Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

LOLA !!!! fajnie ze wyszłaś ze skorupki 😍😍 i wogóle ...zaraz będę 😍 cały świat ...a to zasługa miłe moje Leszka właśnie..normalnie chyba się z moim mężem rozwiodę .....zabiorę ze sobą młode.....a na razie zajrzę do lodówki...nie wiem Leszek wpływa na takie łaskotanie w brzuszku..nie czytać teraz..teraz będę jadła...kłamię..teraz będę żreć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TO MYSLE,ZE ONI ZA GOOOOPI ZEBY COS W SOBIE MIEC........ ZAWSZE AK MYSLE JAK MAM WOJE Z DUZYM W DOMU...... MUSZE SIE JAKOS WYLACZYC OD TEGO WSZYSTKIEGO NO I SIEDZE NA I PIERDUT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS czy pistacje są zdrowe ? Bo napewno nie są dietetyczne....a np.szyneczka z musztardką ...ale bez chlebka to przecież prawie dieta niałaczenia...dobra,... nie demoralizuję Was ...zjem w samotności.. Kubuś z Porsiaczkiem mi pomogą, a na zagrychę Królik rzuci marchewką..he he he he idę po Leszka....OKAZAŁO SIĘ ŻE MAM JESZCZE DWIE PUSZECZKI ZIELONEGO NAPOJU MĘSKIEGO...o Jesoooooo !!!! Kocham Cioę życie, ach życie kocham cię kocham cię nad życie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loluś ...poczekaj bo nie nadążam...jeszcze raz..czyżbym wyczuwała subtelną nutkę mięty tzn ...nerwy naród męski ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam że kolejny łyk Leszka spowoduje totalne błędy w mojej pisowni ale za to wspaniałe samopoczucie..Loluś ..jesteś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nabrałam werwy i ochoty...Leszek cho tutaj..pieprzyć Kubusia i Prosiaczka pijemy we dwoje....zaraz napiszę co mi leży na sercu...oczywiście jak dam radę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK DELIKATNY ......MIETOWEGO MUCHOMORA....DLA POTWORA CO MA W SPODNIACH WORA...... EH.....ZYCIE..... DAJ TEGO LESZKA TAK SE MYSLE,Z JAK MNIE DALEJ BEDZIE WKURZAL MUJ DUZY TO WIGILIE ZJEMY OSOBNO....... JEM TUNCZYKA Z OLIWKAMII MAJONEZEM......JAK DIETA TO DIETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola :-) PIEPRZYć!!! LESZKóW nam dać !!!! PIEPRZYć !!!! Grunt to zachować siebie ! Leszek leci. do Ciebie ...mam jeszcze ...nie wiem jak się to pisze poprawnie ...weesky moja żono....wysky ?>?? ino coa colki nie mam..ale to z lodem łykniemy...okey ... na poczybel...tym co w spodniach mają jajka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okey...zrobiłam straaasznie dużo błędów językowych...ale to wina męskiego nasienia że w domu zostawiła dopalacze :-)a jemu pewnie ta chinka .....o Jesooooo zazdrosna jestem !!!!! I WKURWIONA.... nie miał czasu ze mną zamienić słowa, tylko z dziecmi...bo ja już nadaję się jeno na wysypisko zużytych bateri....bububububububuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKAD JA TO ZNAM..... WOLALAM DZIS MOJEGO.A ON DO MNIE-----CZEGO CHCESZ CZLOWIEKU.......ALE TO CHYBA NIE BYL KOMPLEMENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka Ty już laska jesteś, ale ja kobieta wieku średniego...walczę o pracę, walczę o ...męża i...nie chce mi się ...w restauracji z mężem byłam ostatnio w ...IKEI tak przy okazji...w kinie ...na WYLLY..czy jakoś tak...no dobra dostałam pierścionek ale to miałobyć przepraszaM I TAK GO ZGUBIłAM !!!! To zły znak...z tego chleba mą,ki nie będzie...Leszek wraCAJ !!!!Bo jak nie to idę pić WYYYYYSKYYYY MOJA ŻONO >>>>>> JEDNAK TYŚ NAJLEPSZĄ Z DAM>>>>>>>>>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loluś, co też ja przed jego wyjazdem nie wyprawiałam , ale zwyciężył mecz ...ZEJDZ ..Z EKRANU KOBIETO !!!! Czyżby sugerował że mu go zasłaniam ???? Chyba się obrażę :-) a tak na poważnie...dziewczątka ..SEKSU MI SIĘ CHCE>>>>>>CRIS >>>CICHY>>>> MĘZU >>>>>>>>na dzisiaj wystarczy Leszek...zielony to jakiś taki pokorny charakterem pewnie jest...a rano zrobię jajecznicę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, jesteś z nami..i pamiętaj 😍😍 i ...czasami to brakuje mi słów.....tylko ne właz już do skorupki...plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻ MNIE NIE OPUŚCISZ, JUŻ NIE BĘDĘ SAM MÓWIĄ WYSKY TO NIE WSZYSTKO MOŻNA BEZ NIEJ ŻYĆ LECZ NIE WIEDZĄ O TYM LUDZIE ŻE NAJGORSZE W ŻYCIU TO TO SAMOTNYM BYĆ TO SAMOTNYM BYĆ:(:(:( Ory słoneczko ja wiem że to nie to samo ale też wiecznie jestem sama, budzę się i nie ma nikogo [no dzieci są] i zasypiam też samotnie w zimnym łóżku :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAM SIE......CZASMI CIEZKO WYKONAC,,,,,ALE ....SAMA JUZ NIE WIEM......WALI NA DEKIEL I JUZ....... TO CIEZKO WYTLUMACZYC,ALE JA CZUJE JAK SIE ZBLIZA KRYZYS.....NO I WTEDY TO JUZ Z GOOORKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz przemyślenia pijanej kobiety !!! 