Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Nowa___ Kochana to Ciebie gdzieś wywiało :( ja jestem cały czas... zapomniałam Wa powiedzieć, że nabawiłam się w Sandomierzu kontuzji kolana ale mam nadzieję, że bez chirurga się obejdzie. A teraz idę się położyć, bo jak zwykle przed @ chce mi się spać i boli mnie brzuch coraz mocniej... uwielbiam ten stan hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkie z prawdziwie dziś wiosennej stolicy:) PATI- Sandomierz piękny prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----z wynikami tak najlepiej to do androloga, choć na początek może być i gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza tu.... ja mam nawał roboty - ale się cieszę, coś się w końcu dzieje! pobudka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa30
Witam, musze sie kurna zaczernic w koncu:( Nikamo, gratulacje! Relacje nam zdaj:) Czekamy Foliku, ja tez mocno kciuki trzymalam.. no nic, to inny cykl bedzie, moze i Ty i Rea i Pati na sieie czekacie, zeby tak w jednym cyklu jakos:) oj by bylo!!! Rea, tance, no patrzcie ją! Niby kregoslup boli a tu tance.. nie chcce byc wredna, ale chcialabym Cie tancujaca widzieć:) z bolem pleców:) wiem, kopniak mi sie nalezy na te podśmiechujki:P Ja dzis z Mmem na szkole rodzenia ide:) nie wiem, czy coś nam to da, ale jak my zieleni w tym temacie, tyo moze cos rozjasnia:) Chlop niech tez poslucha, jak sie bede meczyc, co robic a Maluchem nalezy:) Ktoras z Was sie wybiera na szkole? czy tylko ja taka zielona?:( Pati, a Ty jak ta kontuzje zlapalas? na tancach tez bylas?:) uwazaj na nie teraz. Nikulam, racje masz, ja juz pislam Folikowi, zeby z wynikami do speca a nie samemu. Ale Folik wie, madra babka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki - gdzie... ?? do androloga... no chyba w invimedzie wystarczy jak gin zobaczy... ale na razie ide do swojego "starego" gina zobaczymy cóz ona tam rzeknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa30
a co u k Kate????? hooop hooooooooooooooooop!!!!!!!! Słychać mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK-----tak do androloga, to specjalista od tych spraw, ewentualnie do urologa, gin jest dopiero na 3 miejscu co do osób które sie na tym znają:) możesz oczywiście pokazać swojemu gin. ale jeśli będziesz już wybierać się do kliniki niepłodności i wydawać kase to ja wybrałabym androloga, a nie ginekologa, bo ten drugi jeśli coś będzie "nie tak" (trzymam kciuki by było super!!!) to i tak skieruje Was do androloga... REA---na tańcach byłaś?!WOW! może to taka terapia szokowa dla kręgosłupa:) Feminko----powodzenia w tej szkole rodzenia!to musi być ciekawe doświadczenie.Wybrałaś szkołe przy szpitalu w którym chciałabyś urodzić czy zupełnie poza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina słychac słychac masz gawora za dwoje.... wlasnie kate cos sie ulotnila... mnie to ciekawei co BOND wyprawia... ale tez juz dawno dawno nie bylo M_M sie pokazala raz... ale skoro nie bardzo moze niech odpoczywa ae przynajmniej pisze ze zyje ale kate i BOND to nie wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki to mi dalas do myslenia babo... gin zlecil myslalam ze on rzeknie co tam slychac u robali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku---skoro on zlecił to najpierw idz do niego, pewnie coś tam wie i jakby było nie daj Boże coś niepokojącego (ja np. sama to wywnioskowałam, bo miałam w mofrologii podane,że tylko 15 % jest prawidłowych :( no i wypisane gdzie występują te nieprawidłowości) to juz na taka dokładną analize i ewentualne leczenie, własnie w invimedzie (lub w novum dr. wolski jest bardzo polecany ) to wybrałabym jednak najpierw androloga i dopiero po konsultacji z nim, (gdybyście chcieli się leczyć w tej klinice) to wybrałabym ginekologa....oczywiście to jest moje subiektywne zdanie na ten temat, przemyśl i zrób jak uwazasz za stosowne i dla Was dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINKO____ schylałam