Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paradoksalna kobieta

kobieta dziwka, a facet to poprostu facet- apel do kafeterii

Polecane posty

Gość Santo Subito
>> chyba rzeczywiście będę pisał do Ciebie prostymi słowami Innymi ośle nie potrafisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta opinia nie mija sie z prawda co jarusiu?:D i nie pisz do mnie Tamarcia ide spac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
Jareczku drogi, jeśli to dla ciebie nie jest upokażające, to powiedz, ile lat podstawówki udało ci się zaliczyć? Albo inaczej - ile razy twoja mama musiała obciągnąć grubemu dyrektorowi, zeby zaliczył ci klase? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>>ide spac 🖐️ Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem za bardzo o co Wam chodzi, ale jak zobaczyłam to 'kobieta dziwka' to od razu mi sie przypomniałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alantonina
paradoksalna kobieto!! Odnoszę wrażenie, że NIEKTÓRZY faceci chcieliby aby ich kobieta była dziewicą aczkolwiek umiała z miejsca dobrze obciągnąć, dać się puknąć w tyłek i posiadać wiele innych umiejętności bez uprzedniej praktyki. Wynika z tego, że musiałyby być dane od samego Boga . Może więc niech fantazjują o Marii Magdalenie Ci którzy kobiety uprawiające seks oralny uważają za dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszałekopałek
Dyskusja na wyjątkowo wysokim poziomie i prowadzona ze znawstwem. Gratuluję mądrości i jasności umysłu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajny temat
:classic_cool: was też wzrusza jak jarek udaje inteligentnego ?:O biedactwo,wyjebali go ze studiów i robolem musiał zostać:( jakie to smutne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kocham mojego tate, ale miłości oralnej z nim nie uprawiam O mamie dyplomatycznie przemicze "To wypowiedź Santosubito z pierwszej strony topiku:(Jakim ty jesteś człowiekiem,że nie odróżniasz miłości/cielesności/między kobietą a mążczyzną a dzieckiem i rodzicemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×