Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Do2do- ja w pierwszego w uk sylwestra tez sie bawiłam fajerwerkami i zgarneła nas policja:D prawie dostałam zawału:D Kicia - ja to cie podziwiam.... same warzywka bidulko😍 trzymaj sie dzielnie, ja po nowym roku zaczynam od nowa diete:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O JA PIERDOLĘ !!!!!sory kochane bo tu klimat swiateczny ale słyszałyscie o tej babie z wrocławia która ma już 9 dzieci i własnie urodziła następne tyle że ma 6 promili w sobie a dzieciaczek 1 z kawałkiem :( naszczescie go uratowali tylko mowia że może być uposledzony normalnie nerwa mam ja nie wiem takie baby to normalnie podwiazywac powini tak jak pedofilom ucinac sorki ale ja nie nawidze takich rzeczy normalnie mam takiego nerwa ze najchetniej bym ja za łep chwyciła i o kolano hukła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie troche to wszystko ogarnełam, a pozatym dalej jeszcze jestem w skorupie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA- dziękuje kochana👄 to moja ulubiona koleda :D pamietam jak spedzałam sylwka w zakopcu i rano około 7.30 1 .01. zeszłysmy z kumpelami i dzieciaczkami ( syncio miał 3 lata) do salonu polaczonego z kuchnia a tam siedziały goralki i cos pichciły i spiewały własnie ta koledę na głosy :) cudnie muszę przyznac ze w zyciu nie słyszałm jej tak slicznie zaspiewanej jak wtedy wiec jeszcze raz duza buzia👄 juz mi humorek wraca :) MAFINKA- to ładnie a tak swoja drogą to w uk tak dziwnie jest ze oni w sylwka to własciwie wcale nie wala tak jak u nas no nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam juz dośc , a wieczorem jeszcze goście i wogóle mam ochotę usiąść i wyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKa - nie żałuj mnie, ja lubię warzywka :D jak mi sięnie chce gotować, to jakś mrożonka musi być w domu. Wrzucam na wodę i mam obiad. ja tak lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO ja tez wklejam piosneczkę :) piosenkę lubię tej pani nie ale tu mi nie przeszkadza:p http://uk.youtube.com/watch?v=LsHDdawSjLU&feature=related MAFINKA- oj ja tez pamietam jak ciapaci sie jajkami nawalali :) albo po gebach :) a my jak strzelalismy ( mezus ma fioła ) to ludzie z domuch wychodzili i patrzyli a po tem na drugi dzień nam mówili że jeszcze takiej niespodzianki to w zyciu w sylwka nie mieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko:) teraz to ja mam radochę, kurcze wiesz ile mam wspomnień związanych z tą piosenką. Moja pierwsza miłość Maciuś grał to na gitarze przy ognisku na obozie wędrownym z PTTK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA - Macius to mój chłop :) Ja was sciskam i buziolki bo spadam po dziecie do szkoły 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do ❤️ mam nadzieję że to nie był twój Maciuś, ale sentyment do imienia mam do dziś, nawet chciałam przeforsować takie imię dla Igora, ale pozwoliliśmy córci imię wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie laski przepadłyście? ja już po obiadku, bylam w sklepie, zrobiłam zapasy serków, jajek, jabłuszek. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jak pojde jutro na cły dzień do pracy... ha,ha, o 16.00 gotowane mięso z warzywami ;) akurat połowa zajęć, powiem, że muszę wyjść na obaid :D , muszę jakiś erzac wziąć ze sobą i szybko go zjeść w przerwie o 16.30, W ogóle bez sensu, mam przerwy co półtorej godziny... jutro będzie ciężko! zaczynam wg diety przed pierwszą kawą, a kończę już po kolacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ale sie rozkojarzyłam przy tych pioseneczkach ,ale cały czas sobie myśle ze to świeta Wielkanocne bo to ani śniegu i tak jakos dziwnie Jak siegam pamięcią to nieraz było tyle śniegu a i mrozik taki był ze jak szłam na pasterke to mi nosek zamarzał a tu nic zero uroku ŚWIĄT 🌼 do2do dzieki za wpuszczenie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczątka Śliczne❤️🌻❤️ a ja czekam na przesyłkę z kdc, a poza tym mam taki zachrzan w pracy że wszy6stkie reguły chudnięcia złamane rano 8 kawa i o 14 kawa i finito dopiero w domu:( Jutro może łańcuchy na choinkę z moim szkrabem zrobimy, bo na razie to nijako Świąt nie czuję całuski dla WAS👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane czy wy tez macie dzisiaj jakis cieżki ten dzień? ja strasznie!!!!!!!!!!!!! przejrzałam tak piąte przez dziesiąte kafe 30 i powiem wam moje kochane że dałyscie ssie wkręcic w głupie szczeniackie przepychanki słowne, aż dziw mnie bierze że taki fajny topic zmienił sie w takie bagno. Ja osobiscie jestem zdania że wystarczyło to zignorowac i byłby spokoj. Zawsze byłam zdania że bez sensu jest rozpisywac sie na takie głupie tematy. Pamietacie swojego czasu prawie byście sie pokłóciły o ortografię albo przekleństwa. Pytam po co? PrzecieZ chodzi o to żeby znalesc pokrewne dusze i pobajczyć o odchudzaniu, życiu codziennym, czasem sie wyżalic a czasem podzielic swoim szczesciem a reszte zlac sikiem prostym. Kochane moje troche dystensu, bo naprawde fajna ekipa była , a komus jak sie cos nie podobało to przecież internet jest nieskończone, a topików można zakładac milion pięcset sto dziewięcset................