się po kasztany i coś mi w kolanie strzeliło... już miałam z nim problemy...mam nadzieję, że szybko przejdzie , bo jutro idę na rozmowę o pracę... ja to mam szczęście.. mówię ,... jak Folik hihi na jednym wózku jedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa... w związku z ciekawością hihi i tym, że chyba muszę wziąć jakieś prochy na tą nogę zrobiłam test ...co prawda jeszcze 3-4 dni no ale...jakby miał wyjść to by wyszedł... hahahah oczywiście jedna piękna krecha ... u mnie to czy stres czy nie stres... czy starania czy brak starań ... na jedno wychodzi...ale dziś mam tak dobry humor, że nawet test mi nie zepsuł humorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrcyja tak tak noga juz u mnie byla tyle ze u mnei zwichniecie kostki... ja mialam w pracy nad dzieckiem zapalnie oskrzeli zapalenie pecherza angine i zwichniecie kostki... to co mnie czeka a co Ciebie jeszcze PECHOWCU hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKUSIU___ trzymaj Kochana , trzymaj..chociaż idę na luzie, bo NIKAMO tam będzie :) a praca ... to zastępstwo za NIKAMO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI----jeju serio? nie wiem czmeu wymyśliłam sobie,że Ona jest z Warszawy:)to niesamowicie fajne,ze dzięki forum mozna sobie nawet zycie zawodowe lepiej poukładać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku___ jakoś musimy wypędzić tego pecha naszego...chociaż ludzie mają jeszcze gorzej, więc nie ma co narzekać... a ja robię mus gruszkowy ....mniam...ale dobry wyszedł...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKUSIU___ serio, serio...pisałam , że byłam w ubiegły poniedziałek u NIKAMO i że ślicznie wygląda i nawet fasolce poskrobałam po brzuszku :) szczerze... to chyba Bóg nam ją zesłał :) poważnie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powaznie... Patrycja... to Ty za Nikamo idziesz... fiu fiu... czy to taka wirtualna praca czy na serio... ??? bo juz nie wiem co na tym forum czytam wirtualnie a co na serio... piecie wirtualne bylo jedzienie nawet wieczór panienski... a teraz praca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI-----myślałam,ze to takie wirtualne odwiedziny, podobnie jak moje picie z Folikiem i Rea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, Nikusia - a właśnie on mnie taką kulejącą wziął do klubu. ledwo po schodach zeszłam....ale tam gorąco, rozgrzałam się i naprawdę pomogło. Z tym moim kręgosłupem tak jest, że on mnie najbardziej boli, jak siedzę, albo leżę i wstaję. Jak rozchodzę, to jest lepiej, potem siadam i znowu to samo.... jutro idę na ćwiczenia z fizjoterapeutą. zamierzam rozgrzać te moje kości, aż będą świszczały!!!!! Ferminko - nie jest tobie do twarzy w tym pomarańczu. Przebierz się!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba @ w końcu nadchodzi, już go czuję.... przestaje i znowu, cisza i tak w kółko. a mam białe spodnie dzisiaj, cha cha:) będzie impresjonizm:) słuchajcie ten duphaston nic mi nie dał. miał skrócić krwawienia. plamienia miałam, jak wczesniej i teraz taki długi cykl....bez sensu te tabletki, już ich nie biorę! jedyne co dobre, to ze cycki nie bolą, nic a nic:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku___ nie, nie my się znamy fizycznie już... :) to nie jest wirtualne... podobnie jak pisanie sms-ów z niektórymi Foczkami czy dzwonienie... to akurat jest realne... wiesz fajnie jest mieć nr tel do kogoś z kim się przyjaźnisz on-line i wiesz, że Cię rozumie... jak pokłóciłam się z eMem to Beatka___ mnie sms-ami wspierała cały wieczór :) a którz mnie bardziej zrozumie niż Wy ? no powiedz sama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, ale mi właśnie o te obowiązki chodziło! nie o tamte:))) cha cha - żarty oczywiście:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co będziesz robiła w nowej pracy?:) ja to narazie z pani manager zrobiłam się kadrową, sekretarką i handlowcem w jednym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×