Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Foliku ale czas leci suuper!! Piszesz że chcialabys druga laseczkę,to tak jak ja chciałabym drugiego synusia a znając zycie pewnie dziewczynka będzie:) Czuje sie fatalnie ,ciagnie mnie na wymioty i jest mi niedobrze od rana do wieczora. Okropieństwo!!! No i przyznam się szczerze że nie czuje teraz tej euforii co przy Michałku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIkamo, a dlaczego chcialabys tak drugiego synka ? od zawsze tak bylo czy dlatego ze masz synka i drugiego chcialabys bo mi zawsze sie marzyly dwie dziewuchy ale przestawic sie musze i juz chyba zaakceptowalam te 1% ową informacje ze bedzie chlopak. jutro ide do gina moze cos wiecej zobaczymy... a rzyganka byly u Ciebie identyko bo u mnie w sumie miesiac mulenia rzygania wcale ale to chyba gorsze> czy Ty pracujesz? bo ja siedze z mala... Twoj to juz 2 latka niedlugo wiec starszy od alicji - moja mala to glupiutka jeszcze ale czas chyba swoje zrobi i coraz madrzejsza bedzie mysle... a czy w nicku 74 oznacza u Ciebie date urodzenia? bo jesli tak to czy mialas badania prenatalne ? bo ja tak - stres ale jakos przeszlam... mloda juz cos jeczy wiec chyba czas by zobaczyc czy sie czasem nie budzi.... pozdrawiam ps u nas wieje i zamiata zima blee dzis a chcialam wyjsc na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku drugiego synka to chciałbym mieć może i z wygody (bo juz się troche nauczyłam postępować z chłopcem),z oszczędności (bo wszystko mam po Michałku) no i może to tylko moje przypuszczenia ale dwóch chłopaków prędzej znajdzie wspólny język (tak jak i dwie dziewczynki) ...choc to tez róznie bywa. Ja tez nie pracuje ,niestety mój kochany szef mnie zwolnił jak bylam na macierzyńskim,wygralam w sądzie pracy ale tylko odszkodowanie dostalam . W sumie nie żałuję bo przynajmniej odchowam dzieciaczki :) Tak to rok moich urodzin:) I własnie super ze podjęłaś ten temat. Przy Misiu nie robilam prenatalnych a teraz lekarz mi je zaproponował. Napisz mi jak i co to wyglada ,jaka cena itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrr wcialo mi moje cale wypracowanie ktore napisalam... wiec to bedzie pewnie krotki... niakmo... dokladnie troszke jak ja myslisz co do tego drugiego dziecka... wiem jak obsluguje sie juz dziewczynki, ciuszki tez mam cale szafy po alicji wiec troche prawde piszesz... myse ze razem bedzie im lawiej sie dogadac itd choc nie ukrywam ze zawsze marzylam o 2 corkach ale chyba ze wzgledu na to ze mialam dwoch braci i brakowalo mi tej siostry... a co do szefa to ja wlasnie na urlopie wychowaczym zostalam przywrocona do pracy i ciagne l4 teraz wiec co szef to szef.... korzystam obecnie z zusu .... a co do badan prenatalnych - to ja sie stresowalam a nie mialam czego bo to pobranie krwi jedynie a drugie badanie to usg - takie jakby polowkowe... ja nic za nie nie placilam bo lekarz mnie wyslal na nfz ale wiem ze samo usg prywatnie kosztuje 600 zł (bo mi powiedzieli bo najpierw nie mialam tego na skieorowaniu) to tzw test papa czy jakos tak moze cos zle napisalam.... mi wyszlo bardzo niskie prawdopodobienstwo chorob genetycznych wiec nastepnego badania juz nie robili mi - takiego bardziej inwazyjnego.... no a jesli chodzi o plec to jak zamiennie urodzimy - Ty babke ja synka mozemy sie wymienic ciuszkami - mam cale tajfuny tych rzeczy rozowych itp - tak pol zartem pol serio pisze.... dobra zmykam sie szykowac na jutro - fizycznie i psychicznie do lekarza... