Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miodziu

Jaki robot kuchenny polecacie z doświadczenia?

Polecane posty

Gość mimblunia
No więc jaki to sposób, zdradź nam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errexa
Tylko Zelmer. Jest porządnie wykonany ,dobre osprzęt ,moc oraz nie przegrzewa się jak inne cuda techniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre są roboty Boscha, ale wydaje mi się, że doskonale dorównują im Zelmery i do tego sa chyba tańsze. Widziałam na magicznej planecie Zelmera za niecałe 250 zł i przyznam, że sprzęcik wydał sie całkiem konkretny, miał mnóstwo końcówek, jakieś tarki itp. Niezła marka, więc wydaje mi się, że można by było zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
No coś w tym jest. Ja też mama zaufanie do firmy Bosch, jest zdecydowanie jedną z najlepszych firma na rynku. No i warto zaznaczyć,że serwis jest bardzo porządny, przynajmniej ja mam same pozytywne doświadczenia. Jeśli chodzi o konkretny model robota kuchennego to podoba mi się ten http://www.moderni.pl/towar-10020729-robot_bosch_mum_4756_eu_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelmeroznastwo
A ja mam Zelmera ,najprostszy model , Prymus kupiłem za 260 zł , użytkuję intensywnie od nie całego roku i jest ok. Potrafi siekać ,mieszać ,kroić ,robić frytki ,szatkować ,trzeć ,wyrabiać ciasto (np. na pierogi ,na kruche ciasteczka oponki faworki ,na makaron i wiele innych ). Przez lato robię w nim koktajle i też super wychodzą. Moc to 600W mi wystarcza ,jedynie pojemność mogła by być większa i większy zakres regulacji mocy ,ale wyższe modele to już mają. Polecam Zelmera i całe nich AGD (mam mikser, czajnik, robot,krajalnicę do chleba ,maszynkę do mięsa ,opiekacz ,mikrofalę ,odkurzacz, ekspres tej firmy i wszystko działa jak należy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka92
polecam serwis aukcyjny pogrosiku.eu - robot kuchenny Ariston nowy został ostatnio sprzedany za 13 zł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniamuzyczka
Od 6 lat używam Zelmera Fenomen i muszę przyznać, że jest on FENOMENALNY i niezawodny. W mojej kuchni stoi na blacie i tylko zmieniam na nim urządzenia potrzebne w danej chwili w zależności od tego, co chcę zrobić. Korzystam z niego codziennie (dzięki temu, że jest pod ręką). Całość jest bardzo łatwa do rozkładania i mycia. Wykorzystuję go do robienia ciast, kremów, sosów (majonez), koktajli, krojenia cebuli (bez łez), siekania i tarcia warzyw na surówki i sałatki, krojenia frytek, ubijania piany i śmietany, robienia naleśników, tarcia placków ziemniaczanych. Jego dużą zaletą jest to, że tarcze są całe ze stali, a nie jak w większości innych robotów tylko małe płytki oprawione w plastik (wolniej się zużywają). Nigdy nie musiałam korzystać z serwisu - działa bezawaryjnie. Jednym słowem z czystym sumieniem polecam kupno tego robota (jeden wydatek, bardzo wiele możliwości), a sama zamierzam dokupić do niego sokowirówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniamuzyczka
Od 6 lat używam Zelmera Fenomen i muszę przyznać, że jest on FENOMENALNY i niezawodny. W mojej kuchni stoi na blacie i tylko zmieniam na nim urządzenia potrzebne w danej chwili w zależności od tego, co chcę zrobić. Korzystam z niego codziennie (dzięki temu, że jest pod ręką). Całość jest bardzo łatwa do rozkładania i mycia. Wykorzystuję go do robienia ciast, kremów, sosów (majonez), koktajli, krojenia cebuli (bez łez), siekania i tarcia warzyw na surówki i sałatki, krojenia frytek, ubijania piany i śmietany, robienia naleśników, tarcia placków ziemniaczanych. Jego dużą zaletą jest to, że tarcze są całe ze stali, a nie jak w większości innych robotów tylko małe płytki oprawione w plastik (wolniej się zużywają). Nigdy nie musiałam korzystać z serwisu - działa bezawaryjnie. Jednym słowem z czystym sumieniem polecam kupno tego robota (jeden wydatek, bardzo wiele możliwości), a sama zamierzam dokupić do niego sokowirówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia40
Ja używam już od czterech lat robota Eurofit Master. Używam go nie tylko w domu, ale także w mojej pracy, czyli dosyć "wyczynowo". Przygotowuję rózne imprezy okolicznościowe, w tym również wesela. Działa bez zarzutu, nie korzystałam jeszcze z serwisu, ale koleżanka musiała raz skorzystać, bo coś jej tam pękło i wiem, że nie było żadnych problemów. Szybko i beż uników, że uszkodzenie mechaniczne, czy coś w tym stylu. Polecam to cudo także dlatego, że ma niezwykłe noże. Jest bardzo szybki, dwa razy bardziej wydajny, a noże są wykonane ze specjalnej stali, więc np. cebula po pokrojeniu nie robi się gorzka, a ziemniaczki nie czernieją. Poza tym noże ostrzą się na kostkach lodu, więc wystarczy od czasu do czasu zmielić kilka kostek lodu lub zrobić lody z zamrożonych owoców i nie ma potrzeby korzystać z pomocy serwisu. Wspaniała jest w zestawie sokowirówka. Kupic można go jedynie przez przedstawiciela handlowego, ale można wejść na stronę firmy i tam są nazwiska wszystkich przedstawicieli w różnych rejonach kraju. Polecam, wart jest swojej ceny. Nie wiem, ile teraz kosztuje, ale jak kupowałam wydawało mi się, że przepłacam, teraz nie żałuję zakupu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thermomix
