Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paradoksalna kobieta

kobieta dziwka, a facet to poprostu facet- apel do kafeterii

Polecane posty

jarek kochanie nie podniecaj sie jak taki jestes cudowny z informy to po chuj kladziesz kafle w Wiedniu? trzeba bylo zostac w Polsce i robic kariere programisty a nie przerywac edukacje po 1 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> sukienke to sobie kupie za 2 tyg najwczesniej Ale tak jak obiecałaś, razem idziemy? :classic_cool: Dzisiaj byłem w paru sklepach, już zaczyna się ten pierddolony ped tej tłuszczy, latają matoły za prezentami czy chuuj wie czym, obłęd w oczach, piana na pysku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> jak taki jestes cudowny z informy to po ch*j kladziesz kafle w Wiedniu? trzeba bylo zostac w Polsce i robic kariere programisty a nie przerywac edukacje po 1 roku :D:D:D:D:D:D:D Mówisz serio??? Ten idiota przegrał aż tak bardzo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> z kaflami mam niewiele wspólnego a Ty pokazuj tzytzki dziwko bo pójdę spać zaraz To co, kostke układasz ihr polnishe idiot?? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej tym tonem do mnie chujozo to predzej na ciebie nasram:-O no santo ja tez nie znosze tych tlumow w sklepach, ale prezenty trzeba kupic:--o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> no santo ja tez nie znosze tych tlumow w sklepach, ale prezenty trzeba kupic Przez internet chyba kupie w tym roku :o albo nie kupie w ogóle i nie pojade na święta, bo tez ich nie lubie :o Szkoda, ze nie moge pracować w boże narodzenie :o Co bys chciała dostać od mikołaja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahah kobieca moge byc dla prawdziwego faceta a nie dla smiecia z wiednia ktory sie nie myje ps.sam sie chwalil wielokrotnie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> santo, malutki, jak tam Twoje proxy? Jareczku, daj do siebie namiar, niedługo na moim podjeździe będę poprawiał kostke, dam ci troche zarobić :d Po starej znajomości nawet premie dorzuce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> santo, malutki, jak tam Twoje proxy? Jeśli z tym wiedniem to nie sciema, to chyba przestane go tyrać, z litości :o i tak juz swoje od życia zebrał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> co bym chciala dostac?? oczywiscie kase Która przeznaczysz na?????? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
Zmieniasz temat ihr polnische ciulen :D:D:D:D Buhahahaahah :d A więc prawda, kozak układa trotuary szwabom :o PŻ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> hmm to sie zobaczy Ekhm, torchę się krepuję i wstydzę, ale... (przylizuję śliną grzywke) pójdziesz ze mną na sylwestra? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba rzeczywiscie jakies pedalskie sklonnoci "nie slodź sobie słonko"???????? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> chłopcze, za cienki jesteś w uszach i za płytki w ripostach Na ciebie nie musze uruchamiać drugiego poziomu tyrania, teraz mi zwyczajnie cie żal :o Powiedz mi - szwaby plują na polskich roboli? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> chyba rzeczywiscie jakies pedalskie sklonnoci Od szwabów się nauczył :o Stąd teksty o zachodzeniu od tylca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaddddddd
ale kobieta powinna sie szanowac, a chlopak nie zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
> hahaha nie A na pasterke? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> jak już mówiłem - za wąski w uszkach Ty za to szeroki w dupie, po tym jak Helmuty ci ją rozepchali :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje nigdy nie dojde do twojego poziomu elokwencji cytuje: tamari to dzifka, szmata, ex-cpunka i daje dupy za drinka i tak w kolko od 3 miechow no powalasz jareczku:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> no powalasz jareczku Czego się spodziewać po robolu? :o Poza tym te kompleksy... 170 cm wzrostu :o:o:o:o Ja na takich facetów pluje z wysoka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba normalna
Nawracając do tematu a nie bluznierstw które tutaj wyprawiacie pragnę podkreslić iż znam mężczyznę ktory uważą ze lody robią tylko dziwki a szanująca sie kobieta przed slubem nie wezmie do buzi.Osobiście lubię sprawiać fraje swemu mężczyźnie bo wiem że to jest niesamowite doznanie dla mężczyzny wiec jesli w związku wszystko jest ok to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> Twój wygląd zewnętrzny może być, delikatnie mówić - pozostawiający wiele do życzenia Zaczynasz się jąkać, synu. Chyba po ostrości wjechaliśmy ci na psyche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> te czasowniki i rzeczowniki To się nazywa EPITET ty tumanie po zawodówce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam twoje posty to przed moimi oczami pojawia sie obraaz zakompleksionego i zacofanego smierdziela ktory mieszka sam z kotem, zapierdala fizycznie a po pracy zre kebaby i siedzi na damskim forum piszac od 2 lat te same zenujace teksty:-O a zapomnialabym, wpierdalasz jeszcze odzywki bialkowe w nadziei ze zostaniesz nowym ARNOLDEM buhahahahhaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> zapomnialabym, wpie**alasz jeszcze odzywki bialkowe w nadziei ze zostaniesz nowym ARNOLDEM O kurwa :o:o:o:o:o:o:o:o Konus z asapiracjami na kulturyste :o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×