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sie dowiedzialam .... bedziemy mieli dziecko i znowu zonk... albo chlopiec albo dziewczynka - teraz gin stawia na dziewczynke bo nic nie widzial miedzy nozkami ale tak bylo ulozone ze zacisniete mialo nozki i w sumie nie wiadomo co bedzie buuuu... czekamy zatem nadal... to juz 22 tydzien a ja nie wiem - u poprzedniego gina zapewne juz bym wiedziala ale juz zaczelam chodzic do tego wiec nadal kontynuuje.... zatem Nikamo - czekamy z ta wymiana ciuszków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze dzidzie. Mam nadzieję, że nie macie większych problemów w ciąży. Cieszę się, że idzie kolejna runda. Rodzeństwo musi być:) Kiedy macie terminy? Moja Ala rośnie pięknie, szybko przybiera na wadze. Uczuliła się na Jelpa, a miał być hipoalergiczny. Klaudia jest zachwycona dzidzią. Na razie nie była agresywna wobec Ali ani też zazdrosna. Za to jak mała dopiero wróciła ze szpitala po porodzie, to Klaudia robiła smutne minki i miała trochę fochów. A ja mam kilka kg do zrzucenia:O Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku super że wszystko dobrze z dziewczynkami . Na Jelpa mój Mis tez miał uczulenie ,potem prałam wszystko w"Didziusiu" i było ok. No to Foliku macie dalej wielka niewiadomą....wstydniś/a nie chce nożek rozłożyć!! ha ha Ja termin mam na 1.10 wiec jeszcze całe wieki....w poniedziałek idę do gina to zobaczymy jak się fasolek rozwija,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze jak babeczki ladnie pisza ;) Folik no to masz zonka faktycznie. Ja na usg w 20tyg sie dowiedzialam,ze bedzie chlopak.Widzialam na wlasne oczy co tam chowa,wiec watpliwosci nie mam heh Od dzis mam urlop macierzynski :D Oj jak dobrze..:D Mam nadzieje,ze u mnie jak u Chmurki nie bedzie zazdrosci :) i ze moj przytulasek podzieli sie troche mama ;) Teraz jest tak fajnie odkad ma swoje lozko,bo rano sie budzi i tylko slysze tuptanie jak zasuwa do nas do sypialni.Wskakuje mi do lozka i sie przytula :) Jak m z pracy wroci to jedziemy na zakupy,a wieczorem na urodziny do znajomego-nie chce mi sie,ale juz obiecalam,ze bedziemy. A,zapomnialabym.Moja kolezanka miala w niedziele wywolywany porod..urodzila chlopca 60cm i 5kg..szok..."maly" wyglada jakby mial conajmniej miesiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Nikamo... dawaj ciuchy - bede miec syna...!!!! czyli mamy pare... zatem Tobie nic innego jak zyczyc coreczki.... pozdrawiam bo pozno... ide spac..... nie mam pomysla dla chlopa - ten Adaś i MIchaś.... coz wybrac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho Foliku gratulacje parki:) Superowo. Ja czekam ,przeczuć nie mam .M chce drugiego chłopaka ( Kubuś) a mi to juz wszystko jedno byle zdrowe było:) Babeczki piszcie co u Was??? Mi leci już 10tc ,ide za dwa tyg na prenatalne ,mdlości dalej męczą najbardziej wieczorem.No waga mi stoi tym razem nic nie przybieram Chwała Bogu:) W tamtej ciązy o tym czasie maiłam już 4 kg +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik gratulacje :) U mnie juz 39tydzien..Chcialabym juz urodzic,bo zmeczona jestem i obolala..ale co ja moge..tylko sobie zyczyc..a kiedy to nastapi..coz..trzeba czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo wszystkiego najlepszego dla Michałka z okazji 2 urodzin. Dużo uśmiechu, zdróweczka, samych słonecznych dni i mnóstwa zabawek :-D 🌼 Duża buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo wszystkiego najlepszego dla Michałka z okazji 2 urodzin. Dużo