Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

ALARM I STOPNIA prezesowa sie skapnela ze cos nie gra.... to jest normlanie numer dnia:D:D:D:D:D:D:D:D:D kICIA jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem :D :D :D też to czytałam i się ubawiłam, poza tym prośba o maila wyjasniającego... A tak w ogóle to dzieńdoberek! flakony :P 👄 w kraku leje jak cholera, a co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Kochane 👄 ledwo wstalam a tu co? zaskok... Kitka sie obudzila... gdzie ona kurna byla jak sie rozpizdziucha dziala? a teraz na gotowe przylazi jak chociaz zalagodzilysmy konflikt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kicia 🌼 - na pomorzu musialo lac w nocy bo jezdnia czarna ale teraz juz nie kapie... za to buro ponuro i w ogole pogoda do bani... niech no spadnie troche sniegu co by swieta byly choc raz od kilku lat jak nalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde pani prezes się pokazała:p Cześć moje kochane robaczki Jak minęła nocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joj, a mój pan Potwornicki najpierw mi nie dał spać :P a potem 5.40 zrobił mi pobudkę! Jak wróci z roboty to się zemszczę! Tylko jeszcze nie wiem jak! i tak od 5.40 do 8 leżałam w łóżku, ani zasnąć, ani podnieść się nie mogłam. Czuję się jakby czołg po mnie przejechał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociakocia a jak tam dietka???? ja dzisiaj kupiłam 3 te koktajle i zabrałam worek z otrebami mam zamair dosypewać i może mój wór na kartofle(czyt. żołądek) wreście był pełny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia❤️ tort Ci kochana normalnie upiekę taki śmietanowy z brzoskwiniami i ananasem tylko powiedz gdzie wysłać:) STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM a teraz proszę mi polać co bym toastów na sucho nie wznosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS WSZYSTKIE KOCHANE KOBIETKI👄 DONIA 100 LAT WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO NIECH CI SIE SZCZĘŚCI I SPEŁNI CO SOBIE WYMARZYSZ👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doniu - Z okazji urodzin życzę ci aby jedynymi łzami, które pojawią się w twoich oczach, były kryształowe łzy szczęścia, Aby radosnego uśmiechu na twej twarzy, nie zakryły chmury smutku, aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia, a szczęście, radość i i miłość były przeznaczeniem Twych dni! ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu STO LAL STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM ............. WSZYSTKIEGO CZEGO TYLKO CHCESZ.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyleciał ptaszek pod moje okienko powiedział cichutko że Doni jest święto z tej to przyczyny kupę radości, kupę miłości i polmyślności, uśmiechu w bród życzy ORY ród.... STO LAT...STO LAT...STO LAT...STO LAT..... NIECH JEJ GWIAZDKA POMYŚLNOŚCI.... A KTO Z NAMI NIE WYPIJE NIECH GO....... STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE NAM STO LAT STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE NAM JESZCZE PO KROPELCE..JESZCZE PO KROPELCE.......... Ps. Ja dzisiaj na chwilunię i zabieram w troki dupunię, do pracki siadam i Wam powiadam, że wieczorem będę .....przy kompie siędę :-) a teraz papierkowa robota- Boziu niech przyjdzie mi na nią ochota.... Twórczość dzieci kalekich... Majeczko, ja cię wczoraj wywoływałam :-) 😍 wieczorkiem sprawdzę co tam Kitka...a teraz do roboty do roboty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i dla wszystkich ILOVE 😍😍😍😍😍 A wszystkim zafasolkowanym......BUZIACZEK OGROMNIACZEK !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu, droga Doniu... gwiazdki z nieba i ksiecia na białym rumaku... 🌼 ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ< EHJ:) Ja dzisiaj jestem padnieta wczoraj do 3.00h pakowałam prezenciki :o a ze uwielbiam to robic i co roku wymyslam cos nowego to opakowanie 24 trochę trwało ale kazdy jest w papierku przewiazany rafią naturalną ,kokarda tjulową ( z motywem gwiazdki lub innym swiatecznym chyba pół empiku wykupilam ) i z przyczepioną bombeczka i literka imienia upieczona z ciasta piernikowego :) i tak do dzisiaj zie domyć nie moge tylko sie swiece jak bobka :o i cała chałupa też :) W warszawie leje i najchetniej to wskoczyła bym do wyrka i na boczek i lulu ale nie stety nie da rady :( dzisiaj jeszcze czeka mnie akcja choinka ( wiecie jak to wyglada pisałam wczoraj) więc.....a szkoda pisać...co do KITKI to widziałam że sie odezwala tylko szkoda ze dopiero teraz...mhy....amoze się odzywała wczesniej....tylko w innym kol.....oki ciach na temat :) DONIA- jeszcze raz naj, naj , ❤️🌼👄 :D❤️🌼👄:D❤️🌼👄 :D❤️🌼👄:D❤️🌼👄 :D❤️🌼👄:D❤️🌼👄 :D❤️🌼👄:D❤️🌼👄 :D❤️🌼👄:D❤️🌼👄 :D❤️🌼👄:D TIJA- kopsnij ten przepisik na torta bo ja uwielbiam piec a takiego z ananaskiem to jeszcze nie robiłam :)👄 MAJKA❤️AJLOWIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU👄 LOLKA- 👄 MAFINKA👄 KICIA- kochana coś czuję że twoja zemsta na fagasie będzie słodziutka :)👄 PIMACH- oddaj czekoladę 👄 KASIUNIA- jak dobrze cię widziec kaochana 👄 OBELIXOWA- ???????????????????????????????[usta} MIMOZKA👄 EMMA👄 PIKSELS👄 SERUM - kochanienika👄 ABS- halo wyłazic z dołeczka👄 MAMA- buziolecje 👄 ORY- o boska ty 👄 MYCHA 👄 MYSZKA👄 DESPERADO- gdzieś sie schowała👄 I dla wszystkich ktorych omonełam 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼Dzien Doberek wszystkim kobietką Doniu 🌼 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🌼 🌼 👄 ,spełnienia marzen 🌼 A tak pozaty pogoda u mnie jest okropna szro ponuro pada i nic mi sie nie chce 🌼 ale obiadek juz jest zrobiony bo M do pracy idzie wiec musze go troszke podtuczyc ,ale sie mało co dzis odzywa nie wiem czy jakaś pszczółka go ujadła ani sie nie pytam 🌼 pozdrawiam i buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do, nie oddam!!! Mycha, chyba nieźle, bo w taka pogode nie można robic nic innego jak leżeć w łóżku... Przepraszam wszystkie normalne, które teraz pracują. Mam taka choineczke od teściowej. Dostałam ja kilka lat temu, juz gotowa, ubrana w tonacji czerwonej z niebieskimi lampkami. Co rku tylko wyciągałam ja z worka i stawiałam jako dodatkową, a w tym roku wzieło mnie, żeby ją w końcu przebrac w coś nowego i umyć. Może w odwrotnej kolejności... Własnie ocieka w wannie... Mój mąz nie chce mi kupic dużej choinki, a sam w ubiegłym roku wyrzucił starą, obiecując nową. I jak tu wierzyć facetom?! Byłam na zastrzyku i po drodze kupiłam sobie ciasteczko, własnie wszamałam i popijam kawcią. Ktoras wpadnie na deszczowy Śląsk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA