Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kujawianko-pomorzanka

klinika Bieńkowskiego BYDGOSZCZ - opinie

Polecane posty

Miałam wykonaną operację powiększenia biustu w tejże klinice.Szczerze odradzam , do tego stopnia odradzam,że jeśli chcesz to możemy się spotkać,pokaże Tobie dzieło Bieńkowskiego. Jeśli mogłabym cofnąć czas...Jest mi źle do tego stopnia,że myślę o usunięciu wkładek. Moja mama miała korektę uszu,jest zadowolona.Siostra laserową depilację i jest na anty. Nie tylko z pracy samego doktora jestm niezadowolona.Pielęgniarka ,która opiekowała się mną robiła to z łaską.W tym samym pokoju leżałam z dziewczyną ,która miała zdejmowaną bliznę po operacji kręgosłupa.Tu podejście pielęgniarki było zupełnie inne.W obu przypadkach zapłaciłyśmy,więc powinnyśmy być rózno traktowane.Anestazjolog nie zawiodła.Po operacji konsultacje z doktorem były na zasadzie idż stąd i już nie wracaj, no chyba ,że na drugą operację.Gdy powiedziałam,że nie jestem zadowolona z efektu operacji stwierdził,że to wina mojej budowy ciała.Wierzyłam,dziś nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIEKAWSKA ja bede miala scinany gargek,prostowana przegrode skracanaipodnaszona koncowke bo jest opadajaca.Tez sie boje bo naczytalam sie tyle negatywnych opini,ale klamka juz zapadla pieniade wplacone i termin juz jest.nie chce rezygnowac tuz przed terminem......och dlugo myslalam co zrobic,ale kiedy patrze na nos mojej kuzynki mysle inaczej.powiem,ze nie wiem jak bedzie ,ale jade nastawiona optymistycznie.uszy mam ok.i tez mi wtedy odradzano,ze doktor nie mily itd ,ze mna zartowal a opieka naprawde b.dobra.jade pierwsza i jesli cos sie nie uda wtedy zmienisz klinike,ale mam taka nadzeje ze bedzie dobrze.znam dziewczyne ktora ma spaprany nos przez Szczyta a to tez wspanialy chirurg.jesli chodzi o nosy bienkowskiego widzialam osobiscie 2 siedzialam i rozmawialam z tymi pacjetkami na poczekalni w klinice i bardzo mi sie podobaly .dlatego tak naprawde zdecydowalam sie zrobic tez tam nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska90
edzia, trzymam kciuki. Mam nadzieję, że wszystko się uda. W końcu każdy specjalizuje się w czymś innym. Może akurat Bieńkowskiemu nie idą operacje piersi, ale nosów tak, zwłaszcza, że nosy są zszywane od środka i blizny nie powinny być widoczne. Oby wszystko poszło dobrze. Trzymaj się, jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIEKAWSKA,katastrofa nie polecialam do Polski przez ta hmure wulkaniczna odwolali mi lot.mama zadz.do kliniki i zrobili wszystko co mogli.przelozyli mi operacje za tydz.na 26pon.doktor poprostu zostanie dluzej tego dnia i zrobi mi operacje.lece w piatek 23.boje sie,ze znowu cos nie wypali........Jezus normalnie mam pecha.nie dolecialam na slub mojego kuzyna a mialam byc swiadkiem.och mowie ci myslalam,ze nie wytrzymam nerwowo.kochana jak chcesz napisz mi na mojego maila nr.tel.a ja z Polski juz ci napisze jak to wszystko wygladalo itd.EDYTABEDNARZ@ONET.PL....nie obawiaj sie nr.tel zostanie tylko u mnie.na maila napisala mi tez wiad.dziewczyna ktora jest po operacji u bienkowskiego i jest bardzo zadowolona,wiec podtrzymala mnie na duchu.pozdrawiam buziaki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska90
A to pech. No ale dobrze, że doktor poszedł Ci na rękę i będziesz miała tą operację za tydzień. Ok napiszę do Ciebie na maila. Nie przejmuj się, wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię w czwartek u prof. Andrzeja Zielińskiego w Bydgoszczy. Bardzo się nie boję, bo słyszałam same super opinie o lekarzu i efektach operacji. Ale wiadomo jest strach, jak to będzie po operacji. trzymajcie za mnie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 2 dni lece do Polski.Mam taka nadzieje,ze zadna chmura nie popsuje moich planow.Teraz mam naprawde niezlego stresa,nie wiem czy uda sie poleciec i druga sprawa operacja.Normalnie odchodze od zmyslow bo jesli nie polece teraz to nie zrobie noska i bede musiala poczekac przynajmniej do jesieni.......och mowie wam pech jakis i tyle.juz bym miala to za soba.........Ciekawska nie dostalam od ciebie maila............Trzymajcie kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska90
