Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kujawianko-pomorzanka

klinika Bieńkowskiego BYDGOSZCZ - opinie

Polecane posty

Gość twin_30
Hej wszystkim. Zastanawiam sie nad plastyką łydek u doktora Bieńkowskiego. Czy ktoś może robił taką operacje? Szukam cały czas dobrej kliniki, ale taki zabieg nie jest zbyt popularny, wiec jeśli ktokolwiek ma jakieś informacje to czekam na opinie. POzdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktossss
NIE POLECAM doktora BIENKOWSKIEGO!!!!!!!!!!!! jak osoba piszaca wczesniej mialam robiona korekte uszu. JESTEM NIE ZADOWOLONA!!! Uszy różnią sie od siebie,jedno odstaje prawie jak przed zabiegiem,a drugie ..... hmmm moze byc ale tez nie ma efektu jakiego oczekiwalam. gdy bylam przed operacja doktor byl bardzo mily lecz gdy poszlam z reklamacja.... naprawde szkoda mowic. czulam sie strasznie,doktor byl bardzo nie mily dla mnie.chcialam wyjsc i trzasnac drzwiami ale nie chcialam byc na jego poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktossss
do naalia.... mam pytanie,czy mozesz powiedziec kiedy mialas zabieg. Ja chce poprawki,chociaż nie ukrywam ze sie troche boje... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr. Bienkowski operowal mi nos pare lat temu. Katastrofa. Mial usunac tylko garbik,teraz moj nos wyglada jak kartofel. Gruby i do tego jedna polowa jest wklesnieta a druga prosta. Wciaz oddycham buzia bo nosem nie idzie. Bylam u specjalisty po jakims roku ,mowill,ze musze oddac sie ponownie operacji,bo niedosc ze jest skrzywienie to jeszcze zostawil mi za male otwory czy cos takiego. Nie poddalam sie jednak kolejnej operacji,bo mialam stracha i zaufanie tez stracone do lekarzy.Odradzam Wam z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musicienne
Czy ktoś z was robił korektę nosa u dr. Czternstek?? Jakie efekty? Bardzo proszę, jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje na temat nosów wychodzących spod jej palców niech napisze. Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla123
Zastanawiam sie nad korekta nosa w tej klinice, czy moglby mi ktos napisac jak dlugo to trwa. Tzn. od pierwszej do ostatniej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po korekcie nosa u Bieńskowskiego i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajmon
nie polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajmon
i odradzam wszystkim tym,którzy myślą,że wyjdą z tej kliniki zadowoleni bo profesjonalizm nie jest marką tej kliniki!!!! Począwszy od pani recepcjonistki ,która odstrasza" już na samym początku-nie tylko swym wyglądem/zwłaszcza gabarytami/ ale totalnie nie przyjazna dla pacjentów...i nie zachęca do skorzystania z usług tam wykonywanych, jak również dr.Bieńkowskiego ,który tylko na początku zachowuje się jak dobry chirurg,bo potem z efektami jego pracy to dużo gorzej... obiecuje co innego a osiąga marne efekty swojej pracy i to za niebagatela duuuże pieniądze, bo gdy miałam poprawkę nie krył swojego niezadowolenia i wtedy był bardzo "niemiły" . Jedynym plusem był jedynie personel pomocniczy ,zwłaszcza osoby asystujące podczas zabiegu... NIE POLECAM i szukajcie pomocy gdzie indziej-za normalne ceny i u prawdziwego profesjonalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaruda30
Witam! 03.01.2011.miałam operacje powiększenia piersi u dr.Bieńkowskiego.Jestem bardzo zadowolona,klinika suuuper,opieka też.Pozdrawiam Panie pielęgniarki i Doktora.Dziękuję.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie tyczy
drogo.Ceny jak na Batorym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Zapraszamy do Konkursu ZŁOTE STRONY ROKU 2010 tygodnika WPROST WYŚLIJ SMS O TREŚCI WWWR6 NA NUMER 7155 KOSZT SMS TYLKO 1,22 ZŁ Z VAT Głosuj na naszą stronę i wygrywaj cenne nagrody. LISTA NAGRÓD obejmuje m.in. preparaty do zabiegów medycyny estetycznej, kosmetyki kolorowe DIOR, CHANEL oraz bieliznę SPRAWDŹ LISTĘ NAGRÓD http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/43/Zagłosuj_i_wygraj_cenne_NAGRODY_!!!_Do_30.04.2011.html Zapraszamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻYLAKI
