Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miodziu

Jaki robot kuchenny polecacie z doświadczenia?

Polecane posty

Gość gość
taki mam i spoko jest www.kenwoodworld.com/pl-pl/titanium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilettkis
robot kuchenny kohersen my cook - zdecydowanie najlepszy, ma multum funkcji, które są przydatne i łatwe w użytkowaniu, łatwo się go czyści. osobiście bardzo go lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeglądałam oferty i fajny sprzęt mają na avans.pl . oczywiscie zależy co Twoja mama lubi, ale tam wybór jest wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od wielu lat korzystam z kenwooda i jestem bardzo zadowolona, ostatnio kupiłam kenwood titanite i lepszego robota chyba nigdzie nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halynkazmłynka
Dzięki za linki kochani, właśnie zakupiłam nowiutkiego titanuma xl !!!! jest super i niesamowity!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanalia

halynka a jakiego kupiłaś tego titanuma? chodzi o tego chief XL? https://www.kenwoodworld.com/pl-pl/produkty/kenwood-roboty-kuchenne/roboty-kuchenne-kenwood ? Jeśli tak, to czy mogłabyś mi szepnąć słówko o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie wiem jak Halynka, ale ja Ci wyznam, ze warty kazdej zlotówki sprzet. Dawno nic mi nie ułatwiało domowej orki tak jak titanum. Polecam choć nie jestem halynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

A ja polecam Cobbo thermo, mało znany na rynku, ale dowiedziałam się od znajomej, skusiłam się, zakupiłam i jestem bardzo zadowolona 🙂  Jak to kobieta zwracam również uwagę na estetykę i moim zdaniem prezentuje się idealnie w kuchni 😄  Gotowanie nigdy nie było tak proste dla mnie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina88

Moim zdaniem też Thermomix. Nie jest najtańszy ale to sprzęt na lata i jest naprawdę wszechstronny i warty każdej złotówki moim zdaniem. Poza tym warto sobie iść na taką prezentację sprzętu. Ja byłam u super Pani w Kielcach  - Justyny Ciesiun . Można tam zobaczyć jak co działa jakie są możliwości.  Nie każdy sprzęt można tak sprawdzć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

A ja polecam Cobbo thermo, mało znany na rynku, ale dowiedziałam się od znajomej, skusiłam się, zakupiłam i jestem bardzo zadowolona 🙂  Jak to kobieta zwracam również uwagę na estetykę i moim zdaniem prezentuje się idealnie w kuchni 😄  Gotowanie nigdy nie było tak proste dla mnie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataszaG

MI mąż kupił w prezencie Cobbo TP-6 Początkowo nie ukrywam, że byłam troszkę zła, bowiem ja mu delikatnie sugerowałam robota planetarnego do ciast, a on kupił co kupił. Oczywiście tego mu nie powiedziałam. Nie mniej początkowo byłam że tak napisze troszkę rozczarowana. Ale tylko początkowo, bowiem jak bliżej zaznajomiłam się z możliwościami tego urządzenia, to stwierdziłam, że ten jego błąd (w wyborze typu robota) jak najbardziej wyjdzie mi na dobre, możliwości bowiem jego znacząco przekraczają to co oferuje robot planetarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjolkax

My na rocznice ślubu dostalismy od teściów robot kuchenny Teesa. W sumie to pierwszy raz usłyszałam o tej marce, a jak popatrzyłam na stronie to mają sporo ciekawych produktów. Robot jest świetny i super prezentuje się na blacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 33

Ja ostatnio szukałam robota kuchennego., ale takiego z opcja gotowania. Koleżanka poleciła mi Sauber TH 7, którego sama używa i jestem bardzo zadowolona z zakupu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HonorataG

U mnie w kuchni sprawdza się robot wielofunkcyjny Cobbo. Przyznam się, ze to moje pierwsze tego rodzaju urządzenie i jestem bardzo zadowolona z jego funkcjonalności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika 30
Dnia ‎2019‎-‎08‎-‎30 o 17:37, Gość Karolina 33 napisał:

Ja ostatnio szukałam robota kuchennego., ale takiego z opcja gotowania. Koleżanka poleciła mi Sauber TH 7, którego sama używa i jestem bardzo zadowolona z zakupu. 

Używam Saubera TH7 od około 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Wreszcie gotuje zdrowiej (choćby ze względu że na parze), a samo przygotowanie potraw zajmuje mniej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza229
Dnia 30.08.2019 o 17:37, Gość Karolina 33 napisał:

Ja ostatnio szukałam robota kuchennego., ale takiego z opcja gotowania. Koleżanka poleciła mi Sauber TH 7, którego sama używa i jestem bardzo zadowolona z zakupu. 

Ja też używam tego robota Sauber i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×