uśmiechu, zdróweczka, samych słonecznych dni i mnóstwa zabawek :-D 🌼 Duża buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorocia dziękuję slicznie za pamięć :) Równiez gorące życzenia urodzinowe dla Laury Nikulam i Milenki Annolii . Wszystkiego co najlepsze!!!! Babolki odezwijcie sie co u Was????? Co tutaj znów taka cisza??? Anka jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem- tez sie przylacze do zyczen dla Waszych maluszkow..... NIakmo- jak tam juz ustapily bleeeee czy trzyma..... mnie juz mlody nawala po zebrach... Alicja puka do niego ... nadal imie bobo jeszcze nam niezanane- teraz mam w glowie HUberta.... dla dziewczynki bylo jednak latwiej.... Dorotka - a co u Ciebie - pojawiasz sie i znikasz a gdzie jakies raporty dluzsze??? U mnie nic specjalnego.... ja tyje... ALicja coraz ciezsza mi sie wydaje a na szczepionce bylam z nia w piatek to bida nawet 10 kg nie ma jeszcze - wiec chyba mi sie tylko tak wydaje bo mam mniej sily.... ale za to ja na wadze przybieram.... ogolnie mloda zdrowa sie wydaje, chodzimy na spacerki... tesciowa miala mega katar pozniej ja, teraz mial M a mloda NIE- co mnie bardzo cieszy...... coraz wiecej mowi i zaskakuje gadaniem codziennie - dzis powtarza ciagle "dziura" wczoraj byla "kulka"... i "Dym".... i takie tam = ogolnie wydaje sie ze bedzie ladnie mowic, chyba.... no to tyle przechwalania - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem- tez sie przylacze do zyczen dla Waszych maluszkow..... NIakmo- jak tam juz ustapily bleeeee czy trzyma..... mnie juz mlody nawala po zebrach... Alicja puka do niego ... nadal imie bobo jeszcze nam niezanane- teraz mam w glowie HUberta.... dla dziewczynki bylo jednak latwiej.... Dorotka - a co u Ciebie - pojawiasz sie i znikasz a gdzie jakies raporty dluzsze??? U mnie nic specjalnego.... ja tyje... ALicja coraz ciezsza mi sie wydaje a na szczepionce bylam z nia w piatek to bida nawet 10 kg nie ma jeszcze - wiec chyba mi sie tylko tak wydaje bo mam mniej sily.... ale za to ja na wadze przybieram.... ogolnie mloda zdrowa sie wydaje, chodzimy na spacerki... tesciowa miala mega katar pozniej ja, teraz mial M a mloda NIE- co mnie bardzo cieszy...... coraz wiecej mowi i zaskakuje gadaniem codziennie - dzis powtarza ciagle "dziura" wczoraj byla "kulka"... i "Dym".... i takie tam = ogolnie wydaje sie ze bedzie ladnie mowic, chyba.... no to tyle przechwalania - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że u Was tak się wszystko układa...:-D Co i rusz czekam na dobre wiadomości. U mnie nic ciekawego, a w zasadzie nic dobrego. Skończyłam ze starankami. Nie będzie żadnego dziecka, żadnych zupek, kupek, pieluszek.... Rozstałam się z mężem....:( miał dość, wybrał inne życie. Z kimś innym :(:( Sorrki ale nie chcę się zbytnio rozpisywać na kafe. Jest mi strasznie ciężko z tym wszystkim. Nie mogę sobie znaleźć miejsca. Motam się sama ze sobą :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Dorocia .....nie wiem co napisać .Wspólczuje Ci bardzo choc czasem w życiu tak się specjalnie układa że jedno się konczy żeby mogło nastąpić coś innego o wiele lepszego. Czego Ci zyczę z całego serca .Przetrwasz to i zobaczysz że jeszcze Sobie ułozysz szczęsliwie zycie! Pozdrawiam Cie mocno i przytulam!!! Foliku u mnie bleee trwa jeszcze ale tylko wieczorem .Na razie nie tyję choc brzuszek juz delikatnie widać. Wczoraj zaczęłam 12 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja ciagle w dwupaku...Nic mi sie juz