1. Majeczko, piszesz krótsze elaboraty co żle wpływa na moja psyche..... 2.Szczęsliwa...mało piszesz i polanka zamiera 3. ABS masz nas pilnować , bo inaczej rozrosnę sie do rozmiarów xxxxxxllllll i pęknę 4. Tjka dalej tak trzymać 5. Lola nie wchodzi do skorupki 6. Desperado z niej wychodzi i pisze 7. DO2DO skoń z tymi świętami !!! Kurwa mam depresję !!! 8. MAMA i Mycha odzywają się częściej 9.SERUM JEST LASKA I KROPKA 10. DONIA PIJE I JEST KOCHANA-zwolniona bo ma urodziny 11.MIMOZKA przestaje milczeć jak zaklęta 12. PIMACH LEŻY W ŁÓZECZKU 13.KICIAKOCIA ..jest zawsze z nami 14.OBELIXOWA..pokazuje chociaż łapkę 15 MAFINKA się nie poddaje😍 i [isze pisze pisze... a ORY dopija Leszka wywala Kubusia bo zaczyna mieć sprośne myśli a gabarytami do mnie pasuje....a poza tym przepraszam dziewczątka które jakby ORY pominęla ....to nie złośliwoś to Leszek w postaci 5%. znaczy się prmili ..a rano...i tak Wam zrobię jajecznicę😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ..jaki kryzys ???? NIe wywołuj wilka z lasu, a poza tym ..jesteś laska i dasz rade tylko pokaż pazurki a jak będzie Ci żle to przyjeżdżaj do mnie...adres na NK :-) u ,mnie i Leszek i Tija zawita, jak jej maz pozwoli:-)...Strasznego masz doła ....a skorupkę Ci zajęłam bo właśnie tam zajrzałam i się wpakowałam....nie ma już dla Ciebie miejsca bo jestem gruba ..teraz musisz stawić czoła światu...kurde ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze na takich sytuacjach przegrywają dzieci i rodzina. Niby wszystko oki, niby się kochamy i bardzo za sobą tęsknimy, a z drugiej strony widzę jak z tygodnia na tydzień co raz bardziej oddalamy się od siebie:(:(:(przykre to bo w sumie bardzo krótko jesteśmy razem a już mamy wystawiony związek na próbę. Wiem że jakbym postawiła ultimatum że ma wracać i szukać pracy w Toruniu to by to zrobił, ale potem zawsze mógłby mi rzygnąć że przeze mnie mieszkamy w ciasnym mieszkaniu a dzieci nie mają tego i owego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIWA NALEJCIE PIWA NALEJCIE PIWA Z TEJ STAREJ BECZKI OD BARMANA KIWA SIĘ GŁOWA KIWA OD TEGO PIWA Z TEJ STAREJ BECZKI OD BARMANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja polewam...a ponieważ wlazłam do LOLI skorupki bez pytania i zwinęłam się tam w pozycji embrionalnej to mówię WAM D O B R A N O C..LOLUŚ teraz już to moja skorupka, wyłaż bo we dwie sie napewno nie zmieścimy..Jakoś tak przytyłam..nie wiem dlaczego :-) a jak ci żle to przyjeżdżaj do mnie adres na NK, TIJKA będzie jak jej mąż pozwoli i dzieciątka..A tak na poważnie !!! Panny ...na wiosnę u ORY ognicho z noclegiem która się pisze żeby potańcować z Leszkiem ?????????>??? Toć to wkońcu środkowa część Europy.......Szykować dresy...i kijiki na kiełbaskę.....mhm...jaka cisza....niech mnie ktoś przytuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory ja Cię przytulam i jestem chętna na tłuste kiełbachy z ogniska i leszka albo inne tyskie. Idę oglądać filmek pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa pa pa ..karaluszki do poduszki a szczypawki he he he he he he he do zabawki.......no...a dla Ory która naprawdę dzielnie znosi chinkę na konferencji męza i samotność .....jeszcze łyczek Leszka..a rano....oczywiście ...zgadłyście..zrobię jajecznicę...😍love]😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane dziekuję Wam bardzo za życzenia, nie było mnie dzisiaj z Wami bo swoje 30 urodziny obchodziłam sprzątając u mamy ;) Fajnie nie? Buziaki ogromne i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest miłość Nie wiem Ale to miłe Że chcę go mieć Dla siebie Na nie wiem Ile Gdzie mieszka miłość Nie wiem Może w uśmiechu Czasem ją słychać W śpiewie A czasem W echu Co to jest miłość Powiedz Albo nic nie mów Ja chcę cię mieć Przy sobie I nie wiem Czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×