Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kujawianko-pomorzanka

klinika Bieńkowskiego BYDGOSZCZ - opinie

Polecane posty

Gość Paula z Bydgoszczy
Polecam Dr Bieńkowskiego, jego klinikę i cały Personel. Miałam robioną operację piersi, z których teraz jestem baaaardzo zadowolona. Dr Bieńkowski rzeczowy i bezpośredni facet, Panie Pielęgniarki kochane i opiekuńcze (i wyrozumiałe). Polecam z całego serca dla tych, którzy mogą i chcą korzystać z usług tej kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam u dr Bieńkowskiego uszy i jestem bardzo zadowolona. Moje nowe uszy są idealne. Jeżeli chodzi o ból to trochę bolały na początku potem było już dobrze. Nie mam problemów ze spaniem na nich, nie mam też żadnych miejsc z zanikiem czucia. Jestem już prawie dwa miesiące po zabiegu i jest naprawdę super. Polecam Pana Doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Wybieram się na dwie operacje do kliniki Bieńkowskiego , korekta nosa i powiększenie piersi . Jestem po konsultacji , była bardzo długa i konkretna. Cenowo może i nie jest rewelacyjnie , ale wierzę że będzie profesjonalnie . Widziałam u przyjaciółki efekt pracy doktora i zyczę sobie takich samych efektów , jednak wasze wypowiedzi wprowadzają mętlik w moją głowę . Zabieg mam w styczniu , napewno opiszę całokształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam Bieńkowskiego ,nie dosyć,że jest bardzo drogi to jeszcze nie potrafił sobie poradzić z moimi piersiami, więc zrezygnowałam z jego usług. Ostatecznie zabieg przeprowadziłam gdzie indziej z pozytywnym skutkiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Chciałam powiększyć piersi u Bieńkowskiego, ale tyle tu skrajnych komentarzy na jego temat, że już nie wiem co myśleć o jego klinice i zaczynam bać się efektu operacji. Myślę, że po prostu wybiorę się na konsultację i zobaczę, jak ona przebiegnie, a potem zaufam swojej intuicji... A może wy możecie polecić mi jakiegoś innego chirurga-plastyka z woj. kujawsko-pomorskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wygląda u Bieńkowskiego dobór rozmiaru implantów piersi na konsultacji przed operacją? On doradza czy oczekuje deklaracji ze strony pacjentki? Robi jakieś wizualizacje? Ile takich konsultacji przeprowadza przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Możecie mi powiedziec dokladnie jak przebiega operacja uszu, tzn jak długo czekałyście na zdjęcie szwów, jak długo musiałyście chodzić w opasce ( choodziłyście w niej również do pracy ?) byłabym ogromnie wdzięczna ponieważ ja niestety nie mieszkam w Pl a muszę zaplanować przylot itp. Buźki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chcialabym w kwietniu zoperowac nos u pana doktora Bienkowskiego ale zaczynam miec powazne watpliwosci,na konultacji niestety nie odnioslam pozytywnego wrazenia,Pan doktor byl mily i uprzejmy ale wizyta ktora koszuje 150 zlotych trwala zaledwie 5 minut,tymbardziej ze mieszkam za granica i dojechanie na kosultacje to dla mnie sa koszty i czas,podczas trwania wizyty nie moj problem byl najwazniejszy tylko wysokosc kosztu zabiegu ,wpis do karty pacjenta i to wszystko!!!!!!!!!!!!!poczucie bezosobowego potraktowania i niesmak pozostal.Kolezanka polecila mi dobra klinike w koloni, udalam sie tam na konsultacje,Pan doktor rowniez mily i uprzejmy ale podejscie do pacjenta zupelnie inne,powiedzialam Panu doktorowi ,ze klinike wybralam zupenie inna i chcialabym tylko dowiedziec sie kilka konkretow na temat samej op, wyjasniono mi bardzo dokladnie zrobiono zdjecie oraz symulacje komputerowa ,cala wizyta trwala kolo 40 minut a koszt 60 euro ,wiec roznica w cenie niewielka a zasob wiedzy olbrzymi,jezeli ktos przeszedl op nosa u Pana Doktora Bienkowskiego w ostatnim czasie prosze niech opisze swoje przezycie i rezultat... ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam dr Bieńkowskie, nie wytłumaczy nic odnośnie operacji pacjenta skwituje po pięciu minutach i wychodzisz jeszcze bardziej zdezorientowany niż przed wejściem do niego. Przy tym jest baaardzo drogi, nie wiem za kogo się uważa za "Boga"!!! Odradzam Bińkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odmierzam czas do zaplanowanej konsultacji u dr Bieńkowskiego. Chcę powiększyć piersi. Mam nadzieję, że poświęci mi odpowiednią ilość czasu, bo chciałabym uzyskać wyczerpujące i satysfakcjonujące odpowiedzi na moje pytania. Tylko wówczas zdecyduję się na zabieg u niego. Nie chcę, żeby chirurg, w którego ręce mam oddać swoje ciało, nie miał czasu na rozmowę ze mną na konsultacji. Bo to by mogło oznaczać, że podczas operacji też będzie się śpieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki, a czy któraś z Was pomniejszała lub robiła lifting piersi w Bydgoszczy?? Jak tak to prosiłabym o napisanie gdzie, jakie wrażenia, jak wykonane cięcia i jaka cena. Z góry Wam dziękuję !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na podciągnięciu tkanek miękkich. Doktora nie widziałam , bo mnie pielęgniarki przygotowały i uśpiły. A jak przyszłam na wizytę kontrolną to pan dr spytał co chciałabym sobie poprawić czyli prawdopodobnie mnie nie widział . Efektów BRAK! nikt ze znajomych nie zauważył jakichkolwiek zmian oprócz wystających zgrubień za uszami. A w portfelu zrobiło się pusto...smutne. Jestem zawiedziona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem druga dobe po operacji powiekszenia piersi. Efekt zniewalajacy:-). Personel wykfalifikowany i mily. Pan dr Bienkowdki profesjonalista w kazdym calu. Odpowiada na wszelkie pytania. Bol znikomy. Pewnie po profesjonalnym nacieciu. Z miseczki b wyszlo mi d. Bsrdzo dobrze dobiera wkladki i nie jest nastawiony na trzepaniu kasy. Mi pan doktor zsproponowal tansze wkladki ale takie dzieki ktorym moj biust bedzie wygladal pieknie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agata 1981kw
Absolutnie się z tobą nie zgodzę, ponieważ z moimi piersiami dr nie umiał sobie poradzić, na zbyt opadnięte piersi chciał mi umieścić implanty, co byłoby katastrofą, więc musiałam wybrać innego lekarza i dobrze zrobiłam. Na wizycie poświęcił mi raptem 5 minut, ale zainkasował dosyć sporo za swój cenny 5 minutowy czas. Za zabieg zażądał horrendalnej kwoty, co mnie również przestraszyło, więc bardzo dobrze, że nie przeprowadziłam tam zabiegu dzisiaj bym baaardzo tego żałowała. Nadmienię, że musiałam przejść najpierw plastykę piersi czyli podciągnięcie powiek skórnych, w przeciwnym wypadku efekt byłby opłakany. MOże ty akurat jesteś zadowolona, powiększenie z "b" na "d" to nie taki wyczyn. Więc ja nie mogę nic pozytywnego napisać odnośnie dr Bieńkowskiego - absolutnie nic!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata1981 napisz ile zapłaciłaś za zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odnośnię ostatniego wpisu, skoro nie zrobiłaś u dr. Bieńkowskiego, proszę napisz gdzie wykonałaś swoją operację? Z góry dziękuję:) aha i chciałabym wiedzieć ile Cię to wyniosło, bo Bieńkowski jest z tego co się orientuję drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.za operacje wraz z implantami zaplcilam 13000. Pan doktor zaproponowal mi tansze wkladki aby moj biust wyglsdal super. I tak jest. Nadmienie ze bylam również na konsultacji w poznaniu i dr kubasik chcial mnie naciagnac na podciagniecie piersi po czym zostaja blizny. Operacja miala kosztowac 19500. To jest naciagnie.dr Bienkowski nie widzial potzeby pocagania piersi. Uczciwy czlowiek. Naprwde polecam. Jestem 2 tyg po zabiegu. Wszdtko sie goi super. Jak tak dalej to blizn nie bedzie. Wkladki okragle uhp 430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga1981kw, chcę sobie zrobić operacje , ale ciągle się waham, byłam na konsultacji u dr. Bieńkowskiego i mam mieszane uczucia. Mogłabyś mi dać jakiś swój kontakt żebym rozwiała swoje wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:-) chce sobie zrobić korekcję noskA Please pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje 2 operacje zrobilam ponad 4 lata temu. Miałam powiekszane piersi oraz korekte odstających uszu. Zgadzam sie z tym co piszą inne osoby, jesli chodzi o pierwszą wizytę. U mnie trwala ona 7 min. bo szanowny p. doktor spieszyl sie na zabieg. Pan doktor obejrzał uszy, zobaczyl piersi, zmierzyl szybko piersi, wybrał najdroższe wkładki -anatomiczne i happy umówil nas na zaliczke a pozniej na zabieg. Co do opieki - nie moge sie przyczepic-super. Po operacji piersi -rewelacja. Byłam pod wrazeniem. Ale wtedy wszystko jeszcze bylo opuchniete. Dzis mam taki sam dyskomfort i kompleks jak kiedys, jesli chodzi o piersi. Piersi wiszą, bo doktor zle dopasowal wielkosc wkladek. W staniku jeszcze jakoś wyglądają. Co do uszu nie mogę sie przyczepić, wyglądaja super naturalnie. Najlepiej to bym złożyla rekalamacje, ale teraz to chyba za pozno. Na pewno nie zdecyduje sie juz na zadna operacje u dr. Bienkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mnie nie pocieszyła ta wiadomość. Znajoma kolegi miała robiony nos u doktora i jest zadowolona ale to juz pare lat minęło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateQ
