Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

mimozka, zapraszam teraz na 30. Właśnie chyba ring się zaczął :D ale chamówka, dawno takiej nie widziałam! Laski się zaraz za kłaki wezmą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie, szkoda mi tej laski... tak brzydka, nudna i samotna :D :D :D żartowałam ;) ło matko, jednak po tym makaroniku wypatrzyłam na szafie czekoladowago mikołajka, stał tam od ... Mikołajek, aż do dziś! Już go połowy nie ma. HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie xzdażyłam przeczytac ostatnich 10 stron, no i nie wiem kiedy to nadrobię. Szczęśliwa moja 5 dniowa też została przerwana w sobote na skutek \"świnobicia\" u rodziców :P i od jutra mam zamiar ją powtórzyć i zakonczyć po 5 dniach A wiesz że po dwóch dniach juz się czułąm duzo lżej :) szkoda że nie wytrwałam :( Mjka pytałas o kremy, ja uzywam teraz na dzień azulenowy, a na noc z witaminą C firmy LIVING DIMENSION, i kolagenowy pod oczy tej samej firmy, jestem BARDZO ZADOWOLONA. Kupiłam u kosmetyczki. Marzy mi sie jeszcze serum Idealist Esste Lauder, ale 50 ml, kosztuje w Sephorze 3 stówki i trochę szkoda mi kasy :(, a Mikołaj takich drogich kosmetyków to mi na pewno nie przyniesie, chyba że pani Mikołajowa :) Lola przykro mi kochana że o mnie zapomniałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, czy ktos jest tu jeszcze???? Nie każcie mi zaglądać na 30 bo pójde sie najeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia ja jestem miałam iśc spać ale poniosło mnie na 30stki i wpisałam się:P Lepsze to niz buszowanie po kuchni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia!!! no coś ty! Zamknij natychmiast tę lodówkę! ;) Ja jestem i jeszcze jakiś czas będę, jak mnie mój miły nie wywali stąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoja drogą to gdzie jest Kitka i czemu nie zabrała żadnego stanowiska na swoim topiku?! Pytam czysto teoretycznie bo jestem z natury ciekawa:( Donia kiedy zaczynasz 5dniową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra Donia zaczynamy kawka potem serek i jajo i jabłko i mięsko i wino ta 5dniowa amerykańska tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] szczesliwa ale gruba tu ci napisze proszę tylko raz!!!!!!!! 800 kal 10,00 - czarna kawa, poł serka topionego 12,00 - jajo na twardo 14,00 - jabłko 16,00 - 20 dg mięsa gotowanego i warzywa 18,00 - 15 dkg - biąłego chudego sera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia ❤️dzięki tylko ja zaczynam o 9 rano i kończę o 17 bo do 10 to padnę z głodu w pracy, ale to chyba nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej........a teraz po pyskówce wszystkie śpią. Witam was we wtorkowy poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 juz jestem w pracy, wczoraj zostałam w domciu z synkiem bo go jakieś w piatek chorubsko złapało, był tylko kaszel i myślałam że przejdzie a w sobotę katar doszedłi na oczka nie widziąl tak mu wiercilo w nosku, więc nasmarowałam go w nocy z soboty na niedziele i sie wypocił i wczoraj było dużo lepiej a dzisiaj już jest u babci a ja zwami:p Co do 5 dniowej to ja dzisiaj rano płatków sie nażarłam i nic nie przygiotowałam wieć chyba nie:( A i jescze tak czytałam wczoraj to kafe 30 i się tak zastanawiam co się z Kitką porobiło dlaczego nic nie pisze dlaxczego nie reaguje a może ta Kamilla to K.........?????? WZYSTKIEWAS CAŁUJE O POZDRAWIAM👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lachonki🖐️ Witaj Serum😘 Ja dzisiaj pracowity dzionek mam, a że piękne słońce nad Toruniem świeci to i łatwiej za tę robotę się zabrać:) umyłam u córci okno zanim do szkoły poszła i wysprzątałam jej pokoik. resztę chatki tak po macoszemu posprzątam bo do świąt musiałabym generalkę jeszcze ze trzy razy robić. Potem jadę do zaprzyjaźnionego sklepu mięsnego i popołudniu planuję zrobić zrazy wołowe i roladki z filetu indyka z szynką i serem pleśniowym. Sterta rzeczy do prasownia straszy mnie już od tygodnia a jak się domyślacie zaraz będzie tego jeszcze więcej. Święta czuć już przez skórę, oj żeby tak mój Krzysiu był na miejscu to by mi pomógł a tak to dupa zimna i trzeba samemu. Najbardziej wkurzają mnie zakupy i to że sama muszę wszystko przytargać:(:(:( A jak u Was przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:D Ja dzisiaj chodzę snięta po mimo slonka nad wawką :o mam przesrana noc pies nam wył co chwile sikal , srał i co 1h biegalismy znim na spacer więc na slipia nic nie widzę , a jeszcze zaraz podobnie jak TIJA mycie okien mnie czeka i dalsza bieganina po sklepach jak to przezd swiętami :o Uciekam was poczytać i zobacze jeszcze co tam na 30 rozrabiałyscie :) MIMOZKA- juz wszystko rozumię z tym 1977 :D👄 BUZIOLKI DLA WSZYSTKICH👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA ............nie zazdroszczę ci tych zakupów....osobiście nienawidzę ich robić ,a jeszcze tachać do domu to już koszmar.....kiedyś mieszkałam na 4 piętrze to była dla mnie prawdziwa udręka............Wybieram sie jeszcze w twoją stronę .ale dopiero 23 grudnia ,bo mam tak późno serwis mojego auta w Toyocie ustalony............dobrze że jest on blisko Kopernikusa to sie nie będę nudziła czekając. DO 2DO.....a co twojemu psu za przypadłość sie przytrafiła????? bo to rzeczywiście nic przyjemnego ,ani dla was ,ani dla niego. U mnie tez od rana pieknie świeci słoneczko,wiec gdzie go nie ma to pisać ... podeślemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum:) Toyotę mój Krzyś robił a ściślej mówiąc tą szklaną fasadę. Do2do ❤️ biedny ten twój psiolek ale on odeśpi a my musimy cały dzień na nogach zapierdalać:( Szczęśliwa😘 cieszę się że synuś czuje się już lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznać się zaraz, która w naszą kamilkę się przepoczwarzyła i złożyła w jej imieniu samokrytykę:D:D:D:D:D uśmiałam się do łez, zwłaszcza ze stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ FLAKONY :D witam z rana! donoszę, że w Kraku pogoda tak sobie, na żadne zakupy nie idę. Idę do pracy! A też była w szoku jak przeczytałam dzisiejsze 30. Faktycznie laska ma nierówno pod sufitem, takie wahania nastrojów... Jeśli jest chora, to tylko współczuć! Jak Bóg chce kogoś pokarać, to najpierw rozum odbierze! A to jest chyba przykład właśnie :) Lecę się rychtować, a pisania mam jeszcze sporo (ostatnie kolokwia przed świętami :D ). Narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×