Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Oooo kurwa!!! nawet posprzątać nie mogę bo karuzela mnie omija:( Abstrakcjonistko:) w końcu jesteś tu z nami Szwagier mojej psiapsiułki przerzucił swojego kota na wegetarianizm, potem podrzucił go psiapsiułce bo do Indii jechał na dłużej, a ta psiapsiułka to dużżżżo większa ode mnie i tej diety nie uznaje więc zapasła kota na swój wzór i podobieństwo mój obiad: puure z paczki smażona pierś i równie smażona pora:D prawda że dietetycznie? Do lekarza idziemy na 16.00 to wam powiem co z tym moim małym lumpem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abs - my juz przywyczajone jestesmy do wredoty i nieobliczalnosci... my majke mamy... :P a i mnie czasem nic nie brakuje w tej kwestii :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bądzcie jakie chcecie: grzeczne, niegrzeczne, miłe, niemile, grube, chude, wredne i sprośne i jeszcze takie takie takie i ............. ale najważniejsze że jesteście i mozemy se pogadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mnie interesuje dieta , każdy niech na siebie uważa i zyje jak chce , ja nie jestem tu aby kogos oceniać lub pilnować , nie wiem skąd to sie wzieło:P niech każdy robi co mu sie podoba a przede wszyskim sie przy tym dobrze bawi i bierze z życia jak najwiecej, mi nic doo tego:P:P:P mam nadzieje że to juz wszystko wyjaśnilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha !!!!!!!!!!!!!!!!! Podłoto Ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja wredna ? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Toż ja tocząca sie łagodnosć jestem !!!! No chyba będę ię musiała obrazić i zamilknąć ........ dobra, zaczynam się obrażać ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... oki już sie poobrażałam i mi starczy ............. i jak tak sobie sie w ciszy obrazałam to doszłam do wniosku , że ............................................................................................................. jestem poprostu ..................................... WREDNA :P:P:P:P:P Mychotko 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majus - ja tam chcialam zaznaczyc ze Cie wyzywajac od wrednotek to ja juz taka calkiem podla nie bylam i jako towarzystwo do podlosci sie zapisalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majus - a w ogole to Ty mnie tu nie sicemniaj bo Ty wiesz ze ja Cie love pasjami i w ogole to moja idolka jestes 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS - gratuluje, a od czego ten skrót? od... absolutny brak... skrupułów? Teraz faktycznie będzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idolka ...... tylko jaki ja mam sobie teraz krem zakupić ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na prawdę to każdej z Nas służy coś innego bo każda ma inną cerę, inne warunki w pracy[np.klimatyzacja, która mi strasznie skórę męczy]i inne potrzeby, chyba nie ma innego wyjścia jak metoda prób i błędów. Ale jak ja chcę jakiś krem wypróbować to idę do apteki i proszę o próbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm - to moze to VICHY nie bedzie glupie - jest w kazdej aptece we w miare rozsadnej cenie i zadna nie mowilam ze be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Majka każdy jeden , a jak juz pomaziasz się wszystkimi to powiesz nam ktory najlepszy :D co do kopiowania to wszystko zkopiowałam co bylo no moze po za dowcipami, i melikami naszymi i forum witamy :) 🌼A swoją drogą to tej pomarańczowej fajnie dowalałas szkoda że tylko chyba\"krateczka\" twierdzi że to któras z nas:( aż miałam ochotę cos jej napisac ale dorosła jestem to nie będe sie kłucic jak ktos jak dzieciak mysli :p ale przyznam ze to trochę przykre bo jak bysmy naprawdę napisały tym nowym co myślimy to juz dawno same by znikły i mogły byśmy zostać tam:O ABS- rozumię ze to TY Abstra.....????TAK??