Miałam robioną złożoną operacje nosa u doktora Bieńkowskiego. Usunięcie garba, zwężenie noska, podniesienie do góry, wyprostowanie przegrody. Efekt jest cudowny. Całe życie męczyłam się z tym paskudztwem na twarzy, a wystarczyła godzina operacji i CUD :). Pan doktor jest rzeczowy, miły i profesjonalny. Opieka w klinice na wysokim poziomie. Zanim zdecydowałam się na operację u doktora Bieńkowskiego, czytałam wiele opinii na tym i innych forach. Większość była pozytywna, spotkałam się również z negatywnymi. Postanowiłam racjonalnie podejść do tego tematu i udało się. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam usuwania rozstępów w tej "klinice" laserem FRAXEL , jestem 3 lata po tym zabiegu na okolice wewnętrznej strony ud. Komentarz dopiero teraz piszę, ponieważ myślałam że potrzeba jeszcze trochę czasu i będzie lepiej l;/ Nie dość, że blizny nie spłyciły się, to niestety mam dodatkowe blizny "kropki" po tym laserze. Lekarz stwierdził, że może tak być, ale to nie wygląda dobrze. Podczas zabiegu swąd palonej skóry, do tygodnia podczas gojenia się ran ogromny ból ud. Efekt popalonej skóry. Nie chcę myśleć, jak można namówić kogoś na taki zabieg np na okolice twarzy. Koszt na tamten czas to jakieś 3000 zł, niestety nie dość że zabieg nie skuteczny, to jeszcze uszkodził mi skórę. Jak najbardziej odradzam.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystalem z uslugi tej kliniki i mam negatywna uwage odnosnie nieprofesjonalnego podejscia do wystawienia rachunku za usluge. Brak konkretnych danych wystepujachych na rachunku, tylko widniejaca cena calkowita. Skoro juz place tak slona cene to mam prawo wiedziec za co nie upominajac sie wczesniej o dokladne szczegolowe wystawienie rachunku. Mam wrazenie ze czlowiek jest traktowany na zasadzie " zrobilismy zabieg, a teraz wynocha.." Moja uwaga, wolajcie o wszystko i kazdy szczegol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkako
dziewczyny, czy robila ktoras ostanio w tam plastyke brzucha? rozwazam ta klinike i szukam jakies dziewczyny co moglaby mi opowiedziec jak to wygladalo i ewentualnie pokazac efekty. bede wdziewczna za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy ktoś kto miał robioną korekcję nosa w tej klinice pół roku temu lub później, mógłby się wypowiedzieć? Jak wygląda nos po dłuższym czasie? Jesteście zadowoleni? Ja niestety mam duży ubytek w części środkowej, natomiast na końcówce wielka kluchę. Jestem załamana. Chciałabym poznać opinie innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet leci na pieniadze, arogancja i lekcewazacy stosunek, nie polecam (jestem z tej samej branzy co on - med estetyczna). W jego klinice wciskane są produkty po zabiegowe, warte 3 zł, za 50 zł... To obrazuje jej pracę i jak na wszystkim staraja sie zarabiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Bardzo długo zastanawiałam się jakiego lekarza wybrać, dr Bieńkowskiego czy dr Świątkiewicza. Czytałam wiele opinii na temat obu panów i dokonałam wyboru. Jestem ponad 4 tygodnie po operacji podniesienia piersi, połączonej z implantacją, u dr Świątkiewicza. Lekarz bardzo sympatyczny, ale przede wszystkim bardzo dobry w swoim fachu. Chętnie odpowiada na pytania, zarówno przed , jak i po zabiegu. Zawsze znajduje czas dla swoich pacjentek. Opieka w szpitalu Gizińskich również bardzo dobra. Sympatyczny personel i miła atmosfera. Choć minęły dopiero 4 tygodnie jestem bardzo zadowolona z efektów pracy , jaką wykonał pan doktor. Sama nie mogę uwierzyć, że z moich piersi udało mu się zrobić takie cudo. Polecam wszystkim kobietom, które zastanawiają się nad wyborem rzetelnego, dobrego specjalisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×