Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

Moje zauroczenie zostało ścięte gilotyna słów zimnych jak lód nigdy nie liczyłam na NIC bardziej przygladałam się Panu D rodzaj sprawdzianu jakim jest człowiekiem Niezależnie od sytuacji z całą pewnościa oddanym pacjentce Miałam okazję dowiedzieć się o nim tego owego uczynne pielęgniarki opowiedziały mi cos i troche mnie to spłoszyło Owszem przystojnym ale ja nie należę do kobiet które za wszelka cene zwariuja na punkcie faceta oo co to to nie ja bardziej uciekam i stronię od męzczyzn. Nie znoszę huśtawki emocjonalnej u faceta to okrpne jak sam nie wie czego chce.Kończe przygode z choroba mam nadzieję na zawsze i nie bede musiała juz chodzic do Lekarzy.Morał prosty drogie Panie: mężczyzna zainteresowany kobietą skoczy za nią w ogień wydaje mi się ze ktos taki zbliza się w moja stronę NIE JEST LEKARZEM jednak od jakiegoś czasy ciagle dzwoni pyta jak się czuje.......:)może może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna z gór
a jak sie zaciemnic ja próbuje i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she loves the doctor
moje kochanie powiedziało że jestem dla niego najważniejsza,że bardzo mnie kocha, oczywiście mój teść chciałby by jego syn ożenił się ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co mówię :))
to najlepsi kandydaci do zwiazków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she loves doctor
wiem co mówię :)) tak_)on okazał się bardzo wspaniałym facetem,kocham go nad zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja sobie robi
najlepsi kandydaci do zwiazkow to lekarze,hmmm.... ja mysle,ze sam fakt ,iz facet jest lekarzem jeszcze nie decyduje o tym,ze zwiazek bedzie udany:O sasiad mojej kolezanki jest lekarzem i zostawil jedna zone po 15 latach malzenstwa(byl to zwiazek jakoby idealny:D) i zwiazal sie z kobieta nie lekarka z 4 dzieci ,zrobil jej brzydko mowiac 5 ich wspolne.... On ma jeszcze 2 swoich biologicznych,ktorymi nie bardzo sie interesuje,nie interesuje sie tez 4 nie jego dzieci tej 2 zony... Ona tez zreszta zaniedbuje te 4 dzieci,liczy sie tylko to 5 dziecko i z nim:O Takze ja nie wiem czy to byl idealny kandydat na meza i ojca,skoro potrafil jedna zone z 2 dzieci zostawic,zwiazac sie z inna .. Wiadomo,milosc mogla sie wypalic ,ale to tylko dowodzi tego,ze profesja lekarza nie swiadczy o tym,ze facet tej profesji bedzie chodzacym idealem.. Trzeba poprostu dobrze trafic,mioec szczescie i trafic na dobrego,wartosciowego i zakochanego w kobiecie czlowieka ,wtedy zwiazek ma szanse byc udany:) A profesja faceta to chyba rzecz drugorzedna ,jak mysle:) Chociaz wiadomo,ze lekarze dobrze zarabiaja ,ale z jego kasa nie zbuduje sie szczescia przeciez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOORóżowa
W ogóle nie ma męża w domu zapracowany to plus dla kobiet lubiących przestrzeń życiową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja sobie robi
przestrzen zyciowa jest ok:D ale po co mi facet lekarz do przestrzeni zyciowej?:D jak mam swoja kase to wole nie miec meza lekarza,ba..meza jakiejkolwiek profesji :D i wtedy mam prawdziwa przestrzen zyciowa :D ja bym sie tam nie wiazala z lekarzem tylko dla kasy,zeby potem czekac cale dnie na niego,byc zazdrosna o te wszystkie zakochane w nim pacjentki:D ,jak widac w tym topiku:D z milosci moglabym byc z lekarzem,z milosci ze wzajemnoscia :)kazdy inny motyw zwiazania sie z facetem lekarzem czy tez facetem jakiejkolwiek innej profesji -uwazam za "nienormalne". I to sie zawsze predzej czy pozniej msci na osobach,ktore z wyrachowania wiaza sie z drugim czlowiekiem:O Chyba,ze ktos jest wyrachowany i w zyciu kieruje sie tylko materializmem i dazy po trupach do celu.Ale takim czlowiekiem trzeba sie urodzic,ja akurat urodzilam sie inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'''''Też jestem niezależna liczy się dla mnie miłość tylko to, ale są różne kobiety kwadratowe, okrągłe , podłużne ....'''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she loves doctor
cieszę że związałam się z lekarzem,jakoś na razie nam się układa,nie chcę się powtarzać,ale teść jest wspaniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
Bibiooo, sama nie wiem czy to jest kochanie czy chęć urozmaicenia sobie życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orfa
dobra no po co się z kim takim zadawać wytlumaczcie mi po grzyba nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orfa
co pozakochiwalyscie sie no bo co wy im dacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orfa
oni po szkolach a wy co nic ni tego o lekach po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orfa
kurde nie kumam tego co taka kobita chce o co biega moze ona taka glupa gra a on taki madry nie nie kumom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orfa
mozee jo tako gupio nie kumom nie wim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co złego robi lekarz??/?
a o swoim życiu zwaizku też mowisz że to chęć urozmaicenia??? bo czegos nie rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuro obsługii
oni wieszają lekarzy na szubienicy to z wściekłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOO:):))
Gdyby nie było Lekarzy zapewne leczylibyście się sami ooo przecież co to za problem :) (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana do bólu !
ALE dobrze że są, nie wim jak by sie potoczyło moje życie bez Niego :D jestem szczęsciarą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka e
chyba jesteś świeżo po wizycie u ginekologa, że tak sie cieszysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))Hh
a ty bidulo na uszach stajesz i za nic w świecie nie możesz poderwac ginekologa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBIOOOORóżowa
A WETERYNARZ fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżbietka z celu
dziewczyny , co powiecie o seksie z waszymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she loves doctor
elżbietka z celu cudowny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×