Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Fajnie byłoby się spotkać i to najlepiej gdzieś nad morzem co by można pięknymi smukłymi ciałami się pochwalić. Myślę że wspólny weekend jest jak najbardziej możliwy ALE BYŁBY CZAD!!! JA Z GRUPĄ FAJNYCH BABEK I ŻADNYCH RYCZACYCH DZIECIAKÓW:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA - spoko :) ja wiem, dlatego napisałam dzięki za ostrzeżenie. Masz rację, że to ryzykowne przed swiętami, ale ja bym też chciała na te święta jakoś wyglądać. Bez dogryzania mamy to się i tak nie obejdzie! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 dzien dobry tija kongratulejszon.......idz za ciosem.... donia ja o tobie zawsze pamietam..... na te dietke od 5 stycznia to bym sie pisala........synek ma komunie w maju....przydaloby sie zrzucic jakies sto kilo..... dalej jestem chora........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam motto na dziś, w hołdzie TIJI!!!! Dla wszystkich: ❤️ NIE WAŻNE CZY TY ZAZDROŚCISZ INNYM. WAŻNE ŻEBY INNI ZAZDROŚCILI TOBIE! ❤️ NO! I tak ma być! :D Noski do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa dostalam wczoraj decyzje w sprawie mojej renty............. PRZYZNAI MI........HEHEHEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻DONIA............co do spodkania to juz mamy tak przewałkowany temat że ho,ho tylko jakoś tak trudno zebrać chętne,ale moze rzeczywićie w tym 2009 r uda sie to zrealizować.... no i miejsce wybrać takie żeby każda miała po równo ,a przynajmniej przybliżone kilometry do przebycia,bo jednak(żeby było sprawiedliwie) jesteśmy po Polsce porozrzucane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosze!!! jak ja się cieszę że tu jestem, nawet hołd mi tu składają. Dla moich kochanych babeczek, ślę po babeczce do kawki, albo po dwie :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :), kolejny dzień kolejny stos papierów , pimach❤️ gratulacje !!! przybedzie kolejny przystojniak:D 🌼tija- BRAWO!!! i trzymaj tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcem dwie a nawet trzy, takie z ogromną ilości nadzienia albo kremu, ewentualnie polene czkoladą i wiórkami kokosowymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS - na koniec roku w tych durnych papaierach to normalnie utonac mozna... zreszta zdaje sie ze nasza kochana ory juz utonela... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS:) korpusy babeczek kupuję gotowe i tylko gotuję 3godz. mleko skondensowane i z tego robi się karmel, dodaję do niego troszeczkę masełka co by lepszy poślizg miało, a potem dekoruję czym tylko się da. Moje dziecię starsze je uwielbia z resztą my wszyscy je lubimy. Są tak śmiesznie proste do zrobienia że moja 10letnia córa robi je bez mojej pomocy. Kiedyś sama piekłam babeczki ale uznałam że szkoda czasu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski Ja to taka troche zdołowana chodze, właściwie to nie troche.... moja Mama miała operacje w poniedziałek, juz jest wszystko dobrze... ale było BARDZO niebezpiecznie. Wogóle staram sie nie myslec o swietach, bo mnie dołuja na maxa!!!! Nie moge jechać do PL.... Mama po opercji, w zeszłym roku moj Tata był w szpitalu..... i wogole echh no ale co..... życie idzie dalej Tija nam pięknie chudnie Kicia myśli tylk o jajkach i kawie( czyli wszystko z Tobą oki - pozdrów łódz odemnie koniecznie) Serum - ja naprawde BARDZO chce sie w Wami spotkać, ale .... Mycha - rano rzuciłam tylko jednym okiem co sie dzieje, musiałam wypisać kartki tylko 28😭 juz mi to best łiszes lata przed oczami;) Lola - 😍 Mimozka 😍 Majka - tak jak Kicia piała ( nie pamietam co pisała ale pamietam ze sie z nia zgadzam:D) Desperadoo - a ty co?? zapomniałas o nas?? Mama - 😍 Donia 😍 Abstrakcjonistka - ty to chyba jakis dołek załapujesz kochana, jesteś nam potrzebna jak czekolada - kumasz??