Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kujawianko-pomorzanka

klinika Bieńkowskiego BYDGOSZCZ - opinie

Polecane posty

Gość marianna-sloneczko
po co wam te operacje, cierpienia tyle.. tyle kasy :O ja nie jestem idealna, ale wolę byc taka jaka mnie natura stworzyła, a nie robic sie na plastikową lalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgtzz
zdenerwowana, ja jestem zdecydowana.ale moze bysmy pogadaly poza forum? do oceniajacych moja decyzje - darujcie sobie. akceptuje siebie w pelni, ale cala moja rodzina ma prosty nos, moze 5%ludzi na ulicy ma garbki. moze i nos dodaje charakteru, ale nie jesli szpeci. mam tez inne kompleksy jak np male/srednie usta, ktorych nie bede ruszac, bo uwazam, ze powiekszone wygladaja bardzo nienaturalnie.ale z nosem chce cos zrobic, bo mi sie nie podoba od lat. do 13r z mialam super prosty nos, wiec to nie tak, ze jestem przyzwyczajona do niego cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerowna
niesteyt ludzie bez kompleksu nosa nie zrozumieja tego problemu. boje sie, bardzo sie boje efektu. chce tylko czegos 'normalnego' bo nie moge na siebie patrzec, na prawde... nienaiwdze tych wszystkich ludzi ktorzy udzielaja sie i argumentujac 'chyba nie macie na co kasy wydawac...'' kochanie: uwierz, że mam na co wydawać pieniądze ale jest to dla mnie rzecz bardzo wazna. nie zrozumiesz, widze. DAJ E-MAIL ALBO JAKIŚ KONTAKT (GG, COŚ W TYM STTYLU) :)) Odezwe sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfg
kurcze mam nadzieje, ze ludzie nie beda mnie spamowac kaja_spam@yahoo.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwwana
napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwwwna
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdenerwowana.po pierwsze nie denerwuj sie.Oto moj mail przeslij mi nr.tel a ja wysle ci fotki i sama ocenisz.glowa do gory !bedzie dobrze,mialam 2 zabiegi u DR.BIENKOWSKIEGO nie martw sie.edytabednarz@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdennerwowana
dziękuje Edzia, ratujesz mi życie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdennerwowana
Edzia, zazdroszcze noska! jest na prawde super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlsen
Edzia czy mogłabyś mi wysłać zdjęcia noska na mojego maila? kurcze 8000zł to dla mnie bardzo dużo, ale ja już nie mogę patrzeć na mój nos...pomocy. carlsen@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! ponawiam pytanie dotyczące doktora Świątkiewicza kto miał u niego operacje nosa? ja mam za tydzień i bardzo się denerwuję. proszę o odpowiedzi będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Poratujcie mnie swą wiedzą i wytłumaczcie czym różni się owa 'Korekcja nosa w części chrzęstnej' od 'Korekcja nosa całkowita z osteotomią' ? Mnie interesuje przede wszystkim usunięcie garbka. Nie wiem jak mój nos wyglądałby bez niego, ale wtedy możliwe, że trzeba będzie go skrócić i zmniejszyć. Cenowo (tylko garbek / całość) mam liczyć się z kosztem 6 tys. czy 8,5 tys.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona6
Hej! Jestem rok po operacji plastycznej nosa u tegoż Pana. Wygląd zgodny z oczekiwaniem. Jednak nastąpiły powikłania i zrosła mi się lewa dziurka (ta przez którą robi się operacje) i ciągle mam zapchany nos oraz świszcze przez niego. Oczywiście lekarz powiedział mi, że zrośnięta dziurka to moja wina (?!?!?!) a wszelkie katary i sapania to na pewno alergia (nigdy wcześniej nie mialam wiecznie zapchanego nosa i nie było słychać jak oddycham). Lekarz kazał mi sie leczyć na rzekomą alergie u alergologa (bo jak powiedział, alergia przychodzi nagle i każdemu może sie zdarzyć) i umówić sie na kolejną operacje rozcinania dziurki. I leci kolejny 1000. Masakra. LEKARZ KTÓRY NIE POTRAFI PRZYZNAĆ SIE DO BŁĘDU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rthth
czy ktos z was mial ostatnio operacje nosa w tej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola-Pola-Pola
