Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faceci chyba nie pokochają

normalnej i ładnej dziewczyny z zasadami

Polecane posty

Sorki, ale 2 spotkania to nie aż tak wiele, żeby sobie robić jakieś nadzieje na bóg wie co... a co można przez dwa spotkania o drugim człowieku się dowiedzieć? a już na pewno nie zakochać, bez przesady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
ah_te_Kobiety...dawaj ..zaskoczę cię to nie smak śmietankowy tylko truskawkowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci chyba nie pokochają
wyszłam z kąpieli... cóż my jeszcze kontaktowaliśmy się na skypie ... dużo rozmawialiśmy, bardzo dużo :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci chyba nie pokochają
a potem koleś nagle sie wycował i powiedział że nie chce się angażować... naprawdę się wtedy zdołowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez myśl mi nie przeszedł smak śmietankowy ani też waniliowy :) obstawiałem na truskawkowy i taki też mam ;) co Ty na to? :D masz na niego ochotę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
Zapomij o nim ,po co sie nakręcasz jeszcze bardziej?Macie kontakt jakiś jeszcze czy już żadnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
jasne jak jest taki xxl to dawaj ;-)..ale mi smaka zrobiłeś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
tego zielska cała kula ziemska... dobre stwierdzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądny 1
"tego zielska cała kula ziemska" To zawsze brzmi, jak poszukiwanie igły w stogu siana. Jeżeli go spotkasz na swojej drodze to powinnaś poczuć, że to jest TO... I nie trzeba się taplać w całym tym zielsku, tylko mieć trochę szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu myslisz ze ona tu jest
ah_te_Kobiety...właśnie tego mam na mysli ..nawet lizałam go ostatnio;-)..i doszłam do gumy w środku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
ah_te_Kobiety...właśnie tego mam na mysli ..nawet lizałam go ostatnio ..i doszłam do gumy w środku to moj post sorry:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smakował? uwierz mi że mój będzie smaczniejszy ;) wiesz co? na moim jest napisane "uwaga niespodzianka w środku" więc niekoniecznie może to być guma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
wierze na słowo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
Rozkrecasz się widze:D a ja nic nie wiem o Tobie Misiu;-) Mamusia nie pozwoliła mi brać prezentów,nawet tak kuszczących od nieznajomych:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
kuszących miało być;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już chciałem Ciebie posądzić o brak kreatywności :D P.S. myślę że do tego prezentu Mamusia nic by nie miała, ba wręcz wydaje mi się że mogła by pozazdrościć córeczce ;) bo która Kobieta oprze się słodkością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
ah_te_Kobiety..więc Mamusia wyjechała daleko :-( ale ja chętnie zjem te czekoladki:D Kreatywności u mnie pod dostatkiem także książe co psy wiąże czekam na tego lizaczka różowego:D ehhhh te truskawki czemu są tylko sezonowe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wyjątkowe rzeczy nie są na codzień :) tak jak mega lizaczek, na codzień ssiesz lizaczki a od święta mego lizaczka. dlatego czujesz z każdym liźnięciem jego wyjątkowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli Mamusia się nie dowie :) a wiesz że taki zakazany owoc smakuje lepiej:) a czekoladki zjem ja :classic_cool: zgadnij gdzie je poukładam? i skąd będę je zjadał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
nie mam pojęcia :D Sluchaj z czystej ciekawości zapytam ile liczysz sobie wiosenek?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień.......
ja 24:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię te nadziewane najlepiej koniakiem. będę je rozgryzał i wylewał koniak na Twoje ciało a czekoladę wkładał Ci do ust, potem zliżę go z Ciebie z dołu do góry kończąc na Twoich ustach, gdzie rozkoszował się będę smakiem ich i czekolady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×