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do:D jak byśmy napisały im tak jak mówisz to dopiero byśmy tam miały wysyp pomarańczowych:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 TIJA- zgadzam się :) bylo by pomarańczowo ze ho, ho ale powiem ci ze naprawdę przykro mi się zrobiło bo krateczka nie jednokrotnie słodzila mi w meilach na NK po mimo ze zaspecjalnie znia nie pisałam tylko raczej z wami :)Moze Majka ma racje ze mi sie białeczko udziela ;) cholera aż boję siępomyslec co bedzie na koniec miesiaca hihiihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co sie dziewczynki denerwowac tym co krateczka napisala, mysle ze to stres i polaczenie tych wszystkich okolicznosci zrobily swoje... no i czlowiek chcialby wszystko rozumiec a nie zawsze sie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, jestem żyję, nie jem tyle ile bym chciała, zbliża mi się @ więc wszystko zaczyna mnie wkurwiać.... no ale jakoś daję radę.. Nie mam czasu.....jak to ja zwykle...... ale powiem Wam coś .... byłam wczoraj w pięknym miejscu i zakochałam się .... Pałac w Drwalewie... ale więcej później ....może wieczorkiem ...?? Kocham Was moje Psiapsióly 😘 😍!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zes sie narobiło 🌼dzień doberek:D Ja tu sie chce ze starej nk wypisac a jej juz nie ma ...............:D Z ciekawości na 30 zajrzalam a tam wrzawa-majka z kims walczy panika ogólna......armagedon totalny tutaj doszłam do 23 str za szybko jak dla mojego czasu piszecie i znow mnie cos omineło wieczorkiem nadrobie i napisze cos konkretnie ok szczesliwa---nie kumam twojego wpisu do mnnie zstr22 jakie M jaka dzidzia ??? coś mi nie trybi chyba :D pozdraawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁŁŁAAŁŁŁ ale mnie omineło .ale za to lie musiałam sie naczytać fiu fiu. 🌻WITAM CIE ABSTRAKCJONISTKO.........szkoda mi tego nicka bo sie do niego przyzwyczaiłam. MAJKA..........Właśnie my juz musimy inwestować w kremy,bo później to już klops ,albo botox. Muszę wam sie pochwalic że bedę dzisaj kary cielesne wymierzała ,bo to moje wraca (dzień prędzej)ale on nie wie że ja już wiem że on wraca......to może od początku.......Na te wojaż to on sie wybrał moim autem ,bo ja mam dużą terenówke i napęd 4x4.....a moje auto ma GPS....i jest monitorowane przez 24 /h .....ja jako właścicielka mam hasło i sie loguje i wysyłam polecenie do auta i za chwilkę mam go jak na dłoni gdzie jest ,jaką trasą sie przemieszcze....wiec widzę jak najbardziej że jedzie do domku,a on sobie myśli że jak wiem że on wraca jutro to mi nie przyszło do głowy sprawdzić dzisiaj co porabia mój samochód. A ja mam pytanie ......my już nic .a nic o dietach pisać nie będziemy ???? bo jesli nie to ja chyba jednak o tym stolarzu muszę pomyśleć .....jak nie bedę miała motywacji to co ze mną BĘDZIE......PLISSS zróbcie małe odstępstwo w tej sprawie.....myśle że nie tylko mi sie przyda .......proszę o przemyślenie mojej propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie ktoś napisał że jestem złośliwa:D, wiec ta przemiana nicku dobrze na mnie podziałała, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam poczytać na 30 i nieźle się ubawiłam, ja pieprze, szkoda, że do nas ta kretynka nie zagląda, ale by było wesoło. W sumie to mi jej szkoda, musi mieć STRAAASZNE kompleksy. wyłażą z niej w każdym napisanym slowie. Minuta ciszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka pytasz o kremy ja używam i polecam NUXE, jestem tak osoba ktorą ciężkozadowolic , ale jakis czas temu koleżanka mi polećiła i trafiony w 10, i śą różne wiec można coś wybrać:D http://www.e-lek.pl/l100180,nuxe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o VICHY, to ja bym nie wydawała na to kasy , ja sama sie przkonałam , ale i potwierdzają to też moje zanajome,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie żle wkleiło😠 ale wystarczy wejśc na google i wpisać NUXE,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM- ok ja się zgadzam :) troszeczke o diecie może być :) i swoją droga to ty taki mały szpieg jesteś hihiihi:D kliknie, pyknie i wie gdzie chłopina jest dobre:D ABS- mi tez brak tamtego nika ale cóz trza przywyknac moze i być ABS:D PIKSEL- wydaje mi się że Szczęśliwa pomyliła cię z Pimach:D bo to ona jest cięzarna :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×