Za jakiś czas będę miała operację u Doktora. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i będę mogła wystawić pozytywną opinie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdsf
pola czego masz operacje? jesli nosa, to nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam.wybieram sie na operacje nosa do Kliniki Bienkowskiego. czy powinno sie wykonac jakies badania?i jak dlugo ma sie gips? dzieki za kazda odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, noszę się od jakiegoś czasu z korektą mojego długiego nosa :/ Trwa to kilka lat i tak odkładam to i odkładam. Ludzie mieszają strasznie w głowach, koleżanki mówią: daj spokój,nie potrzebujesz tego, ale gdy kolejny facet z ironią w głosie szydzi z mojego długiego nosa, nazywając "pinokiem", mam dość! Nie mogę patrzeć na siebie na zdjęciach, zwłaszcza z profilu, a o oglądaniu sie na ekranie nie ma mowy! Nie nawidze mojego nosa:/ Chciałabym go skrócić. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy może miał podobną operacje? Pomóżcie i doradźcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam długiego kinola (plus garb) i skróciłam u BIENIA i teraz jest super. nie patrz na koleżanki, odradzają te które nie chcą po prostu abyś wyglądała korzystniej od nich i czuła sie pewniej, to po prostu nie koleżanki:P Robisz to dla siebie, a gdy już go skrócisz to bedziesz mogła wtedy nasrać na tych kolesi co mówili do ciebie pinokio, a jeżeli teraz jakiś koleś zwróci ci uwagę o długości nosa to powiedz mu z ironią" że szkoda że twój kut... nie jest nawet taki długi jak mój nos:P:P " zamknie ryjek na pewno :P masz wiecej pytań to pisz na maila : kiki69kiki@wp.pl fotki przed i po też mogę przesłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magwal dzięki za odpowiedź! Masz ode mnie wiadomość na mailu, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola---Pola
Jestem już po zabiegu. Personel bardzo miły, Dr. sympatyczny i konkretny. Efekt? Nos jest taki jak być powinien :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia200
Ulala100 miałaś drugą operacje nosa u dr Świątkiewicza?Jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulfoniaczek
Czy wiecie jak dlugo sie czeka na op. u doktora ?:)Pelna korekta nosa.I czy wplaca sie zaliczke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ile kosztuje u bienkowskiego calkowita korekta nosa? czy dr podaje cena z Vat-em czy bez? czy akceptuje zaświadczenia np. od psychiatry zeby pomniejszyc koszty zabiegu o podatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolucha
Hej, hej! Ja w zeszłym roku korzystałam z usług Bieńkowskiego. Zamykałam naczynka na twarzy laserem. Z jednym się zgodzę, lekarz nie ma czasu na pacjenta, ciągle się spieszy, obejrzał moja twarz, a sam zabieg wykonywała kosmetolog. Ogólnie jestem zadowolona z zabiegu, bo ładnie mi sie wszystko wygoiło, ale czy jestem jakoś zachwycona? Zastanawiam się nad powiększaniem ust, i nie wiem czy chciałabym do tej kliniki znowu przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca 46
dziewczyny a ktoras z Was korzystała z zabiegow estetycznych u Bienkowskiego? typu botoks restylane itp? mam na mysli syna doktora jestescie zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika K ;)
Powiekszalam sobie piersi w tejnklinice 3 miesiace temu i powiem wam ze jestem mega zadowolona, Doktor byl bardzo mily bylam tam 4 razy na konsultacjach i zawsze mial czas odpowiedzial na kazde moje pytanie, a nawet wiecej rozmawialismy o rzeczachktore ni ebyly zwiazane z operacja wiec nie mowicie ze nie ma czasu dla pacjenta. Panie pielięgniarki rowniez byly bardzo wyrozumiale i sympatyczne, przychodzily na kazde zawolanie, nie poczulam ze robia cos z łaska. Na prawde polecam ta klinike, tylko tzreba pamietac by po operacji dostosowac sie do zalecen lekarza, a nie jak niektore Panie maja jakies wyrzuty wzgedem lekarza, moga je miec wylacznie do siebie bo pewnie nie zastsowaly sie do zalecen po operacyjnych. POLACEM KLINIKE DR BIEŃKOWSKIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×