Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miodziu

Jaki robot kuchenny polecacie z doświadczenia?

Polecane posty

Gość Marysia9
Majac małe mieszkanie wazne było u mnie to, by znaleźć sprzęt, ktory nie zajmuje duzo miejsca. Wiadomo, mikser to raczej nie jest mały sprzet, ale wreszcie znalazłam na http://www.morphyrichardspolska.pl/produkt/Mikser-skladany-Total-Control-bialy-400405 dosyc, ze super wyglada to jeszcze jest wielofunkcyjny, dobrze radzi sobie nawet z wyrabianiem ciast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabinka65
u mnie działa kohersen mycook i będzie to chyba najlepszy robot z jakim miałam do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoziW
też mam kohersena! kupiłam go tydzień temu skuszona pozytywnymi opiniami i podpisuję się pod nimi obiema rękami i nogami. jest genialny! już go kocham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papajka86
Kohersen mega mocny, zintegrowana waga oczywiście, bardzo się przydaje. No cóż polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milexica
Z doświadczenia, co prawda kilkumiesięcznego dopiero, to ja mogę polecić Thermomaster HA800. Jest naprawdę spoko - i wszystko przygotujesz i ugotujesz jednym urządzeniem. Do tego jest naprawdę estetyczne a obsługa prosta jak konstrukcja cepa - a to dla mnie ważne, bo nie lubię udziwnień. Fakt, że mnie dość kosztował, ale z tego co widziałam, teraz fajne promocje na nie mają, nawet za 7 i pół stówki idzie dostać, więc praktycznie pół ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaTur
Miałam kiedyś zelmera i był przeciętny. ostatnio kupiłam kohersen mycook i jest bardzo fajny. ma dużo funkcji które przydają się w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirkkaa
Zastanawiam się nad tym, co lustina poleciła ze sferisu... Cena nie jest jakaś niska a robot no name, warto go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicialola
Mirkkaa wczoraj Zastanawiam się nad tym, co lustina poleciła ze sferisu... Cena nie jest jakaś niska a robot no name, warto go kupić? Dobry produkt, owszem jest głośny, nie wygląda zbyt solidnie, jest dość miniaturowy, ale kto za takie pieniądze spodziewa się idealnego sprzętu- spójrzmy prawdzie w oczy - dobre roboty kosztują ponad 2 tysiące... Osobiście uważam, że do mojego użytku ( kilka razy w miesiącu) spełnia swoją funkcję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam robot z Kenwooda. Nie jest tani, ale to świetna marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kohersena mycook kupcie, tani ten robot nie jest, ale warto, bo ma mase funkcji i zastapi wiele innych urzadzen, do malych kuchnii rozwiazanie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonka
Kupiłam za namową koleżanki tego Kohersena Mycook i przyznam że gotuje całkiem całkiem. obawiałam się że nie ogarnę wszystkich funkcji ale nie! mój pierwszy domowy chlebek już za mną! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tika12
jorunia Korzystam z robota kuchennego mpm i jestem zadowolona, także polecam jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze sobie radzę z gotowaniem na Speedcooku. Zamawiałam parę dni temu i powiem szczerze, że wyjątkowo szybko ogarnęłam obsługę, choć mechanizm taki najprostszy nie jest. Funkcji jest sporo, sprzęt robi praktycznie wszystko. Mieli, szatkuje, gotuje, miesza, wyrabia ciasto i tak dalej. Z innych zalet to też na pewno cenowo nieźle wychodzi, u innych firm roboty o identycznych parametrach widziałam od tyś do dwóch drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz sobie robot kuchenny planetarny z Duka, można nawet specjalne nakładki kupić do robienia makaronu https://dukapolska.com/agd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam polskiego robota Speedcook i nie narzekam. Bardzo fajna, wygodna, ergonomiczna konstrukcja, korzystam już trzeci miesiąc i cały czas mieli tak samo wydajnie . Na stronie www.speedcook.pl jest cały opis wszystkich funkcji. W przeciwieństwie do innych takich wielozadaniowych maszyn to ten model jest akurat wyjątkowo poręczny i zajmuje wyjątkowo mało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz dużo wydać, to wiadomo, że możesz postawić na coś wypasionego, ale fajne zestawy masz również za dużo mniejsze pieniądze, zerknijcie - http://www.empik.com/robot-kuchenny-homekraft-ferro-1500-w-srebrno-czarny-4kraft,p1179512233,dom-i-ogrod-p I to również powinno się zdecydowanie sprawdzić. Fajnie wygląda, funkcjonalne, a gwarancja jak na wszystko. Płacenie dużej kasy za takie tematy nie zawsze ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kafeterii
myślę że wybierając robota kuchennego warto rozszerzyć wachlarz jego możliwości. sa teraz takie roboty które nie tylko sa do wyrabiania ciasta, szatkowania i do mieszania/ubijania ale połączone z funkcją gotowania jak np. Kohersen. w takim zrobisz też zupę czy pierś z kurczaka na parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zdecydowanie kenwood titanium jest wart uwagi. Równiez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×