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogólnie to wam powiem że ze swietami to ja jestem w czarnej du..e :( nic jeszcze nie zrobiłam- nic. Tylko mój mężus okna pomył ( pomył to troche za duze słowo- obchlastał) Ale takiego mam lenia w tej ciąży że szok! męczy mnie dosłownie wszystko. Najchętniej w ogóle nie wstawałabym z kanapy....no chyba że do lodówki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia, ja tez mam lenia. A jak juz mnie weźmie na zakupki, to potem tak mnie brzuch boli, ze pół dnia umieram na kanapie. I własnie dzis tak mam. Nawet nie za duzo chodziłam, a teraz tak mnie brzuch boli, że oczywiście sie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :O .................. wszystkie kuleżanusie sobie światecznie gadu gadu, a o mojej grubej dupie to już żadna nie pamięta i nawet nie wspomni 😭 A ja miałam dziś znowu taki paskudny dzionek .... :( Od 6 rano ledwo na nogach się trzymam .... pod powiekami piasek, a jak juz wreszcie będę mogła się połozyć to pewnie tradycyjnie spanie odejdzie .... i tak w koło macieju .... nie pamiętam kiedy ostatnio normalnie usnęłam i się wyspałam :O chyba znowu jakaś nerwica do mnie sie przyplątała, bo mam tak co jakiś czas :O Aktualnie problemy z zasypianiem mam jakoś od września 😭 noc w noc jak już się położe (tak 24.00-1.00) tarzam sie po wyrku nawet 2 godziny .....albo lepiej .... a pobudka 6-7, a do tego co trochę nocka w pracy .... A dziś, choć miałam teoretycznie wolny dzień (nie licząc pracy 6.30-8.00), byłam w pracy od 12.00 - 19.00 .... tragedia !!!!!!!!!!!!! zero siły, zero chęci, zero wogóle wszystkiego .... i chyba dobrze, ze mnie dziś nie bylo w domu, bo zdaje sie znowu zadyma była w 30 ..... Czyżby pijawka-kamilka tym razem do naszej Ory sie dossała? ORY !!!! wiem, że TY sie tak łatwo nie dasz jakiemus badziewowi !!!!!!!! Wierzę w Ciebie całym serduchem w swojej wydatnej piersi :) Ja stwierdziłam, że już chyba w tamtym topiku pisać nie będę .... gówniary i do tego bezczelne i tchórzliwe !!!! Naprawdę dziewczyny, ale nabrałam pewności, ze to sprawka kogoś kto tam pisze od jakiegoś czasu ..... i kamila , i te inne pomarańczowe zasrańce ... Sorki dziewczyny, że ja dziś tak tylko o sobie, ale nie mam gdzie się wyżalic .. a nawet ryczeć coś nie mogę .... choć może i dobrze by mi to zrobilo ... :(:(:(:( 😭 😭 😭:(:(:(:( 😭 😭 😭:(:(:(:( 😭 😭 😭:(:(:(:( 😭 😭 😭:(:(:(:( 😭 😭 😭:(:(:(:( 😭 😭 😭:(:(:(:( 😭 😭 😭 ...pamietam tylko, że nie bardzo wiedziałam o co chodziło chyba Mamie, jak wczoraj, czy przedwczoraj o mnie wspominala .... ale nie mam siły szukać o co to wogóle chodzilo właściwie ... to znaczy wtedy nie rozumiałam, a teraz to już wogole nie pamiętam, czego nie rozumialam :O .... zresztą mniejsza o większość .... bo już sama się plączę .... Pa - dla wszystkich bez wyjątku i bez wymieniania 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko - to ja przytulam do serducha i glaszcze po glowce... tylko kolysanki do snu nie zaspiewam bo moglabys sie jeszcze bardziej obudzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko, zatem i ja mocno przytulam 😘. Na pocieszenie Ci powiem, że ja budze sie ok 4 rano, ide sikac, to normalne, ale zaraz potem dostaje katru! I smarkam przez godzinę. A jak w końcu zasnę, to zaraz musze wstawać, bo o 7-mej mam łyknać lekarstwo. A dzis zapomniałam o 15-tej łyknąć i chyba musze wszystko poprzesuwac. To pewnie przez ten ból brzucha. Wczoraj zjadłam pół mlecznej czekolady, a dziś ledwie wyhamowałam na połowie. Zje ktos druga połowę, żeby nie kusiła? A potem się wysrać nie mogę, jednak głupota ludzka nie ma granic. No to se pogadałam sama ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dziewczynki:) Niedługo muszę spłukać farbę z głowy Muszę się pochwalić że dzisiaj zrobiłam kawał dobrej, nikomu niepotrzebnej roboty:p Majeczko🌻 nie smuć się bo i mi smutno Pimach ty chyba naprawdę chcesz dostać po tym chudym dupsku, dbaj o siebie i juniora bo osobiście przyjadę do dupy ci nakopać. A na zaparcia poczekoladowe pomagały mi śliwki suszone, buźka dla smyka Kasiunia:) pogłaskaj dzidziunia od cioci tiji Obelixowa:) a ty gdzie jesteś jak Ciebie nie ma:D też ukochaj dzidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baboczki, chyba pójdę spać juz, rano cza wstać... no, ale jak nie zasnę to wrócę jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×