Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Co do prezentów to praktycznie wszystko już mam jeśli nie kupione to zaplanowane tak więc: synek http://www.allegro.pl/item500514900_muzyczny_chodzik_jezdzik_2w1_fisher_price_pileczki.html Córcia, skrable i jakiś ciuszek i jeszcze jakieś kosmetyki Krzysiula, koszula i pasek do spodni Rodzice odkurzacz:) wiem mało świątecznie ale właśnie im się spieprzył i nie mogę patrzeć jak mama dywany na kolanach jedzie brat i jego żona, chcieli kieliszki do win i szampana to dostaną bratanek, garaż kilkupoziomowy z dodatkowymi ulicami i helikopterem szwagierka i jej mąż ??????? tu jeszcze do końca nie wiem Siostrzenica Krzysia dostanie koniki ponny A ja no cóż mam trzeci steper:( Pimach:) ty to wiesz jak mnie przekonać żebym nie lubiła zrazów z kaszą No i babeczek nie dałam rady zrobić dzisiaj ale to nic zrobię jutro, a są takie pyszne i szybkie do zrobienia że ślinka cieknie. Najważniejsze że już mam odgotowane mleko skondensowane bo to 3godz trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szcześliwa--juz kumam Ja wymiekam przy takich dietach:(wiec zycze powodzenia dobra teraz to juz napradwe znikam bo klawiatura zaczyna mi jezdzic...........................brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa z jajek mojego M nici dzisiaj bo tak chrapie ze sie cały pokój trzesie :( Tija ja swoim rodzicom też kupuję odkurzacz na Święta, jaki kupiłas, bo ja jeszcze nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksels witaj ja bym chciała szczególnie na pieguski dla mojego dziecka, bo je bardzo lubi:) A prezenty to ja tylko dla dzieci kupuję i dla babci symboliczny, już zawiesiliśmy zwyczaj dla całej rodziny dużo bo nie mam aż takich zasobów finansowych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia, przypuszczam że elektroluksa kupimy, byłam oglądać w media, ale ja niezmotoryzowana więc czekam na mojego pana bo sama tego targać nie będę no i musi zaaprobować mój wybór bo ja to patrzę na wygląd a on na parametry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A KUKU!!! dzieńdoberek! O, widzicie, ja dzisiaj ranny ptaszek jestem, kawkę już piję Zyczę wam udanego dnia :) ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO NIESŁYCHANE! Byłam ostatnia (wczoraj ;) a jestem pierwsza (dzisiaj) :) Ostatni będą pierwszymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.......ale wczoraj popisałyscie ho ho. A ja o 21,00 zaległam w łóżeczku i oglądałam Płytkiego Faceta w Polsacie......niestety dużo nie widziałam ,bo jak poczułam podusie to przyciełam komara. Dzisiajsza noc była spokojna....obyło sie bez sesji fotograficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie, witajcie🖐️ Moje kochane ptaszynki :) jak Wam lachonki nocka minęła, mam nadzieję że wysokobiałkowo :p. Ja niestety zamiast mojego dużego chłopa i jego białka mam małego terrorystę więc między 1.15 a 5.05 bawiłam się różnymi gadżetami. i nie były to takie gadżety jakich bym sobie życzyła. Konsekwencją nocnych zabaw było to że córcia do szkoły zaspała bo mamusi nic nie było w stanie obudzić. Dzisiaj mam pierwszy zień od czasu po Andrzejkowego kaca, bez ćwiczeń, no może troszkę brzuszków zrobię. Jutro przyjedzie mój nowy steper to go dojadę aż iskry będą szły.A Wy dziewczynki z dietą startujecie dzisiaj? ja to bym w poniedziałek zaczęła bo jak starego nie ma to łatwiej mi wytrwać , a jak jest to ciągle mi żarcie podtyka i jak tu można się długo opierać:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak też od dzisiaj dieta :D Tija wracając do odkurzaczy to koleżanka mi poleciła Zelmera JUPITER ale francol jest drogi ponad 4 stówki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei mam od 9 lat elektrolux i złego słowa nie mogę powiedzieć na niego. Przetrwał remonty, kładzenie gładzi a potem odkurzanie nim, sierść kota bez problemu zbierał tak więc jestem w pełni zadowolona. Kwestia jest też w cenie, liczyłam na to że w 250zł się zmieszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie Serum:D więc jesteśmy umówione może się jeszcze uda cel nr2 do świąt osiągnąć:):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ kobitki witam :D Ja mam dzisiaj zrypany dzien od rana :( miały być wczoraj przytulańce i co...........dupa ......dupa i jeszcze raz dupa......standardowo poszło nam o głupstwo i dupami do siebie zasneliśmy i dzisiaj obydwoje mamy kaca moralnego a ja mam wisielczy humor wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....oki ide czytac co pisałyscie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój zapał też czasem stygnie, ale jest pare osób którym bym chciała utrzeć nosa a że jestem zadziora i mam w zwyczaju realizować swoje plany to jakoś na razie mi wychodzi. Powiem Ci że o wiele byłoby trudniej gdyby Krzysiula był na stałe w domu, gdybym musiała mu gotować to pewnie bym wymiękła a tak córa zje w szkole a ja z młodym jakoś sobie poradzę i też głodni nie chodzimy. A TERAZ DZIELĘ SIĘ Z TOBĄ MOIM ZAPAŁEM, NIECH CI DOBRZE SŁUŻY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem już poi śniadaniu, serek topiny był a kawa to o 7 rano, za dwie godziny drugie śniadanie- Jajko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę ,bo muszę na trochę wybyć z firmy... TIJA ........jak widać w mojej stopce .....to ja już wszelkie cele zagubiłam i koniec kropka ......MÓJ PRIORYTET TO W TEJ CHWILI TAKI ...........ŻEBY NIE TYĆ !!!!! Wię co jakiś czas coś trzeba robić żeby drzwi nie przerabiac na wieksze.Buźki dla was będę później 🌻DO2DO..........POMYŚL SOBIE JAKIE MIŁE BEDZIE GODZENIE SIE DZISIAJ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kruszynki 🌼🌼🌼ale zeście sie spisały musiałam wszystko nadrobić 🌼🌼Ja mam chorego synia w domku a ja wziełam sie za porządki świąteczne Musze cos robic bo dostaje świra normalnie ogupieje mam ostatnio doła A jeszcze mnie mój M tak wkurza ze normalnie mu coś kiedys zrobie cap jest taki uparty ze mnie trzesie Trzymam kciuki za kobietki odchudzające sie moze ja kiedyś sie tez zdecyduje na dietke 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×