Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

No to Folik masz co robic :) Ja Wam dziewczynki rowniez zycze wszystkiego naj! Zdrowka przede wszystkim,samych radosnych chwil,lez tylko ze szczescia.Ciezarowkom(w tym sobie :P) zycze nudnego oczekiwania i szczesliwego rozwiazania :) Staraczkom dwoch kreseczek,a potem nudnej ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :) Życzę Wam zdrowych, rodzinnych Świąt. Samych radości, dużo miłości, pociechy z dzieciaczków i spełnienia marzeń. Bogatego Mikołaja!!!!! (Chyba byłyście grzeczne, co :-P) Buźka duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzenia, dziewczyny. Trzymajmy się razem kolejny rok, piszmy częściej, szkoda topiku. No to zdrowia, pomyślności, grzecznych i zdrowych dzieci, posłusznych mężów, zdrowych ciąż i przyjemnych porodów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brat19
W sobote wracając do domu z imprezu, wszedłem po cichu do domu ponieważ miałem klucze. W holu usłyszałem dziwne odgłosy. Mieszkam tylko z moją młodszą o 2 lata siostrą ponieważ nasi rodzice wyjechali za granicę na 2 miesiące.Poszedłem zatem do mojego pokoju lecz wchodząc na piętro dostrzegłem światło w pokoju mojej siostry.. Postanowiłem tam zajrzeć a tam moja siostra i jej koleżanka która robiła jej minetke.. Tak się podnieciłem ,że zaczałem walić sobie konia w przedpokoju i robić im zdjęcia. Chciałbym się z wami nimi podzielić i zapytać czy coś takiego też was spotkało? O to zdjęcia : http://www.tinyurl.pl/?AyGBnAdV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-D I jak Wam minęły Święta. Nie przejadłyście się za bardzo? Bo ja o dziwo nie :-D chyba pierwszy raz od x lat :( W Wigilię mieliśmy gości, w pierwszy dzień Świąt my byliśmy w gościach, a w drugi dzień totalny relaks i odpoczynek :-D :-D Sama radość. A po Świętach to mnie taaaakie lenistwo dopadło, ze hoho Ale pocieszam się tym, ze jeszcze tylko jutro do pracy od 9-17 a potem mam prawie 2 tyg. urlopu :0D :0D Mam tyle ambitnych planów :-P Pewnie nic nie zrobię.... Folik - jak samopoczucie, rośniesz, rośniesz? Święta spędzaliście u teściowej czy byłaś u swoich rodziców? Nikamo - rozpoczęliście już staranka o rodzeństwo dla Michałka? M_M - a co u Ciebie, jak się dzidziuś rozwija, mam nadzieję, że wszystko jest oki....? Rea - Ty babolu jeden, żyjesz jeszcze? Nic się nie odzywasz. Pewnie praca, studia, mieszkanie....Ja ciągle pamiętam o tej parapetówie...:-P Kate- a Ty gdzie? Zajrzałaś 100lat temu i znowu Cię wywiało gdzieś. Ostatnio wybierałaś się na wczasy do Pl - kiedy to było.....hoho ferminka - a Ty zaglądasz tu jeszcze czasami? Jak Jaśko? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Nie dałam rady wpaść do Was z życzeniami na Święta, ale za to zdążę z sylwestrowo-noworocznymi :) życzę Wam wszystkim w tym nadchodzącym Nowym Roku spełnienia wszystkich marzeń, żadnych problemów i jak najwięcej uśmiechu na twarzy. Oby był lepszy od mijającego i nie gorszy od wszystkich następnych! U nas spokojnie mija czas, Święta spędziliśmy w rodzinnym gronie. Przemek skończył niedawno 2 latka, rośnie, łobuzuje i buzia mu się cały dzień nie zamyka ;) Z dzidzią też ok, byliśmy w czwartek na usg i na 99% będzie drugi chłopczyk :) Zaskoczenia nie było, bo od początku tak przeczuwałam i mówiłam rodzinie (przy Przemku też byłam pewna,że będzie chłopczyk!) Cieszę się, bo uważam,że dwóch chłopców prędzej się dogada, no i mam całą wyprawkę jak znalazł:) Poza tym kobiety mają ciężej w życiu, niż mężczyźni ;) Pozdrawiam wszystkie serdecznie! Postaram się czasami zajrzeć. Wszystkiego dobrego! Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witamy, witamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaglądacie tu jeszcze czasem??????????????????????? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witamy, witamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaglądacie tu jeszcze czasem??????????????????????? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dorotko ja zagladam... U mnie nic niby ciekawego... Alicja troszke choruje tzn. ma katar juz 3 tydzien i od tego zapalenie ucha i tak nieciekawie ale jakos antybiotykujemy sie i jakos leci... a ja rosnę w brzuszek... juz 16 tydzien... wczoraj bylam u gina... rosnie mlode ale nie wiem co tam jeszcze bo za wczesnie... troszke mialam katar ale jakos rozeszlo sie po kosciach.... dzis wydaje mi sie ze jest niedziela i ciagle mysle ze M idzie do pracy i tak dziwnie sie czuje ze Alicja jednak sie zajmie i jutro i pojutrze.... a poza tym to wszystko po staremu... tesciowa ta sama, M tez i tak zyjemy z dnia na dzien... i zastanawiamy sie jak damy rade z 2ka zasmarkanców.... a co u Ciebie Dorotko? jak staranka... M_M - powiadasz drugi chlopak.... no jakos musimy sobie to wytlumaczyc ze bedzie fajnie bo dwoch lobuzów sie doagada... te same ciuszki... te same zabawki ... zawsze jakis plus tego.... wazne ze kochane i zdrowe... a coreczka jeszcze sie przeciez moze trafi.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tez czasami zagladam,ale nie mam neta a z komórki nie lubię. Mam nadz że u Was ok. Foliku,kurujcie sie,zdrówka Tobie i Ali życzę! A co do drugiego chłopca to muszę coś napisać...ja nie próbuje sobie wmówić,że tak będzie lepiej,tylko naprawdę się ciesze z drugiego synka:-) może to trudno zrozumieć ale tak jest. Nie widzę się jako mama dziewczynki-te wszystkie różowe ubraka,kucyki itd.mnie nie kręcą... Żeby nie było,gdyby sie trafila córka,to też bym kochała,ale nie będę się starać o trzecie tylko po to żeby miec dziewczynkę;-)Moje marzenie sie spełniło i nic już więcej nie potrzebuję-będę jedyną kobietą do kochania-żadnej konkurencji no i zawsze synowie mają silniejsza więź z matka:-) Ale to tylko moje zdanie... pozdrawiam was! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... u nas nieciekawie bo z tym uchem, katarem, takie przekichane zycie... ja jak na razie ok... ale Alicji sie ciągna gile i kaszel ma (ale na szczescie pluca i oskrzela ok). dzis idziemy do laryngologa zbadac czy z uchem juz dobrze bo po antybiotyku, po ktorym dostala takiej wysypki na calym ciele ze glowa mala - jak tyfus plamisty i juz wiemy na co mamy w przyszlosci uwazac... wyglada jak biedronka (okropnie)... katar ciagnie sie juz 3 tydzien mamy dosc ale musimy jakos dac rade i jej pomagac.... bo bida meczy sie szczegolnie noca jak ja kaszel lapie... wrrrr ale juz na szczescie zmienia sie w kolor zielony co oznaczac ma (okresleil tak pediatra) koncowke tego gowna... a ja siedze i tylko badam sie w kierunku II dzidzi tzn rozbie badania takie i owakie ktore zleca gin i tak ciagniemy ten wozek (hehe)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobity. U mnie juz 31 tydzien :) Doczekac sie juz nie moge.. U mnie tez drugi chlopak bedzie i MM tak samo jak Ty sie ciesze z tego. Bedzie dwoch rozbojnikow. Nie powiem,bo najpierw chcialam core,ale jak sie okazalo,ze chlopak,to jakos zawiedziona nie bylam :D Bedzie wesolo i rowniez nie jest tak,ze sobie to wmawiam. Trzeciego raczej nie bedzie-no chyba,ze sie zdarzy wypadek,ale mam nadzieje,ze nie. Juz prawie wszystko kupione.Musze jeszcze dobrac pare pierdolek i bedziemy czekac kiedy to synek zdecyduje sie wylezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki:) Dawno już się nie odzywałam . Muszę się Wam pochwalić wczoraj zrobiłam dwa testy i oba pokazały dwie kreseczki:) Jeszcze nie moge w to uwierzyć . Na