edzia właśnie wysłałam do Ciebie maila. Ostatnio miałam tyle spraw na głowie, że nawet nie miałam czasu na forum czy pocztę. kejsi_ja ja też trzymam kciuki za Twoją operację i za lot edzi. ;) Czy prof Zieliński też operuje w klinice Bieńkowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska90
Ja ostatnio mam coraz większy dylemat, Bieńkowski czy Świątkiewicz? :( Jestem zapisana na wizytę do Bieńkowskiego na za dwa tygodnie, ale teraz czytam tyle pozytywnych opinii o Świątkiewiczu zarówno o jego podejściu do pacjenta jak i efektach operacji. Nie wiem co robić, raczej już nie zdąrzę przepisać się na ten sam dzień do Świątkiewicza, a bardzo chcę mieć operację najpóźniej w drugiej połowie lipca. Czas mnie goni, ciągle mam coś na głowie. :( Doradźcie, co robić. :( Coraz bardziej boję się oddać w ręce Bieńkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska90
Dodam jeszcze, że Świądkiewicz ma wyższy stopień naukowy i to też trochę mnie przeraża u Bieńkowskiego, że niby taki doświadczony ekspert, a to tylko lek. med.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani jutro lece.............boje sie tak ,ze nawet spac nie moge.nie dopuszczam tej mysli ze moze cos nie wyjsc.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość struzkaS
a zastanawiałaś się nad dr Maria Czternastek albo prof. Andrzejem Zielińskim? Mają też dobrą opinie w Bydgoszczy. Ja właśnie czekam na konsultacje u Czternastek, dzisiaj dostaję termin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska90
Nie słyszałam nigdy o dr Czternastek mimo że czytam różne opinie już od naprawdę długiego czasu, a ile czasu trzeba czekać na konsultację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska90
To jest tak ciężki wybór. Nie znam żadych osób, które miały operacje plastyczne, więc mogę opierać się jedynie na opiniach wyczytanych w internecie i zdjęciach. Z tymi opiniamy to też różnie bywa, w końcu każdy może tutaj napisać co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bydgoszcz
miałem zabieg prawie 3 miesiące temu u dr świątkiewicza i jedno ucho mam jeszcze przyklejone (środkiem), a drugie jest idealne. Byłem u niego z tym problemem i powiedział mi, że takie wyrównanie może potrwać kilka miesięcy. Lekarz bardzo miły i odpowiada na każde pytania w czasie zabiegu też miła atmosfera. Przed światkiewiczem byłem na konsultacji u Bieńkowskiego i nie przypadł mi do gustu (miałem umówiony zabieg, ale zrezygnowałem). Myślę, że podjąłęm słuszną decyzję, ale czekam na efekt końcowy. Wydaje mi się, że taki zbieg zależy trochę od szczęścia. Życzę trafnego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska90
Może ktoś jeszcze się wypowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz....kochani efekt operacji przewyzszyl moje oczekiwania.jestem taka szczesliwa bo wszystko poszlo gladko a to wszystko dzieki dr.Bienkowskiemu wlasnie .Wklinice czulam sie jak na wakacjach wspaniala opieka i atmosfera.Po narkozie czulam sie bardzo dobrze.a mialam juz kiedys operacje i bardzo sie balam,poniewaz tak zle ja znioslam.Dr.Bienkowski cierpliwie odpowiadal na moje pytania i wszystko dokladnie tlumaczyl.a po zdjeciu gipsu nie moglam powstrzymac lez.....jednym slowem zrobil mi przesliczny nosek nic dodac nic ujac.moge powiedziec tylko DZIEKUJE..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony
Miałem korekcję odstających uszu u dr. Bieńkowskiego ponad rok temu. Tak, jak niektóre osoby, które wypowiadały się około miesiąc po zabiegu, tak i ja po takim okresie byłem po prostu zachwycony. Jednak z czasem uszy odchodziły, odchodziły i wróciły niemal do poprzedniego stanu. Jestem bardzo niezadowolony, mój problem nie zniknął, w dodatku straciłem 3 tysiące złotych. Planuję jeszcze raz zrobić sobie ten zabieg, ale u innego chirurga, który nie spartoli teoretycznie jednego z najłatwiejszych zabiegów. NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska90
Niedawno miałam operację u dr Bieńkowskiego w Bydgoszczy i szczerze polecam. :) Zamiast wielkiego, garbatego nosa mam nieduży i prościutki. ;) Czytałam różne opinie o tym doktorze, ale jeszcze nie spotkałam się z tym żeby ktoś był niezadowolony z operacji nosa u niego. Kosztowała mnie ona 8000 zł, ale ani trochę nie żałuję. Miłam też to szczęście, że wszystko szybko się wygoiło i już po zdjęciu gipsu nos wyglądał super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusmalinka
hej powaznie sie zastanawiam nad odsysaniem tluszczu i korecja plastyczna brzucha i nog....wieczne walki z nadwaga przyniosly efekt ale wiadomo skora nie taka i mimo mlodego wieku wyglada strasznie.czy ktoras z was miala robiony podobny zabieg???prosze o odp i czekam z niecierpliwoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxyyyzzz
Witam, zauwazylem ze ostatnie posty pojawialy sie tutaj dosc dawno, ale mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto odwiedza to forum ;) od pewnego czasu zastanawiam sie nad operacja plastyczna nosa, nie jest on krzywy, garbaty ani nieforemny. Moj kompleks zwiazany jest z z dziurkami w nosie. Chcialbym przejsc operacje aby je wymodelaowac w taki sposob by nie odslanialy wnetrza nosa ;p Mam juz wybrany ksztalt i mnostwo zdjec osoby, ktorej nos mi bardzo odpowiada (Shayne Ward). Zastanawiam sie nad wizyta w klinice dr Bienkowskiego w Bydgoszczy. Znalazlem wiele pozytywnych opinii na temat jego pracy ;) czy moglby ktos mi doradzic w jaki sposob nalezy zorganizowac swoj czas aby uporac sie z wszystkimi czynnosciami przygotowawczymi do operacji. Mam na mysli: 1) ile wizyt poprzedza zabieg i do czego dochodzi na takich wizytach, 2) czy bol pooperacyjny jest do zniesienia, 3) jak sie przygotowac emocjonalnie do tego zabiegu Licze, ze ktos odczyta ten post i zdola zaspokoic moja ciekawosc w zwiazku z korekta nosa. Zdaje sobie sprawe ze nie mam co liczyc ze nos bedzie identyczny jak na zdjeciu ale przynajmniej zblizony w efekcie ;) w razie co prosze o kontak poprzez gg 2623828 (sorry za ewentualne byki ort. ale pisalem na biegu hehehe) pozdrawiam Kris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRIS........po pierwsze operacja nosa nic nie boli.A ty nie masz garba ani krzywego nosa,wiec napewno twoj zabieg moze byc przeprowadzony w znieczuleniu.Pilowanie garba ,prostowanie przegrody czyli czesc kostno-chrzestna robiona jest wpod narkoza.Wroce jeszcze do bolu,ja nie wzielam ani jednej tab.przeciwbolowej jedynym dyskomfortem byly setony w nosie i tyle.Wizyta napewno musi byc jedna mozesz wtedy poprosic o symulacje koszt 100zl.i wtedy ustalasz termin jaki ci pasuje.Takze,nie ma sie czego bac bo operacja noska nie boli......i kazda z piszacych tutaj osob i na innych forach powiedzialaby ci to samo.Ty nie bedziesz mial nic pilowanego i prostowanego wiec nawet siniaczka nie zobaczysz.........pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxyyyzzz
Dziekuje za uspokojenie mnie....przyznam, ze czesto wracam w myslach do tego aby poddac sie operacji. Niestety czasem dysponuje dopiero po nowym roku, ale obiecuje, ze jesli moje zamiary dojdą do skutku o nie omieszkam sie pochwalić ;p Dziekuje Edzia Londyn jeszcze raz ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naalia
nie polecam dr Bienkowskiego!!!robiłam korekte odstajacych uszu,jedno ucho dosłownie mi spłaszczył jest kompletnie inne od drugiego,ale w miare przyległe,ale drugie ucho jest troche odstajace nadal,boję sie nastepnej operacji że bedzie gorzej wiec nie robie poprawki,ale juz u tego lekarza nigdy nie zrobie operacji,do tego sie spieszy i nie ma czasu dla pacjenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×