kupić na raty spłacam 9 zostało tylko 11 Nie ma porównania z innymi chociaż miałam wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zachorowałam na KitchenAid Artisan 😭 taka perełka w kuchni to by było coś pięknego z uwagi na cenę pozostawał w sferze moim marzeń, ale tak sobie pomyślałam, że skoro mój szanowny małżonek (mimo tego, że oszczędzamy i odkładamy na mieszkanie)kupił sobie sprzęt audio do swojego samochodu za tysiaka, to ja chyba też mogę sobie pozwolić na takie szaleństwo i zażyczę go sobie na urodziny:D Dylematem pozostaje wybór koloru, jest ich tyle, że głowa boli:) tak się zastanawiam dlaczego inne marki z reguły produkują takie rzeczy tylko w kolorze białym, szarym, kremowym lub stalowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukrecja
Ja przez dłuższy okres czasu miałam AEG, niestety już nadszedł czas na jego zmianę. Szukając czegoś wielofunkcyjnego za rozsądną cenę znalazłam coś takiego -> http://www.electro.pl/produkt-SIEMENS_Robot_SIEMENS_MK_55300_2B_tarcza_do_ziemniakow_GRATIS_28NAJNIzSZY_KOSZT_WYSYlKI_29-32571,138.html. Zastanawiam się na zakupem. Czy Siemens robi dobre rzeczy ze sfery AGD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniochha
Gość aaaalllaaa
do użytkowników thermomixa i kohersena - proszę o informację czym roboty za 4000zł różnią się od tych za 500zł - oprócz tego że podgrzewają i mają płytę indukcyjną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas na
np. tym że wkładasz zimne drożdże mleko jaja z lodówki do termomiksa nie czekasz na rozczyn aż ci urośnie tylko w 3 minuty masz ciasto gotowe do włożenia do blaszki wrzucasz po kolei składniki w każdej chwili ważąc je i dokładając następne surówkę wrzucasz wszystko razem włącznie z olejem kilka sekund i surówka gotowa cebulę posieka po tym mieso zmiele dokładasz pozostałe składniki wymiesza buraki czerwone na barszcz tylko obierasz na pół kroisz resztę robi mix na sałatke ugotuje i posieka warzywa sosik przygotuje posieka cebukę posieka pieczarki udusi ryba po grecku w pół godziny posieka warzywa ugotuje je, na górze ugotuje rybke na parze tylko wrzucić składniki jeden po drugim placki ziemniaczne obrane ziemniaki wrzucam do thermomiksa i dokładam resztę składników włączm na 2 minuty i mogę smażyć jabłko tarte dla dziecka ze skórką 1 minuta rozdrobni ząbek czosnku po tym można robić lody - nie trzyma się zapach poprzednich potraw i długo by wymieniać a przede wszystkim; jeden garnek do mycia nic się nie wyjmuje można wlać do brudnego pojemnika wody włączyć i sam sie umyje szybkość wykonania czynności -sekundy- największa zaleta krótka obróbka używam go kilka razy dziennie a ile jeszcze o nim nie wiem bo wszystkiego nie wypróbowałam pianki dla dzieci żelki śmiejki i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakociki
przede wszystkim szukaj takiego o dużej mocy i warto też przyjrzeć się temu, z jakich elementów jest zrobiony, im mocniejsze tym lepiej. Wiesz ja sobie cenię zelmera, nie zawiodłam się na tej marce więc mogę ci ją polecić, a jak szukasz dobrego i taniego sprzętu możesz sobie zajrzeć na wassermana, tam na pewno się coś znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwiseko.pl
na stronie www.serwiseko.pl sposób na Thermomix taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bembuskowa
Temat nieco przycichł, a ja strasznie chciałam Wam coś polecić :) Jakiś czas temu stałam się posiadaczką robota firmy Philips i jestem z niego tak zadowolona, że aż muszę się nim Wam pochwalić, hihi. Można nim wyrabiać ciasto i wyciskać owoce - o to mi najbardziej chodziło :) Wklejam link, bo może ktoś będzie zainteresowany jego zakupem (kosztuje ok. 800zł): http://stylowe-agd.pl/wyposazenie-kuchni/wielofunkcyjny-robot-kuchenny-avance-collection/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszkoniii
Jak dla mnie tylko Kitchen Asistent, nie ma lepszego i bardziej funkcjonalnego robota kuchennego. Bez niego w kuchni byłoby ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam mam swojego Electroluxa. Długo na niego zbierałam, ale było warto! Bardzo jest funkcjonalny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draka
ulotna chwila, zgadzam się Kitchenaid jest fajny, ale koszmarnie drogi, Electrolux EKM4000 ma podobny design, a jednak cena bardziej przystępna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam swoj mikser w sklepie internetowymwww.aliexpress24.pl mają tam bardzo duży wybór a przesyłka przychodzi bardzo szybko bez zadnych problemów. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mielzka
Ja proponuję sprawdzić http://allinside.pl/ zamawiam od nich czasem jakieś agd i wszystko jest bardzo dobrej jakości, działa jak markowe rzeczy, a jest tańsze, bo nie płaci się za logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×