Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faceci chyba nie pokochają

normalnej i ładnej dziewczyny z zasadami

Polecane posty

Gość faceci chyba nie pokochają
albo mówienie, że się tęskni i nieśmiała prośba żeby się zostało jego dziewczyną??? co to w ogóle ma kurwa znaczyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci chyba nie pokochają
a co was to obchodzi skąd jestem?? chcę być anonimowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mowienie wszystkim znajomym ze sie mu podobam ze chce ze mna byc wypytywanie sie kolezanki o mnie...zapraszanie na impreze calowanie...naleganie na przyjazd ( bo ja z innego miasta) no nic nie znaczy? i ja glupia pojechalam i kurwa co zobaczylam??😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co robia maslane oczy patra sie ukradkiem tak ze czuc ich wzrok na sobie po co zapraszja na randki snuja plany caluja po co to skoro i tak maja jakas inna "mala cizie"???????????????????? po co robic nadzieje i bawic sie czyimis uczuciami mam nadzieje ze ktos mu kiedys zrobi takie swinstwo i poczuje sie tak jak ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci chyba nie pokochają
nie chce mi się już o tym gadać :O jestem już zmęczona tym wszystkim... faceci już nie dostaną niczego dobrego z mojej strony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
W moim przypadku był cos takiego..strasznie sie w kimś zauroczyłam baaaaaaaaaaaaardzo ale on tego nie docenił,czyli olewanie na maxa ...dałam sobie spokój -przeszło mi..chociaż pewnie gdybym go spotkała wróciłoby to wszystko bo ma cos w sobie..:-( Od tej chwili kiedy przestałam tak usilnie o nim myśleć ..zaczełam bajerować wielu facetów i przekonałam sie że wielu z nich chce coś wiecej niz tylko iść ze mna do łóżka ...ale mnie to lotto :D Bawi mnie to że ... On chyba był najważniejszym dla mnie facetem doszłam do wniosku...mimo to przestalo mi na nim tak zależeć...ale nadal nie jestem bezpieczna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraznie wiem na kogo jestem bardziej zla na siebie za swoja glupia naiwnosc i( rzucenie dla tego dupka wszystkiego i wyjazd ) czy na niego ze jest takibeznadziejny bezguscie totalne ( patrzac na jego obecna mikronowa cizie)!! targa mna taka zlosc ze nawet nie wiecie:O..jak mi zle czemu ja zawsze na takich trafiam i jeszcze jak mnie spotkal idac z nia ( ona siega mu do..bioder ):Ospeszyls ie...frajer..szkoda ze nie dostal ode mnie z liscia teraz bym inaczej zareagowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci chyba nie pokochają
ech grudzień :D to ja też będę bajerować jak Ty;) to faktycznie działa w obie strony... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mając zasady, nie da się ich ot tak złamać. Jeśli sie zauroczy w kimś to na 100% nie potraktuje gościa jak śmiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci chyba nie pokochają
mała dziewczynka ja też :D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
faceci chyba nie pokochają...Brawo stań sie w końcu niegrzeczna dziewczynką:D Zobaczysz jakie to fajne uczucie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilof
"ja nwet pozbylam sie ostatnich resztek nadziei ze spotkam kogos normalnego" to moze wreszcie czas rozgladac sie za tym normalnym? Bo jesli gustuje sie w palantach, to takie sa wlasnie wyniki. A zachowania autorki nawet nie skomentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie przejmujcie sie tymi frajerami w koncu traficie na prawdziwego mezczyzne ktory tak latwo nie odpusci :)..zycze wam duzo szczescia i wytrwalosci w zapominaniu serio nie warto plakac przez kogos kto ma nas w dupie mala dziewczynka---> bardzo smutna stopka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądny 1
Normalna i ładna dziewczyna z zasadami, a klnie jak szewc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci chyba nie pokochają
kilof i rozsądny przyciśnijcie swoje jaja do zlewu popatrzcie w lustro i zmieńcie swoje życie! od teraz będę otwarcie przeklinać zawsze wtedy gdy będę miała zły humor~..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądny 1
To takie są teraz te normalne dziewczyny z zasadami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
Rozsądny 1.....teraz nie ma żadnych zasad wbij sobie to do tego pustego łba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci chyba nie pokochają
ja przez ćwierć życia byłam wierna swoim zasadom i co teraz??? gówno z tego mam:D:D:D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądny 1
Grudzień... daruj-pusty łeb może mieć tylko ten, który uważa, że żadnych zasad już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×