😍 Pimach😍 i dla ogoniastego 😍 Myszka7- 😍 Do2do -😍 Szczesliwa😍 Wydaje mi sie, ze napisałam wszystko i do wszystkich... ale .... jakby co to zapasowe😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przepiękne moje lasencje...kurde zalatana jestem jak cholera, ale dzisiaj odłożyłam na bok papierki na chwilkę żeby do Was poklikać, ucałować no i przede wszystkim złożyć GRATULACJE PIMACH !!!! Nie byłam na 30, ale z tego co czytałam tu, coś tam jednak sie dzieje, musze poczytać :-) Zastanawia mnie mocno Kamilla czy jak jej tam..mam dziwne przeświadczenie że...ale co tam...po temacie, poczytam jej wpisy to zobaczę..niezastapiona Majeczka 👄 zawsze coś jej fajnego odpowie...Dzięki za wszytskie wpisy na NK ...Buziaczki Do2Do..kurdelebele na winko musimy się spotkać toć Ty Warszawianka pełną gębusią jesteś :-) pewnie już po świętach, ale mam dwa tygodnie urlopu, będę z córcią pomykała na lodowisko pod pałac, na basenik więc moze się umówimy ??? Abstrakcjonistko ...moja Ty kochana, doła masz :-( nie martw się, ja podobnie jak Ty i Majka zmęczenie materiału odczuwać zaczęłam dawno i nie chce mi minąć, łykam potas, łykam magnez kupię sobie Geriavit na poprawienie pamięci, bo ostatnio to popielniczkę do lodówki schowałam, wogóle chodze jakaś śnięta jak ryba... Do tego moja kochana tesciowa wymyśliła że skoro caluśki rok opiekuje sie dziećmi to w zamian na zasadzie dziękuję, sama mam szykować całą wigilię, a wymagania co do menu przerosły moje najśmielsze oczekiwania, chyba zacznę już od niedzieli bo nie wyrobię :-) gary , kuchnia, gary, a to tylko dwa dni, kto to zeżre ??? Jutro mój chłopina wyjeżdza na dwudniową konferencję, wiec pewnikiem wróci jak mąż Serum i sobotę i niedzielę szukać będzie własnego cienia.....ale nie ma złego co by na dobre nie wyszło, wieczorkiem popieszę sobie troszkę z Wami, przecież obiecałam że kaisążkę napisze, a skończyło się na lateksach i nie wiadomo co z ksieciuniem... Abstrakcjonistko, po świętach będę monotematyczna i odchudzająca, 30.12 mają mi odstawić sterydki zostane jedynie przy inhalatorku to już nie będę miała wytłumaczenia że żrem bo tabletki biorę :-) żrem bo mam nierówno pod sufitem i na widok Mikołajka z czekolady slinka mi leci, zreszta mięsko z dioksynkami tez mi smakuje jak cholera, i to praktycznie w każdej postaci :-( A do wiosny coraz mniej czasu, musze musze musze, będe więc się radziła Ciebie no i Tijki bo ta też chudnie ..ech dobra wracam do swoich papierków całując Was jeszcze raz ogromnie i mocniutko..i piszcie będę podczytywała troszkę, no i wskoczę popołudniu na 30 bo mnie ciekawość roznosi z tą Kamilką ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry .... a ja mam dziś za sobą kolejną mało przespaną noc ze wstawaniem o 6.00.... sory, ale nie jestem w nastroju na odpisywanie na to co naklikałyscie .... wogóle nie mam ochoty pisać .... kojarzycie pojęcia analfabetyzm i wszawica? kojarzy się z XIX wiekiem, nie ? No to powiem Wam, że niektórzy rodzice moich podopiecznych nie potrafią się nawet podpisać, a czolgi (czytać wszy i gnidy) na łbach są na porządku dziennym i nikogo u mnie w pracy i nie dziwi ...... a ktoś mi mówi, ze ja do kogoś zwracam sie za mało grzecznie ..... kuźwa ..... jakbym tak na co dzień, wzorem \"Klanu\" albo \"Mody na sukces\" mówiła samymi \"ą\" czy \"ę\" to nikt nie wiedziałby o co mi chodzi ...... no ale skoro ja taka wieśniara i chamka jestem to sory bardzo ..... Jak jeszcze raz napiszę coś na 30 to możecie mnie publicznie zwyzywać od k.... pi..... i h.... Zresztą to też nie będzie mi obce .... wiecie co? spadam .... sory za wynurzenia .... miłego dzionka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja witam z \\_/> kawusią jak któras chce to przesyłam .....leci.... ja muszę się dzisiaj wzmocnić bo czeka mnie ciąg dalszy z rozrywki i latania po sklepach :D kundlisko juz ok ale jeszcze podlizę znim do weterynarza na kontrolkę :) 🌼A co do spotkania to jestem ZA!!!!!!!!!!!!!!!!!i co byśmy się nie kluciły gdzie jechac to proponuję 5 spotkanek w czterech konicach Polski a jedno w srodeczku :D i co wy na to....:D 🌼TIJA- 🌼G❤️R🌼A❤️T🌼U❤️L🌼U❤️J🌼Ę❤️ 🌼 LOLA- zdróweczka kochana❤️👄 🌼MYCHA👄 🌼ABS👄 🌼DONIA-ja zawsze chetna na spotkanko 👄 🌼SERUM 👄 🌼MIMOZKA👄 🌼PIMACH x2👄👄 🌼KASIUNIA x2👄👄 🌼OBELIXOWA- bo list gończy wyslę :o x2👄👄 🌼MAJKA- kochana dawaj jakiegos poemata bo już się steskniłam :( 👄 🌼ORY- ja cię błagam zostaw te papierki i klikaj 👄 🌼KICIAKOCIA- a ty kochana to rozumiem że tak na osci sie szykujesz ;)👄 🌼MAMA- twoje sledziki będę robić , bo jak podałam przepisik slubnemu to juz mu się gęba cieszyła:D👄 🌼MAFINKA- gdzies się schowała 👄 🌼EMMA-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki 🌼🌼 Umnie piekny poranek a ja sie obijam obiadek mam od wczoraj dzieciaczki w szkole tylko M w domku ale to mały pikus 🌼 ja juz doszłam do porozumienia z chłopcami jakie placki bedą ,ale powiem szczeze ze mi sie nie chce piec a o gotowaniu ani nie myśle a musze bo u mnie jest wigilia prawie 20 osób pot po tyłku bedzie mi ciegł 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×