Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemogęsie doczekać

stetoskop

Polecane posty

Gość niemogęsie doczekać

czy stetoskopem mogę usłyszeć bicie serca dziecka w ciąży w 13 tyg czy to za wcześnie jak tak to w którym tyg już będzie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anialisa
Raczej nic nie usłyszysz, jak ja wpadłam na taki pomysł w ciąży i powiedziałam o tym swojemu ginekologowi, to się uśmiał ze mnie!:) Ale jest taki przenośny mały kardiotokograf (KTG) , który rodzice mogą sobie kupić i słuchać serduszka. Coś takiego: https://ssl.allegro.pl/item477022348_domowe_ktg_sama_sluchaj_bicia_serca_plodu_nowosc.html lub http://www.allegro.pl/item495635123_ciaza_prenatal_infant_sluchanie_plodu_wys_24h.html Jeśli nie wejdziesz z linków, to je skopiuj i usuń spacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 13 tyg nie ma szans:D nawet pozniej nie tak latwo jest uslyszec zwyklym stetoskopem ja probowalam wieeeele razy i czasem mi sie udawalo ale to w trzecim trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 tydzien to naprawde zdecydowanie za szybko, zwyklym mozna uslyszec kolo 26 tyg z tego co slyszalam, ja mialam stetoskop ze spacjalna koncowka-taka trabka do sluchania plodu kupilam ja w sklepie medycznym, jednak w 1 ciazy do samego jej konca nic nie slyszalam, co jedynie bulgotanie i szmary jakies ale to nie praca serca w 2 ciazy slyszalam dokladniej ale dopiero po 31 tygodniu u mojej przyjaciolki np slyszalam super dokladnie tez w koncowce ciazy, nie wiem od czego to zalezy ze u mnie slychac nie bylo a u niej tak? gin mowil ze np od lozyska, ja mialam np na przedniej sciania i to ponoc utrudnia "sluchanie" ale jak jest naprawde to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedział,ze najwcześniej w 16 tygodniu tymczasem,jestem w 14 i usłyszeliśmy przed wczoraj serduszko.Być może był to fuks,ale to nie jest niemożliwe.Oczywiście na pewno lepiej słychać kiedy dzieciątko jest większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczekujący rodzice
Jestem w 20tygodniu i dzisiaj cierpliwie słuchałam i trafiłam na serduszko :) biło jak szalone zdązyłam pokazać mężowi i dzidzia odpłyneła :) tania rzecz a akurat może sie udać:) ja serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczekujący rodzice hihi
Jestem w 20tygodniu i dzisiaj cierpliwie słuchałam i trafiłam na serduszko :) biło jak szalone zdązyłam pokazać mężowi i dzidzia odpłyneła :) tania rzecz a akurat może sie udać:) ja serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×