wrocilismy kolo 19 a dzis do pracy juz. To tyle u mnie sorki ze rzadziej zagladam ale jakos niechce mi sie sorki:( Chciejka-Juz na nowym mieszkanku kazala was pozdrowic i narazie niema neta i jak bedzie u rodzicow to napisze. to chyba tyle ja wlasnie pije Karmi mmm pychotka:) i zaraz sie trzeba brac do spania.@ nadal brak ale dzwonilam do gin i mowi ze moze sie nawet przedluzyc do 6 tyg czyli jakies 1,5tyg jeszcze poczekam a jak nie dojdzie to mam zaczac brac Luteine na wywolanie:) Dobra ja znikam DOBRANOC wszystkim.Moze sie jutro rano odezwe ale nie obiecuje:) Pati-Gratuluje nowej pracy :) Rea-milo ze sie odezwalas:) Folik-doczekalas sie @ a ja jeszcze nie:( Beatka-Odezwij sie do mnie jutro na gg albo na NK a fotka fryzurki gdzie???? czekam!!! Dobra ja zmykam juz papatki:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej FOCZKI____ ale mglisty poranek... brrrr... miłego dnia życzę pomimo wszystko LOLA___ nie gratuluj jeszcze , bo to nic pewnego przecież a ja czuje się standardowo jak przed @... jak waleń i to taki rasowy, hmmm...zaczyna mnie to niepokoić, bo im mniej jem tym mam większą słoninę....czy brzuch czy jak to nazwać bleeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa30
hej, a u mnie poranek wcale nie mglisty tylko ladny:) od razu lepszy nastroj, jak to działa na czlowieka, to nawet sobie sprawy do końcanie zdajemy. Pati pewnie rano wstala, zeby cos dobrego do słoików napchać:P .. mus gruszkowy... mniam.... Ty od zawsze tak mialas, czy od zamozpojscia? ja odkąd jestem meżatka, to obiady gotuje regularnie i to sukces juz, dumna jestem, jak ciasto upieke od czasu do czasu, ale sloiki, przetwory, nalewki, zalewki wszelakie to jeszcze albo przede mną albo w ogóle mnie omija:) Powodzenia Pati na rozmowie, zawsze możesz z buteleczką naleweczki isć :) Nikulam, ja tych samkow to trochę zazdroszcze nawet, nie mam żadnych:) A tak bym chciała jakieś zachcianki, smakowe cudawianki:) Przed ciąża wiecej kiszonych ogórków jadalam niz teraz, powaznie, czesto miewalam takie napady na cos z occtu:) a teraz nie, buuu Co do pierwszej wizyty w szkole rodzenia, to bylismy, owszem, ale uczucia mam mieszane, jakies takie krotkie spotkanko, powitanie, kto jest kto, ble, ble,Babka cos o poraodze, o wstepnej fazie mowila, o skracaniu szyjki, brr, az m ialam wrazenie, ze moja sie skraca:) Ze niby waze nastawienie psychiczne, spokoj i takie tam, podejrzewam, ze to tylko teoria, ktora w najlepszym wypadku w praktyke można zamienic przy czwartym porodzie:) ale zobaczymy, co dalej:) Duzo rzeczy teraz mozna z netu sie dowiedzieć, na razie nie mam zdania, ale i niczego nowego nie dowiedzialam sie na tej lekcji. Co do szpitala zabrac, a i to wszedzie znalezc mozna, niektore szpitale maja to nawet na swoich stronach interntowych. Szkole wybralam najblizej domu, ale prowadzi ja polozna ze szpitala, ktory biore pod uwage/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa30
Rea, a Ty ten cykl taki wydłuzony masz?.. hmmm a miał byc krótki ... Pewna jesteś co do siebie?:) Pati, Ty powaznie mogłabyś rekę Folikowi podać.. z tymi kontuzjami:) uwazaj na siebie, jak organizm ma sie skupic na przyjeciu fasolki, jak energie traci na regenracje innych czesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko___ od zawsze to ja widziałam takie rzeczy u mojej kochanej babci --- słoiczki z etykietkami, serwetami dzierganymi przywiązanymi sznurkiem... ale ja tak mam odkąd zaczęłam się bardzo interesować Polską szlachecką przełomu XVIII/XIX wieku a raczej życiem codziennym na dworach...ale to dopiero jak poznałam eMa i miałam z kim jeździć , zwiedzać, oglądać i czytać...a przy okazji w eMie też takie zainteresowania zaszczepiłam :) Tak, tak... ja od rana robie mus i konfiturę z żółciutkich gruszek :) A jak Twoje maleństwo się czuje??? no i Ty oczywiście hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko___ no właśnie się stresuje przez to kolano, bo przecież .... jak ja pójde na rozmowę :( muszę przecież ubrać szpilki...podjadę sobie taksówką, bo mój eM ma dzisiaj strzelanie i mnie nie zawiezie...:( w ogóle mnie wszystko ciągnie, jak to przed @ i mam wrażenie, że w brzuchu mam guza - zaczyna mnie to martwić i to coraz bardziej.. no ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ferminka i PAtrycja Ferminka - napisz nam przepis na dziecko.... ja juz wyszukuje sobie choroby