Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faceci chyba nie pokochają

normalnej i ładnej dziewczyny z zasadami

Polecane posty

Gość faceci chyba nie pokochają
xxyyxx kij ci w dupę :classic_cool: ja zostałam potraktowana dokładnie jak ty :P i to samo mogę powiedzieć o facetach, wykorzystujecie pochamsku naszą dobroć i wrażliwość a potem traktujecie nas jak przedmiot, jak już się zaanganżujemy to dostajemy kopa w dupę ... następnie po wszystkim przestajemy wierzyć i stajemy się dla was zimnymi sukami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
Rozsądny 1...mylisz sie ja mam zasady...nie łamie wszystkich tzn nie daje dupy nikomu;-)tylko bajeruje i daje nadzieje... I wcale nie czuje sie pokrzywdzona że tak czynie z innymi facetami ..dałam sobie na luz..na maxa:-) A on nadal mi nie jest tak do końca obojętny taka prawda...ale musiałby sie bardzo starać by znów spotykać sie ze mna.. tego nie bedzie wiec ..nawet nie zyje zludzeniami ..w koncu pewnie spotkam tego ktory tez mnie jeszcze raz tak samo mnie oczaruje tak bardzo jak on:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądny 1
Ludzie, przecież nie ma reguły-mieliście pecha, trafiliście na nieodpowiednich ludzi i tyle. Mało komu trafia się miłość(o ile o niej mówimy) za pierwszym razem, do grobowej deski... Tak to już jest i nie ma co się wściekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądny 1
Grudzień... Nigdzie nie napisałem, że ty nie masz zasad, jedynie, że pusty łeb ma ten, który nie wierzy, że zasady jeszcze gdziekolwiek i u kogokolwiek istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilof
"mieliście pecha, trafiliście na nieodpowiednich ludzi i tyle." nie mialy pecha, tylko to idiotki, ktore gustuja w facetach-podrywaczach. A czego mozna sie po nich spodziewac? To tak, jakby facet wzial sobie blodnyne-solare i oczekiwal po niej inteligencji, zaradnosci i uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
Rozsądny 1....powiedz mi zawsze taki rozsądny jesteś?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci chyba nie pokochają
hmm ten którego spotkałam raczej podrywaczem nie był.. ba! był nawet niezłym facetem, też miał jakieś swoje zasady:O albo przynajmniej się na takiego kreował:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci chyba nie pokochają
wciąż mi jest ciężko to przeboleć :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialy pecha, tylko to idiotki, ktore gustuja w facetach-podrywaczach. A czego mozna sie po nich spodziewac? nie gustują podejrzewam, tylko czasami tacy sami sie napataczają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
faceci chyba nie pokochają..a ten z ktorym sie spotykałam urzekł mnie swoja osobowością,inteligencją..wygladem hmmm w sumie tez ale po pewnym czasie ...ciekawe jak jego syn będzie wyglądał w przyszłości;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci chyba nie pokochają
ja podrywaczy akurat omijałam z daleka... bo z góry wiedziała, że tacy nic sobą nie prezentują:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe dziewusie
od zasad zalezy... chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
xxyyxx...spieprzaj dziadu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci chyba nie pokochają
boże ja już chyba nigdy nie uwierzę w komplement od faceta, nawet jeśli facet będzie normalny :O żałuję że się dałam tak wkręcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci chyba nie pokochają boże ja już chyba nigdy nie uwierzę w komplement od faceta, nawet jeśli facet będzie normalny żałuję że się dałam tak wkręcić... długo się z nim spotykałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
xxyyxx...usunąć cie matole ???????????????????????????????dorabiam jako moderatorka weekendami:classic_cool: Podrywaczy bardzo łatwo rozróżnić ..to są goście co maja fajną gadkę i nic po za tym do zaoferowania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci chyba nie pokochają
spotkałam się z nim 2 razy:O rozmawialiśmy o wszystkim i o niczym, flirtowaliśmy, było fajnie a potem przestał się odzywać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
Z połykiem zapomnij;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie możesz go obwiniać!! może zawstydziła go Twoja uroda i inteligencja, może stwierdził że taka laska jak Ty pewnie robi sobie z niego jaja i uciekł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
Nie biore nic do buzi prócz lizaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
ale taka prawda:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
Tak,tak chłopcy...takie są kobiety bez zasad..tylko lizaki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądny 1
Czy ktoś tu w ogóle szuka prawdziwej miłości ? Czy tylko flirty, może coś z tego będzie, nooo podobał mi się, był zainteresowany... Czy ktoś tu wspomniał, że poczuł coś wyjątkowego, że się zakochał, że ktoś oczarował i dało się poczuć coś wyjątkowego? A potem narzekanie, że nie oddzwonił, że palant, że się maskował... jak dwoje ludzi coś do siebie naprawdę wyjątkowego poczuje, to znajomość najczęściej nie kończy się po miesiącu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×