Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moonja

maszynki do golenia - które najlepsze?spytajcie swoich mężczyzn

Polecane posty

Gość gość
Dobry pomysł faktycznie zeby własnie zaczać szukać prezentu na dzień ojca. Jutro kupno a we wtorek wreczymy tacie coś naprawde męskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jak bedzie to jednak bardziej praktyczny prezent który na pewno na długo zapamięta. Dlatego ja moge polecić maszynkę Braun Cruzer. Mysle ze taka maszynka bardzo sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobra wiadomośc dla nas kobiet. wreszcie faceci nie będą drapać przy takim tradycyjnym pocałunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj drogieto juz facetom nie daje sie raczej skarpetek i krawatów na imieniny czy urodziny. Oni stali sie bardziej wymagający ale to dokładnie tak jak my. I dlatego jesli juz coś chcemy im sprezentowac to wazne zeby był to modny ale i pożyteczny prezent. Dlatego ja postawiłam wlasnie na maszynke Barun Cruzer, bo wiem ze taki prezent bardzo sie jemu spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to zalezy co męzczyzna woli. Moj ma Brauna Cruzer i jednak nie narzeka, a widze ze wszystkie jednorazówki poszły w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy jest jakaś jedna porządna maszynka do golenia zarostu, włosów i ciała ? takie wiecie, wszystko w jednym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz zarost jest modny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąz tez jest bardzo zadowolony jesli chodzi wlasnie o maszynke Braun. Wiec nie musicie sie tak naprawde az nad nią tyle zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba teraz kazdy wybiera jakośc a Braun do takich nalezy. Wiec zgadzam sie własnie z Waszym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze taka maszynka to też najlepsze rozwiazanie jesli chodzi o prezent dla naszych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba teraz własne jednak odchodzi sie od maszynek, a idzie sie w strone depilatorów. I w sumie to tez jest dobre rozwiazanie i wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest dobry wybór. Uważam tak samo jak Wy ze jednak maszynki Brauna sa tutaj najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie bede oryginalna i powiem Wam ze jesli wybierac najlepsze maszynki to własnei Brauna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1968
Goliłem się chyba wszystkimi możliwymi maszynkami do golenia jakie sa dostępne w sklepach. Jedne były dobre, drugie gorsze a trzecie do bani. Zawsze czegoś brakowało do bezbolesnego, bezstresowego golenia. Więc przeszedłem na elektryczne i kupiłem zestaw za prawie 1200 zł. z bajerami, cudawiankami itp. itd. i owszem ok ale podrażniało jak cholera. Aż tu nagle odkryłem maszynki do golenia 5-ostrzowe marki CIEN w LIDLU no i jestem zszokowany że prosta maszynka potrafi naprawdę golić bezproblemowo i bez żadnych podrażnień, kurdę, a ja kombinowałem, filozofowałem a tu pod nosem taka brzytwa. Jednak w prostocie siła :) Pytałem się chłopaków w pracy, czym się golą i co ??? Oni już skubańce od dawna tylko te 5-cio ostrzowe z LIDLA kupują, choć jak twierdzą, ostatnio, przez dłuższy czas, nie było tego produktu na półkach. A dodam tylko dla ciekawości że kilku moich kumpli to majętni ludzie i stać ich na maszynki elektryczne za grubo 1500 zeta i mimo wszystko twierdzą że właśnie ta maszynka jest najlepsza i tylko ją kupują. Więc także potwierdzam, są, tanie, proste, skuteczne i kapitalnie golą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie moje okrycie to fajne maszynki zakupione na allegro, SHAVE-LAB. Dokupiłem stojak i nie dość ze dobrze gola to i wygląda niezle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokka
Dobrą maszynkę z gwarancją zakupisz na stronie http://www.euro.com.pl/ , ja tam szukałam swojej maszynki dla męża i byłam bardzo zadowolona z tego jak duży mają asortyment z różnymi cenami. Uważam, że każdy znajdzie tam coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barusia
mój chłopak ma philipsa z okrągłymi ostrzami i mówi, że jest bardzo dobra. kupił ją jakiś czas temu w sferisie na wyprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż używa elektrycznej Panasonica i jest z niej bardzo zadowolony. :) mówi że dokładna i precyzyjna no i nie miał z nią żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek_777
Długo się zastanawiałem którą wybrać i wybrałem maszynkę Philips zamówiłem w sferisie. Warta polecenia, goli się lekko i przyjemnie, bez obaw o sprzęt można golić się pod prysznicem. Bateria trzyma przez miesiąc, przy codziennym goleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osik32
A co polecicie e-sklep z spersonalizowanym prezentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście korzystałem przez wiele lat z elektronicznych maszynek do golenia. Wiadomo początkowo dawały radę, ale z czasem niestety trzeba było wymieniać ostrza, a później baterie zaczęły padać i musiałem mieć maszynkę cały czas podłączoną do kontaktu bo maszynka nie dawała już rady. Związku z tym postanowiłem zainwestować w profesjonalna zwykłą maszynkę do golenia. Nie ukrywam, że tania nie była ale super się sprawdza do dziś - a mam ją od 5 miesięcy. Maszynka jest z firmy MONDIAL 1908 - jak coś tutaj znajdziecie link: https://thegent.pl/pol_m_golenie-_maszynki-do-golenia_maszynki-Mach-3-336.html. Więc dziewczyny jak będzie szukać na święta udanego prezentu na święta to polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w domu sporo maszynek się przewinęło. Cóż, mam wymagającego partnera :P ale z tego co mi wysłał to poleca takiego Philipsa https://www.al.to/p/275512-golarka-meska-philips-aqua-touch-series-5000-s5400-06.html, "można używać na sucho i mokro, bezprzewodowy, nie podrażnia, ma trymer i łatwo się czyści". A od siebie dodam, jako tak "płacąca", że ma bardzo atrakcyjną cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×