Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miodziu

Jaki robot kuchenny polecacie z doświadczenia?

Polecane posty

Gość gość
Zelmer byl dobry jak byl polski. Mam robot Zelmera kilkanascie lat i chodzi jak nowy. Niestety od kilku lat Zelmer jest niemiecki i to co tam teraz produkuja wola o pomste do nieba...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Kupiliśmy sobie w tamtym miesiącu do kuchni robot Kohersen . Bardzo przydatna rzecz. Ma wbudowany system indukcji, także szybko się nagrzewa. Ogólnie to bardzo wszechstronna rzecz, może służyć jako malakser, czajnik, mikser, maszynka do mielenia mięsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem Ola, konsultantka marki Russell Hobbs. Ja osobiście poleciłabym Ci Robota Kuchennego Aura marki Russell Hobbs. Ma wiele końcówek wymiennych, dzięki czemu jest bardzo funkcjonalny. Potrafi kroić, mieszać, szatkować czy ubijać wszelkie składniki aż do uzyskania pożądanej konsystencji. Ma nawet końcówkę do mielenia, przeznaczoną dla ziaren kawy, przypraw i orzechów. Urządzenie ma 1,5-litrową miskę na jedzenie oraz 1,5-litrowy dzbanek przeznaczony dla smoothie, zup czy sosów. Czytałam o nim wiele pozytywnych komentarzy na forach a nawet blogach. Sama także wyprobowałam i szczerze powiem, że to naprawdę fachowy pomocnik w kuchni. Nie zacina się, łatwo czyści, nie zostawia grudek. Polecam wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam multicooker welmaxu- ma 12 funkcji: miksowanie, blendowanie, ubijanie, gotowanie, gotowanie na parze, emulgowanie, siekanie, wyrabianie ciasta, rozpuszczanie, robienie dżemów, mieszanie, mielenie. Jest prosty w obsłudze, łatwo się czyści, zajmuje mało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁAJO
Odradzam firmę ZELMER. Jakość ich sprzętu spadła. Mój nowy mikser nie przeżył roku (stojak się rozpadł), a uszkodzenia mechaniczne nie podlegają gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almagoria
Jest jeden z nowych modeli Electroluxa EKM4200 - to dopiero combo. Nie tylko mikser, ale i ubijacz nawet ma wbudowana maszynke do miesa i kilka innych funkcji. Mam go od 2 miesiecy i dla mnie to troche jak dodatkowe dwie rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po slobie26 lat robot bartek dziala ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochala
wiesz co moja mama ma Zelmera, mój brat kupił jej na dzień mamy, na avans.pl, ale czytałam też opinie że te z Philipsa są równie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czsd
Dostałam od męża takiego robota jak Kohersen – kohersen.pl. Jak na razie jestem zadowolona. Dużo funkcji, łatwa obsługa, bardzo praktycznie rozwiązane urządzenie. Warto sobie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zależy od tego jak często i do czego jest wykorzystywany. U mnie na przykład rzadziej więc kupiłam tańszego robota Amici Rk5011. Mi w zupełności wystarcza. Ma trzy wymienne tarcze w zależności od potrzeby czy nasadkę jako młynek do kawy. Dużo tego, a cenka relatywnie niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vccf
Jakbym miała coś podpowiadać to powiem ze swojego doświadczenia. Używam od kilku tygodni robota Gotie (to jest model GSR-800 dokładnie, na stronie www.gotie.pl można znaleźć). Bardzo fajny design, najwyższa jakość elementów, mocny silnik. To co ważne, to fakt, że zajmuj***ardzo mało miejsca w kuchni, a praktycznie może służyć za kilka maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsda
Ja od dawna polowałam na robota Kohersen ( kohersen.pl) i ostatnio mi się udało w końcu odłożyć trochę pieniędzy i go sobie sprezentować. Indukcja, funkcja jogurtownicy, miksera, szatkownicy i wiele innych. Poręczny, przyjazny w użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może najpierw sprawdź ofertę zimową Oknoplastu na wszystkie okna. http://oknoplast.com.pl/ Tutaj znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o izolacji termicznej Twojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu pisał o robotach kuchennych od Amici - macie jakieś porównanie do innych firm? Jak sobie czytam o nich to ze specyfikacji niczym nie ustępują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam blenderka od Amici i sczerze bardzo sobie chwalę. Nie widzę większej różnicy od tych znacznie droższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktoś kto posiada (ale faktycznie posiada) tego Kohersen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRODEK
z doświadczenia wiem, że roboty kuchenne firmy "Kohersen" są świetne. Używam od dłuższego czasu i jestem mega zadowolona z wszystkich funkcji. No i co ważne... cena jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyyynia
No mi się tyle tych części, funkcji wydawało cholernie skomlikowane ale tak powooli powoli po 1 rzeczy zacząłem uzywać i super przeisy sa od razu gotowe. Jeżeli gotujecie sobie w domu to bardzo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie robot Kohersen - jest drogi, ale zobaczysz, ze przyda Ci się w domu i ułatwi Ci gotowanie. Ja nie żałuję wydanych pieniędzy, bo dzięki Kohersenowi dużo mniej czasu spędzam podczas gotowania i ogólnie jakoś łatwiej mi jest przygotowywać posiłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam robota kuchennego z panasonica. Sama taki posiadam od ponad roku i jestem z niego bardzo zadowolona. Cały czas coś piekę, miksuję blenduję i ten robot działa bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaCzerwińska
Uwielbiam Kohersena! Jest sto razy lepszy od innych robotów, nawet od tego zachwalanego robota Kenwood. Ma tyle przydatnych funkcji, że nie potrzebuję żadnych innych sprzętów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy kto co do czego potzrebuje:) I na tej podstawie dokonuje wyboru odpowiedniego sprzętu. Ja akurat nie korzystam często z robota i nie było sensu żbym kupowała jakiś mega drogi. Kupiłąm Amici który na moje potrzeby jest wystarczający. Nie widzę sensu przepłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZamasuDBZ
Fajnie, że taki temat powstał, bo jestem na etapie wyposażania kuchni (otrząsnęliśmy się z mężem po wydatkach remontowych). Ponieważ dużo gotujemy i robimy bardzo dużo przetworów, kupiliśmy już wytłaczarkę soków Ronic, a teraz szukamy robota, który by szatkował i mielił, np. dynię do ketchupu :) Czy ktoś kupił już robota w zakresie cenowym ok. 500-700 zł i jest zadowolony? Podkreślam, że będzie intensywnie użytkowany i nie chcę, żeby się spalił po roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revnu88
Jeżeli jesteś na etapie wyposażania kuchni i szukasz dobrego robota kuchennego to powinieneś spojrzeć w stronę Kohersen Mycook. Bardzo funkcjonalny i przydatny gadżet. Teraz jest nawet promocja na święta więc nie ma co czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaMiśka
ja używałam zelmera i padł po pół roku, miał słabą moc i mało funkcji. Teraz kupiłam na promocji Kohersen MyCook, taniej o jakieś 500 zł, więc całkiem ładnie. Jak na razie krótko go testuję ale robi mega wrażenie. jest łatwy w obsłudze, bardzo poręczny i widać, ze jest dobra jakość materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam Kohersena Mycook i potwierdzam - jest świetny!!!! Sprawcie sobie Panie prezent na gwiazdkę, warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Hiś
ja używam kohersen mycook i widzę, że nie tylko ja go uwielbiam. mam go już jakiś czas i nie narzekam, a wręcz przeciwnie, jestem zachwycona. działa dobrze, bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×