nie chce,wszystko mnie boli i tylko chodze i narzekam..:o Mam dosc samej siebie.. Sebastian chcialby sie z mamusia pobawic,a ja nie mam sily..chwile postoje i czuje jak mi lydki pulsuja,a stopy staja sie coraz wieksze.. W czwartek wizyta u lekarza..chociaz mam nadzieje,ze do niej nie dojdzie..Do terminu dokladnie 7 dni.. Nikamo spoznione zyczenia dla synusia-100 lat w zdrowiu,pociechy z mamusi i tatusia i samych samych radosci :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy bardzo za życzenia:) Ania trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie. Powodzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm smutne Dorotko to co napisalas... bardzo smutne ale tak jak Nikamo napisala moze konczy sie cos by zaczelo sie cos drugie... trzymaj sie teraz mocno i moge sobie jedynie wyobrazic jak Ci ciezko.... ale bede trzymac kciuki by sie Ci sie ulozylo i bys byla kiedys szczesliwą mamą... ANka - wspolczuje Ci tego stanu (ciezkiego) ale mow sobie jeszcze tylko 7 dni jeszcze tylko.... dasz rade.... moja ALicja przecholowala 12 dni po terminie - pewnie i teraz sie to powtorzy.... mi w sumie ciezko nie bylo jak bylam sama.... ale teraz jak sie trzeba zajac Alicją jest o wiele gorzej... ale maz pomaga i wiem ze damy rade jeszcze 3i pol mca.....no i tesciowa sie przydaje jak cos trzeba to jednak pomoze.... byleby nie gderala ciagle ojoj... ona tak przesadza z wszystkim zeby nie przeziebic zeby nie przegrzac zeby zalozyc to i owo.... kichnie a ta oj chora Alicja i tak wkolo - to mnie dobija.... ale jakos zagryzam zęby - troche sie przyzwyczajam a robie swoje i tak..... teraz mloda spi... w dzien mi spi nawet po 4h i musze ja budzic bo w nocy sie wierci..... ale jak nie choruje jest oki dziewczyna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michałku, spóźnione, ale szczere i serdeczne życzenia, buziaczki, uściski!:) Jak się trzymacie, kuleczki?:D Meldujcie, który tydzień, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku dziekuje w imieniu Michałka:) Ja wczoraj zaczęłąm 12tc i juz powoli mi brzuszek widac! W tamtej ciąży pojawił się ok 17tc. Dalej mdłości wieczorne mnie meczą potwornie mam nadzieję że to się niedługo skończy. A jak tam Twoje dziewczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci mam zdrowe, dziekje. Ala grzeczna jak aniol, Klaudia to diabel, ma duzo energii, a jaka jest slodka... Mam szczescie, bo spie dobrze w nocy, nie chorujemy na razie. Czekamy na wiosne. Opowiedz cos o Michalku. Jak sobie z nim radzisz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku ,Michałek to biegająca energia która nie potrafi usiedzieć w miejscu dłużej niż 5 sekund. Chłop z niego duzy,wczoraj na bilansie 16,5 kg i 97cm! Niestety bardzo mało mówi tzn po swojemu to mu się buziak nie zamyka . Z nocnikiem tez dopiero walczymy mam nadzieje ze do lata juz pożegnamy pieluchy . Jestem ciekawa jak zareaguje na rodzeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ANIA URODZILA WOJTUSIA :-D:-D:-D o godz 4.14 i waga 4450 ale duzy chlop z niego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ANIA URODZILA WOJTUSIA :-D:-D:-D o godz 4.14 i waga 4450 ale duzy chlop z niego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wiadomośc!! No chłopak jak się patrzy .Ania gratulacje i pozdrawiam Was oboje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wiadomośc!! No chłopak jak się patrzy .Ania gratulacje i pozdrawiam Was oboje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×