razie nikomu nie mówimy poczekamy na wizytę u gina:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurka urodzila dzis o godz 12.35 coreczke ma 56cm i 3750g duza babeczka:-) Nikamo ogromne gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurka urodzila dzis o godz 12.35 coreczke ma 56cm i 3750g duza babeczka:-) Nikamo ogromne gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. Nikamo - ogomne grrulacje!!! szybko nawet Wam sie udalo... u mnie juz prawie polowa od jutra 19 tc bedziesz tym razem mnie gonic Ty bo ostatanio bylas przede mna... Beatko - dzieki za wiesci o chmurece... gratulujemy dzidziusia... u nas zima i caly dom choruje oprocz malej... ona dla odmiany dokazuje i jest zdrowa i nawet na 1h wychodzimy z nia na sanki (chorzy). ja w sumie mam katar ale ciagnie mi sie to tez dosc dlugo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nikamo gratulacje :) Teraz sie zacznie od nowa hehe. Folik a Ty jak sie czujesz? Bo ja zmeczona strasznie..Zwlaszcza siedzenie w pracy do 23 mnie dobija..od 22 juz ledwo na oczy widze,a nogi po pracy mam jak balony.Najlepsze,ze nawet nie same stopy mi puchna,ale lydki..i to jeszcze jak.. We wtorek zaczynamy 33 tydzien..ehh jeszcze troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO! Dawno mnie tu nie było a tu dzieciaczki się sypią że ho ho! :D :D :D Nikamo gratuluję!!!! Mnie od paru dni cyce bolą i mam objawy jakby ciążowe... Poczekam do @ i testuję... Ale by było gdybyśmy znowu jednego dnia rodziły, co? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki! Chmurko,wielkie gratulacje i dużo zdrówka dla Malutkiej i szybkiego powrotu do domku dla Was obu:-) Nikamo-gratuluję również i życzę spokojnych 9mcy! Annolia-3mam kciuki za dwie kreseczki na teście. Daj znać jak już będziesz wiedzieć! Anka,a pracujesz jeszcze?może skoro nogi Ci dokuczają,warto iść na L4? Mnie też trochę nogi dokuczają,ale bardziej plecy... Kilka ćwiczeń i masaż M pomaga ale na krótko. Muszę się wziąć za wzmocnienie mięśni jak urodzę. Teraz leci 25tc. Jeszcze trochę:-) Dorotko,co słychać? Pozdrawiam wszystkie te piszące i te podczytujące po cichu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z dwóch kresek dupa... @ mnie zalała i to 4 wcześniej. W dodatku jakaś dziwna, tak ze mam podejrzenia, ze coś było i nie wyszło :( Brzuch boli aż się skręcam, a krwi nie wiele i taka bardzo jasna. Tak normalnie to leje się ze mnie jak z kranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M pracuje pracuje. Teraz mam tydzien wolnego.Na macierzynski ide od 20 lutego,takze juz niedlugo.Co do zwolnienia to w Irl nikt Ci go nie da z powodu puchnacych nog..:o Poza tym za duzo pieniedzy bym na tym stracila-120e tygodniowo..Pomecze sie jeszcze troche ;) Dzis zaczynamy 33 tydzien :) W czwartek wizyta w szpitalu i zobacze mojego synka,bo bede miec tez usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziękuję za pamięć! Nikamo, gratuluję dzidzi:) Dbaj o siebie. Folik, jak się czujesz? Moja Ala jest zdrowa, ładnie rośnie, mało płacze i jest cudowna po prostu!:) Klaudia kocha siostrzyczkę, pomaga mi przy pielęgnacji, chce trzymać małą na rękach:) Pozdrawiam! Rea, Pati, Ewika, Fermina, czytacie nas czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziękuję za pamięć! Nikamo, gratuluję dzidzi:) Dbaj o siebie. Folik, jak się czujesz? Moja Ala jest zdrowa, ładnie rośnie, mało płacze i jest cudowna po prostu!:) Klaudia kocha siostrzyczkę, pomaga mi przy pielęgnacji, chce trzymać małą na rękach:) Pozdrawiam! Rea, Pati, Ewika, Fermina, czytacie nas czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku gratulacje !!!! Super że juz masz malutką przy Sobie no i widzę ze pomocnica Ci rosnie . A jak poród sprawnie poszło? Właśnie BAbeczki piszcie co u Was?? Foliku jak brzuszek? Anka ,MM u Was już pewnie końcówka. Dorcia a u Ciebie jak staranka? No i nasza największa zaginiona Rea by się wreszcie odezwała.Pusto tu bez Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku gratulacje !!!! Super że juz masz malutką przy Sobie no i widzę ze pomocnica Ci rosnie . A jak poród sprawnie poszło? Właśnie BAbeczki piszcie co u Was?? Foliku jak brzuszek? Anka ,MM u Was już pewnie końcówka. Dorcia a u Ciebie jak staranka? No i nasza największa zaginiona Rea by się wreszcie odezwała.Pusto tu bez Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Spacerku,gratuluję!Niech mała Ala rośnie zdrowo! Mam nadzieję że mój Przemek też będzie mi trochę pomagał. Albo chociaż nie przeszkadzał w opiece nad braciszkiem;-) Nikamo,u mnie ok. Zaczęlam 7mc i mam nadz że dociagnę do terminu bez problemów. Teraz tylko zlapalam wirusa i gardło boli,ale to pikus:-) Anka,a Ty jak się czujesz? To już tylko parę dni do zwolnienia i będziesz odpoczywać;-) pozdrawiam i do sklikania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze.wreszcie sie odezwaly :) My jutro zaczynamy 36 tydzien. Juz naprawde nie moge doczekac sie konca..tym bardziej,ze Wojtus bedzie duzym chlopcem..usg w 32tyg pokazywalo 2670.. glowka juz wstawiona w miednicy i juz czuje jej ucisk..:O Im blizej tym wiekszego pietra mam..jakos tak zaczelo mi sie przypominac wszystko..bol itd..ale coz..damy rade hehe a jak nie to pomoga :D Mnie Sebek zarazil i mam zatkany nos..oko mi lzawi..blee Za chwile pojde pod goracy prysznic :) M_M w sobote ide ostatni dzien do pracy i bardzo sie ciesze z tego powodu :P Trzymajcie sie kobitki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... a ja sie nie ozdywalam bo nie mialam neta i wrrr komputer mi padl i byla lipa z polaczeniem itp... ale juz ok mam dostep szybszy nawet wiec ciesze sie jak glupia bo mulil mi komputer ze masakra... u nas mamy jakos na mce liczac to chyba ... nie wiem ale 23 tydzien wiec nie wiem nawet ktory to mc zaczynam jakos tyc w brzuszek... i bylam u gina ostatnio to nie bylo badanie polowkowe ale lekarz wyczail cos miedzy nozkami wiec chyba na 51% BEDZIE CHLOPIEC... ale smieje sie jeszcze bo mowil ze byc moze to pieta bo nozka byla zainieta albo cos.. moze pepowina... wiec teraz ide w cwartek i obaczy co tam... mialam chec na 2 babeczke ale juz sie przyzwyczajam do mysli ze bedzie to syn... i jakos nie jest mi z tym zle ale pierwsze uczucie jak powiedzial ze widzi cos co oznacza ze chyba chlopak to powiem Wam ze czulam lekkie rozczarowanie... M tez... ale juz sie przestawilismy ze mamy wumarzona Alicje wiec nic innego jak oczekiwac na drugie tzw co bedzie musimy i bedziemy miec pare.... za tym co niektorzy tesknia wiec nam moze z boku patrzac by sie udalo ... ale co Bog da - jak to mowia zdrowie najwazniejsze... Moja ALicja zaczyna rozrabiac juz gadac zaczyna i jakos odpukac bo zapaleniu ucha nic ja na razie nie lapie ... chodzimy na spacery oczywiscie jak mroz powyzej 10 stop to nie ale jak nie przekracza to lazimy... i jakos to leci... ja jak pisalam tyje juz mala wie i mowi ze w brzuszku jest dzidzi ale pokazuje tez swoj brzuszek ze ona tam ma dzidzi wiec chyba nie wie o co biega... ale jest slodka bo smieszna sie robi i wszystko nasladuje co ja robie. ogolnie nie jest zle - byleby do przodu i byleby porod przeszedl ok jak przy ALicji to jakos damy rade.... pozdrawiam wszystkie i fajnie ze cos napisalyscie,.... ciesze sie z MALEJ ALICJI ktora przybyla i oczekujemy nastepnych internetowych dzieci.... ANka juz niebawem.... NIkamo a Ty jak tam rzyganka sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×