Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

mam kate taką zasadę - to po czym mam, że tak powiem FLOW, jest trujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam, nie umarłam, żyję sobie Aktualizuję tabelkę NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL Fermina30---------------30----------19.01-------------18 . 01--------- 6 mooncia-----------------22-----------20.01-------------1 9.01-----------2 Ognik80 -----------------28----------23.01------------ -- ?--------------1 Kacha 86 ---------------22-----------23.01----------------?---------- ---4 Folik32 ------------------32 ----------23.01 -------------24.01---------4 Celcia84-----------------24-----------25.01------------- -- ?------------12 Dosiaaa -----------------28-----------27.01----------------?-------- -----2 M_M.---------------------23-----------30.01------------ - 31.01--------1 Bombelek83-------------25-----------31.01--------------- ?-------------2 Mfigielek----------------24-----------01.02------------- -03.02------------4 Dziewczyna Bonda----33-----------06.02 -------------07.02---------3 Ziarenko lnu------------24-----------07.02-------------08.02--------- 6 reha---------------------30-----------08.02 (???)----------?--------------3 BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------8-----------02.09.09 .---------- Angioletto-----------24------------5-----------18.09.09- ------- Sara_24--------------24------------5-----------08.09.09- --------- Wychodzi na to że się staram dalej ... @ przyszła i poszła (troche krótka bo praktycznie 3 dniowa) ... dziwne z tymi testami, poza tym zadnych objawów nie mam, żebyście nie mówiły, że się coś tam zagnieżdzało :P ależcie się rozgadały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy po pierwszej współnej fotce (oczywiście usg) ;) jest serducho :D tylko maleństwo takie jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Reha nie licze juz nic :) Praca stasznie stresująca ostatno i ciężka i już sam nie wiem czy nadal ją lubię :) Powiem Wam cos głupiego, ja naprawdę zaczęłam świece robić :) Wiem odbija mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
u mnie świeca to podstawa po każdych staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko martwię sie bo moje maleństwo jest troszkę mniejsze niz powinno byc :( ale jest żywe i bije serduszko... a to chyba najważniejsze.. widocznie doszlo pozno do zaplodnienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
to ze małe to nic nie znaczy, urośnie :) moja siostra tez miała małe. Małe sie tez urodziło i przed terminem, ale teraz nabiera szybko wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Bombelek co tam słychać? u mnie 10 dc. dzisiaj zrobiłam pierwszy test owulacyjny i narazie nic, kreseczka testowa bladziutka. następny zrobię w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
pytam o to juz którys raz kiedy się robi te testy owulacyjne???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielku Reha mnie zabije za to co napisze ale u mnie dzis 15 dc. Ja robie testy owulacyjne codziennie i na razie nic szczególnego na nich nie widac. Jedna krecha mocna a druga bladzizna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 dc zaczynam brać luteine dopochwowo. w piątek idę zrobić badanie tych hormonów prc i tsm. no jeszcze muszę mężulka wysłać na badania, ale to dopiero pod koniec cyklu, bo przed tym badaniem musi być abstynent aż 5 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karotenik testy robi się mniej więcej od 10 dc to też zależy jak długi jest cykl. Mfigielku: Badaj sie kochana I spadaj jak najszybciej na dól tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
mój tez idzie nasionka zbadć, ale teraz to juzchyba poczekam do płodnych dni, bo jak sama piszesz 5 - 7dni abstynencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
więć najpierw sie jeszcze postaramy a potem mozemy popościc te 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zaczęłam od 7 dc bo to dopiero 2 cykl po odstawieniu tabletek więc są rozregulowane strasznie i nie chce przeoczyć jajeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
zawsze obserwuje płodny śluz, ale czasem jest bardzo skąpy, albo przychodzi dość późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zaczyna pobolewać w dole brzucha, więc może się zbliża owu, a może znowu coś się chrzani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic muszę spadać bo jescze mnie trochę pracy czeka i nie tylko...::) do usłyszenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
Ja obserwuje się juz tak długo, ze jestem już często taka zdezorientowana. Myślę czasem że to juz ciąża a to jendak 2 tylko jakies mylące objawy wysyła, albo jajnik mnie pobolewa i juz coś jest inaczej.......skomplikowane to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dość znacznie pobolewało w dole brzucha w weekend ale to raczej nie była owulacja. Mam wrażenie, że zachowuje się jak wariatka i paranoiczka odkad zaczęliśmy się starac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz zwariuje!!!!! co za noc, szkoda ze bezsenna wrrrrr, a lysy tak swiecil za oknem, moze to dlatego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×