Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna chlopaka

w jakimwieku zapytala sie was corka czy moze nocowac u chlopaka?

Polecane posty

Gość kokossniczka
a za drugim razem to zrobiła to tez z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chlopaka
podszywaczuy wypierdalaj... ze tak brzydko powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Ona
Tak sobię przeglądam i patrzę na te żałosne komentarze żałosnych podszywacze. Jakie mam szczęście, że jeszcze nikt nie podpisał się z moim nickiem, haha. do AUTORKI tego tematu: Twoja córka się Ciebie spytała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Ona
bo mnie nikt nie chciał , ale swojego pierwszego chłopaka i pierwszy obciag miałam po skonczeniu 20 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Ona
Haha, się pośmialiśmy :) Jesteś teraz z siebie dumna/y ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chlopaka
Booze.. ktos tu jest nie fair.. tak zapytala,ma 17 lat:) z chlopakiem jest 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Ona
Aha. I jak? 17, a moja miała 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 17 latek, no prawie 18( w lutym kończe) mój facet ma 22. Jesteśmy razem 2 lata, jak zapytać mame czy mogę u niego zostać na noc, czy postawić rodziców odrazu przed faktem dokonanym ? Powiem, ze już spaliśmy bardzo dużo razy razem, ale jak rodziców nie bylo w domu ( byli np. nad morzem) mama o tym wiedziała, nic nie mówiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chlopaka
Chyba sie zgodze.. :) uciekam spac.. jutro wyjezdzam do Wrocławia. Dziekuje za wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie zgodzisz to i tak pewnie nic nie zmieni ;) zreszta nie masz chyba powodów, żeby się nie zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chlopaka
zaufac trzeba, zreszta taki wiek..lepiej jak sie zgodze niz ma mi pozniej gdzies tam klamac i uciekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrólJestTylkoJeden
co za szmatławce tylko jedno im w głowie smarkule zajebane1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janekok
Na pewno nie małolata poniżej 20 roku życia...Młody, zdrowy samczyk zaczyna odczuwać już ok. 16 roku życia potrzebę używania "swoich narządów" i to jest z punktu widzenia biologicznego oczywiste i naturalne. Nie szuka wielkiej miłości tylko ujścia w procesie buzujących hormonów /testosteron/. Natomiast młode dziewczyny nie potrzebują hormonalnie tego aż tak ale szukają po po prostu zwyczajnie miłości i tu spotykają się te dwie różne sprawy. Często więc młody sprytny chłopak wykorzystuje to.. ma kilka dziewczyn "dochodzących" z których z jedną czy dwiema od czasu do czasu "nocuje" a naiwne samiczki myślą, że je kocha. Może czasem i kocha i nawet powie im, że tak..tak...ale najczęściej to czysta biologia i tak się tylko wydaje... Czasem kończy się to nieplanowaną ciążą i życie obojga zmienia się w głupi nieplanowany sposób...czasem rozpada się /na szczęście/ taki układ. Dojrzałość do miłości przychodzi dużo później kiedy to często małolaci są już w przypadkowych stałych związkach i zaczynają się po latach zastanawiać co tu robią...z tym facetem czy z ta kobietą.. ..Dziewczyny które "nie dały się" przywiązać przez wspólne "nocowanie" do partnera mają wg mnie dużo szersze pole do wyboru i szczęście...mają czas na rozwój i dojrzewanie..a tak to mogą tylko liczyć na wygraną jak na loterii co okazuje się po latach w trwałym związku kiedy już emocje opadną i przychodzi proza życia i mnóstwo obowiązków, które trzeba razem zgodnie i z uczuciem realizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×