Miałam kilka lat temu usuwane żylaki w tejże klinice. Myślałam że jak zapłacę prywatnie to będzie dobrze. Ludzie to wcale tak nie jest. Po pierwsze bez badania podstawowego czyli doppler pan doktor przystąpił do zabiegu. Efekty lepiej nie pytajcie. TA KLINIKA TO TYLKO WIELKA REKLAMA. JASNE ZDARZAJĄ SIĘ PEWNIE I TE UDANE OPERACJE ALE PYTANIE JAKI JEST TEGO PROCENT. Powiem krótko bardzo bardzo się zawiodłam. Po tym zabiegu wyszło mi 100% więcej żylaków. Gdy przyszłam na kontrolę to oczywiście jego nie było tylko ktoś inny. Nastawieni są na ilość a nie na jakość. W "Eskulapie" na Cichej moja ciocia miała i jest bardzo zadowolona. Zamierzam poprawić to co pan Bieńkowski zrobił. Żałuję tylko że nie miałam odwagi iść i mu "podziękować". Straciłam pieniądze i zaufanie. Chodzę non stop w spodniach i podjęłam dzisiaj decyzję o naprawieniu ich. Dziewczyny uważajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Zapraszamy do Konkursu ZŁOTE STRONY ROKU 2010 tygodnika WPROST WYŚLIJ SMS O TREŚCI WWWR6 NA NUMER 7155 KOSZT SMS TYLKO 1,22 ZŁ Z VAT Głosuj na naszą stronę i wygrywaj cenne nagrody. LISTA NAGRÓD obejmuje m.in. preparaty do zabiegów medycyny estetycznej, kosmetyki kolorowe DIOR, CHANEL oraz bieliznę SPRAWDŹ LISTĘ NAGRÓD http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/43/Zagłosuj_i_wygraj_cenne_NAGRODY_!!!_Do_30.04.2011.html Zapraszamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM.JESTEM DWA MIESIĄCE PO OPERACJI NOSA I PIERSI U DOKTORA BIEŃKOWSKIEGO,EFEKTY SĄ REWELACYJNE,JESTEM BARDZO ZADOWOLONA,A MÓJ MĄŻ JEST WNIEBOWZIĘTY!!MIŁA I FACHOWA OPIEKA PAŃ PIELĘGNIAREK ORAZ PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU PANA DOKTORA.PS.MOJA SIOSTRA RÓWNIEŻ MIAŁA OPERACJĘ NOSA I PIERSI I TAK JAK JA JEST ZACHWYCONA EFEKTEM KOŃCOWYM.POZDRAWIAM I POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika prosze podaj namiary do ciebie moze maila,mam pare pytan.Sama jestem po operacji u Pana Bienkowskiego jestem zadowolona,ale chcialabym zapytac jak wyglada to w przypadku piersi .dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIIKA-8
WITAM EDZIA.PODAJE ADRES mika8@opoczta.pl POZDRAWIAM MIKA-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulusia
witajcie, kto miał operację nosa w Swiatkiewicza? czy polecacie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerowana
edzialondon, czy dałabyś mi jakiś namiar na siebie? mam operacje noska u Bieńs u Bieńkowskiego, strasznie się denerwuje bo teraz czytam rózne opinie : jedni zachwyceni, drudzy rozczarowani. sama nie wiem co myśleć, ale niestety już chyba za poźno, klamka zapadła. daj znać prosze, będzie mi na pewno dużo raźniej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bggdhg
zdenerwowana, kiedy masz op? ja tez mam zaplanowana i tez zaczelam widziec negatwyne opinie i wariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niema lekarza, który nie miałby negatywnych opinii ja jakbym miała iść jeszcze raz na operacje to też wybrałabym Bieńkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerowana
Umówiłam się z Bieńkowskim, że jak tylko uzbieram pieniądze dzwonie i za ok.3 tyg. dostaje terimn. Mam już kase- chce zadzwonic bo jestem po konsultacjach. nie wiem tylko dzownić czy nie? dziewczyny napiszcie prosze coś jeszcze, cokolwiek. Intersuja mnie opinie o noskach noskach i jeszcze raz noskach, dajcie znac prosze. A Ty masz już termin? Będzie dobrze, wspieram Cie. Wszystko się ułoży, chce już mieć to za sobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhtrh
zdenerwowana, ja mam miec op w srodku wrzesnia, ale dopiero robie 2gie spotkanie, na ktorym ostatecznie ustale termin. co on u ciebie ma dokladnie robic? pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowna
całkowita korekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffg
ale kiedy?w jakim miesiacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowna
nie jestem jeszcze umowiona na konkretny termnin :) a ty nie denrwujesz sie? co myslisz o opiniach? myslisz ze warto tam pojechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszop.sa
Bardziej polecilabym dr Zdzitowieckiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie sobie spokój dziewczyny
z tymi operacjami. Moja znajoma miała tam 2 zabiegi. Pierwszym razem Endotine - lifting czoła, była zadowolona.. Później Poszła na powiększanie piersi i uwierzcie, że jak jej zrobił to ja byłam w szoku.. :O wygladały tragicznie , dziewczyna się załamała , ale po jakimś czasie poszła na poprawkę , oczywiście do innej kliniki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×