rozne... teraz wyczytałam bo oatstnio tyje w brzuch ze mam androgenizacje a to jest bezplodnosc... i juz sie zaczynam martwic ze chyba nie doczekamy sie jednak potomka... po co ja czytam nie wiem a to ze mi wlosy sie przetluszczaja a to ze mi syfy wylaza.... wszystko mnie doprowadza do tego zeby sie zamartiwac taki glupol jestem tak tak.... Patrycja widze tez nowa chorobka jakas sie pojawila w kształcie guza w brzuchu no tak to cos nowego.... jeszcze tego nei mialam.... wiesz co moze przestaniemy wymyslac i zaczniemy sie odchudzac itp./... myslec pozytywnie o swoim zyciu.... i chorobom mowimy stop... aja jaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku____ odchudzam się, odchudzam... ale o ile pierwsze póltora tygodnia bylo super , bo schudłam 3 kg to teraz O!!!!!!!!!!!!!! ale masz rację nie ma co wymyślać, lepiej powiedz czy mama pytała o badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, mama nie pytala juz o badania ale zapewne zapyta o wynik bo tylo ona jest wtajemniczona... i Wy ma sie rozumiec... oj oj... juz jutro wyniki... ale analiza ich chyba bedzie dopiero u gina w nastepnym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj... co za puchy..... ja pracuje ale Wy babole lachony co jest.... wpadłam poczytac a tu puchy... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was a co tu takie pustki? nikomu sie niechce pisac? hallllo ja po pracy juz jestem obiadzik zjedzony i teraz kawka:) a wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurko witaj:) a u mnie normalnie w pracu dosc troche roboty jest ale jeszcze jutro i moze na kilka godzin w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki___ ja tylko na chwilę wpadłam do Nikusi :) NIKUSIU______________________________________ jeszcze raz .... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, niech fasolka zdrowo rośnie i cudnie się rozwija :) Kochana , życzę Ci dokładnie tego , czego Ty życzyłabyś sobie sama :) - co prawda wysłałam Ci sms-a ale... od życzeń głowa nie boli... a tymczasem... ty sobie pracuj a ja wyciągam dużego szampana i jak Foczki się pojawia to pijemy od rana Twoje zdrowie... żeby wszystko ułożyło się tak , jak w Twoich marzeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ja juz jestem ale ide na sniadanko to moze szampana poprosze wieczor po pracy:) Nikusia Ja sie tez dolaczam do zyczen wszystkiego Najlepszego z Okazji urodzin:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laleczki... co tak ucichło nasze forum... nikt nie testuje... kazdy ma @ o czasie co jest ... u mnie koniec @ szona dzis odbieram wyniki ale po poludniu wiec jutro Wam opisze co jest grane ale do gina idziemy dopiero w moim 14 dc wiec nie bardzo bede miala jasnosc co tam w robakach piszczy... jaki obraz itp... a teraz ide na kawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ Ty już tych zdjęć nie oglądaj tyle hihi tylko chodź na kawę :) Przemyślałam to, o czym rozmawiałyśmy wczoraj...masz rację ja mam stanowczo za długie te cykle... dziś 32 dc i oczywiście @ ani widu ani słychu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja - juz jestem ale kawe zrobilam sobie .... nie przeczytalam ze ty robisz... a cykle Tobie teraz sie przedluzaja... a były inne... u mnie na 9 cykli 4 po 29 dni, 1 cykl 42dni a teraz 35 dni.... ale zazwczyaj mialam jednak jak pamietam cale zycie 29-30 dni wiec juz sama nie wiem .... co o tym sadzic ja ide za tydzien w piatek do lekarza zobaczymy co poradzi... z moimi robakami i ide z M-em przekonam go i musi ze mna isc... NIKAMO...... wlasnie jak tam po uroczystosci napisalas cos czy przeoczylam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ może to wina zbyt długich cykli??? chociaż mam koleżankę , która ma @ 6 razy do roku czyli ...idealnie ma co 60 dni...to jest dopiero ewenement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) ja tylko chciałam sie przywitac i powiedziec ze jużem męzatka i wszystko było super!!!!! mam dzis strasznie duzo pracy wiec nie czytałam Was co tam przez te dni sie zdarzyło.Jak znajde chwilke to sie odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło i nowina .... Nikamo.... zes zamezna.... ło i nowina ze wszystko wsjo dobrze.... pisz babonie szczegoły kto co zjadł jakie stresy przeszlas itp i jak w kosciele.... a zes zamezna to wiemy przecie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×