Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paradoksalna kobieta

kobieta dziwka, a facet to poprostu facet- apel do kafeterii

Polecane posty

Gość Santo Subito
>> z dzieciństwa spędzonego w portierni burdelu To w burdelach są jakies portiernie? Nie byłem nigdy, nie wiedziałem :o Ale widze jareczek obcykany w temacie na fest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze Ci numer jak bede miala gg po co Ci teraz?? jarek stac cie jedynie na trzepanie pod jpg kogos z forum?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> napisze Ci numer jak bede miala gg po co Ci teraz?? Zachowam na liście, to wszystko. Bo jeszcze potem zapomnisz napisać i będę stratny, a ja stratny byc nie mogę ;) >>jarek stac cie jedynie na trzepanie pod jpg kogos z forum? Czytałem jak jarek pisał, że ma pokaźną kolekcję zdjęć Tomasza Raczka. Ja nie wiem po co mu one, ale.... no coż, mozna się domyślać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta1234
Santo - zawsze musi byc ten pierwszy raz :) Prawiczek - dzieki za slowa uznania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz Ci wysle jarek kurwa a czemu ja mam marnowac swoja cenna energie i wysylac Ci foty swojego biustu?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> bo lubię oglądać biusty Poproś mame jak wróci z nocnej zmiany z pigalaka, pokaże Ci i cycki i cipke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> pokazujesz te tzytzki czy dalej marnujesz mój zaj**iście cenny czas? Cenny czas :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> pokazuj qrva, może mi się spodoba i zmienię o Tobie zdanie Zrozum kundlu, nie dla psa kiełbasa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział,że kobieta, która robi "loda" facetowi swojemu to dziwka.. hmmmm nie rozumiem... dziwka to taka, która to robi i kasę za to bierze( jakieś niewielkie pieniązki ,ale grosik do grosika...)....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O powodzenia, predzej uda ci sie wyruchac obecna prezydentowa niz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> predzej uda ci sie wyruchac obecna prezydentowa niz mnie On by wolał prezydenta :D Gang bang razem z bratem Jarkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie , czy Was też tak wkurza odświeżanie stronek na kaffe? Mnie to już do szału doprowadza:) ot taka moja mała dygresja... , bo coś tu nerwowo się zrobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
Chwila, bo odbiegamy od tematu :o Jareczku, twoja mama jest dziwką, bo liże męskie członki. Czy jej zawód to jej powołanie? Lubi swoją pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jareczku , jesli 84 to rok Twojego urodzenia., toś młodzik jeszcze, no ale z drugiej strony myślałam,ze facet w wieku 24 lat jest już choć troszkę rozgarnięty... coż myliłam się ... echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> wyslalam nr gg santo Dzięki, zapisałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> albo zajść od tyłu Lubisz jak miejscowe menelstwo tak cie od tylca zachodzi, co pedale? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
Fajnie, ze tak przypadkiem napisałes :o A teraz wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
Przez to banowanie przez proxy musze jechać i ledwo co mi chodzi ta kafeteria :o Tamaria, kiedy idziemy po sukienke? The magic night zbliża się!! W tym tyogdniu masz czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O wolne żarty nie mam czasu, a sukienke to sobie kupie za 2 tyg najwczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×