Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moonja

maszynki do golenia - które najlepsze?spytajcie swoich mężczyzn

Polecane posty

jednorazówki strasznie niszczą i wysuszają skóre, według mnie lepiej zainwestować w fajną golarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mężczyzna stwierdził, że on używa tylko od Panasonica, bo jest najlepszy. Mogę potwierdzić, sama używam depilatora od nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata uwielbia golarki od panasonica , ma swoją ulubioną i taką też sprawiłam kiedyś swojemu chłopakowi na prezent ;) mają duży wybór, świetną jakość, więc warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakond

Trzymajcie namiary - fryzomania.pl/andis-ts-2-maszynka-do-golenia.html Trochę kosztuje, bo to w sumie rozwiązanie, które powinno się sprawdzić przez dłuższy okres, ale ogólnie warto. Przede wszystkim macie sprzęcik, który umożliwi normalne golenie, a nie masakrę. Bo byle czym żadnego sensownego efektu nie uzyskacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gebels

Trzymajcie doskonały przykład - fryzomania.pl/andis-ts-2-maszynka-do-golenia.html Można naprawdę trafić przyzwoitą okazję w dobrej cenie, ale to kwestia taka, jakie macie potrzeby. To rozwiązanie wystarczy na lata, ma solidne parametry. Da się kupić taniej, ale wtedy realne są już problemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×