Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Masz rację Mycha ............ ale ja się nie opierniczam tylko normalnie, najwyraźniej opierdalam............ w drodze rewanżu podam przepis na śledzia, pysznego śledzia, którego wczoraj robiłam, który stoi w lodówce by skruszał i którego po powrocie do domu spałaszuję........... spałaszuję?? jeste takie słowo? Majka bedzie wiedziała....ale nie ważne... ...piszę więc... na patelnię oliwę, podgrzać, do tego cebulka w kostkę, zeszklić, do tego rodzynki, mogą być suszone śliwki pokrojone, mocno dopieprzyć i mieszać, mieszać........ poźniej koncentrat pomidorowy albo jakiś smaczny ketchup wg uznania ... mieszac nie przypalić...... dodać 1 małą łyżeczkę miodu i na koniec troszkę posolić... niech przestygnie i dodać do tej masy ............ oczywiście wymoczone, pokrojone ..... ja kroję w paseczki.....śledziki... całość musi postać ..... najlepiej 12h w lodówce spróbujcie... naprawdę smaczne... do chlebka, ciemnego oczywiście... do % ... i na wigilię :) SMACZNEGO! Całuski dla Was Kochane 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 to ja :( wędrująca i cieżko pracujace , ale na dizś juz fajrant ide do domu, bo padam , jak bum miala spojrzec jeszcze na jkis papier to normalnie >>>>>>>:P, a potem dom wariatów: mam nadzieje że nie gniewacie sie że sie udzielam także na srarym topiku, ale jak to Wam przeszkadza to prosze o jakis sygnał pappapa jak juz znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja na chwilke bo byłam z kundliskiem u weterynarza i powiedzial nam że wyglada że jest ok ( bo juz nie latam znim ) mozliwe że taka była reakcja po tym trzęsieniu ziemi w szwecji bo ponoc sporo zwierząt tak reagowało, albo cos zjad bo nagminie zjada rolki po srajtasmie albo listki z fikusa benjamina :o mamy go obserwowac do jutra :)Jadę jeszcze dzisiaj z slubnym do go-sportu i innych takich bo tesciówa wymyslila sobie rozpinana bluzę do jogi :o więc czeka mnie przeciskanie miedzy ludzmi wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 🌼ABS- kochana weź ty mi tu nie pitol ze my cie nie chcemy albo przeszkadza nam ze piszesz na 30 bo każda z nas tam klika wiec zbieraj sie w sobie uciekaj z dołka i pisz!!!!!!!!!!!!👄 🌼PIMACH- ❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️Ę :D:D:D❤️S❤️Y❤️N❤️A❤️ :D:D:D pisalm ci o chłopaku i proszę :Dteraz już wszystko jasne :D i wiadomo kto kreci baczki na głowie :D i gratuluje wygranej w PZU👄👄 🌼MAJKA- oj kochana winnym alkocholikiem to ja juz chyba jestem hihiii:D bo lubuję sie w dobrych winach :)a że winko jest miłym dodatkiem do staranek to juz inna para kaloszy :D👄 🌼KICIAKOCIA- waleczna bestyjko ty :D👄 MYCHA-👄 MAFINKA👄 MIMOZKA👄 SERUM- z psinką tak jak pisałam ugóry 👄 TIJA-tak samo z psinką yak jak pisałam u góry👄 SZCZĘSLIWA- moze naklej sobie puki co plasterki niby że sie ciachnełaś👄 MYSZKA👄 DONIA- 👄 LOLA👄 MAMA-witamy z zasfiatów :D👄 KASIUNIA👄 OBELIXOWA👄 EMMA👄 I jeszcze tak dla wszystkich jak bym kogos nie chcacy omineła 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wklejłam przepisik mamy na forum i napiszę wam na moje sledziki w curry:) Śledzie w cury opakowanie sledzi w oleju np. lisnera( ja takie daje) 2 jabłka,2 duze kiszone ogórki,cebula czerwona, majonez, 2 łyzki smietany ,curry ------------------------ROBIMY----------------------------- sledzie kroję w 3 cm kawałki, układam na to układam cebulkę na cebulę jabłko pokrojone w kostkę i na to ogórki pokrojone w kostkę wszystko polewam majonezem z 4łyzeczkami cury( powinno być żółte kolor sosu) i 2 łyzkami smietanyi gotowe ____________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszysz jak wiatr życzenia niesie? Hula po polach i szumi w lesie, Jak stuka w okna, wchodzi w kominy I obserwuje dziecięce miny? Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy, Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy. Poczuj makowca zapach wspaniały. Zobacz za oknem, świat cały biały. Już karp się smaży, kompot gotuje, Mróz znów na szybach kwiaty maluje, A ty radosny z iskierką w oku, Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku. Teraz, choć wiosen trochę przybyło, To wiatr ten sam, szumi nam miło. Ja razem z wiatrem ślę ci życzenia, Niech ci się spełnią wszelkie marzenia, A pierwsza gwiazda świecąc o zmroku Niesie ci radość w tym Nowym Roku. ze lzami w oczach............dla was moje kochane przyjaciolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHOLERA JASNA, OSTATNI RAZ ZAJRZAŁAM NA 30! jak jeszcze raz tam polezę to proszę mnie opierniczyć! A poza tym warzywa i kurza nóżka, no dobra... dwie! Ale same nóżki, bez "dupki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia - dajmy sobie spokoj z 30stkami, to bez sensu - jak ktos glupi to taki umrze skoro tak chce, ja tez probowalam przetlumaczyc co nieco tym ciemnym masom ale sie nie dalo... szkoda pradu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHOLERA, zrobiłam to! Zajrzałam na 30! Jestem uzależniona, nie wierzcie alkoholikom, jak mówią, że więcej tego nie zrobią! Jestem uzależniona od 30 i zaglądam tam! Zaglądam! I szlag mnie trafia co te kozy o nas gadają! Jak byście nie wiedziały, to chodziło nam o prawo do pyskówek z kamillą. No nie mogę. One nawet nie zauważyły, że TO się stało wcześniej, zanim pojawiła się kamillla. BLEEEE, HEFTNĘ sobie. ŻENUŁA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz bedzie taki opajeczynowany to na pewno stanie sie duzo mniej apetyczny... ;) a ja tez mam mikolajka ale go nie rusze... nie beda mi tu glupie torby d... tuczyc... przez takie cos sie nie oplaca... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie chce wyjść na tę "ostatnią", co to do złego namawia! Ja to jestem "do rany przyłóż" he,he i gangrena gotowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam, że moje koty go wąchały, może dam go im do zabawy? I zjedzenia :) Chociaż nie wiem, kocura też trzeba odchudzic! Ale nie wiem jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mu zarcia po prostu troche pozalowac... ja musze jamnika odchudzic... maly sukces juz jest - nie tyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha! dobrze gadasz! wyszło kto z kim, a kto pod kim.... dołki kopie. Zostały NAJWARTOŚCIOWSZE , nie? ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym odchudzaniem zwierzaków, to łatwo powiedzieć, trudniej wykonać. Jak on tak siedzi i robi takie oczy jak ten kot ze Szreka2, to ja nie mogę i daję mu jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w domu amstafice lakomczucha... jak jesz to ona piszczy, szturcha lapa a na koniec zaczyna jej z tego lakomstwa slinka kapac... i tez jest gruba jak parowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuję zakopać topór wojenny na 30. IDĄ ŚWIĘTA ;) ale też już idę spać. dobranoc moje najcudowniejsze 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×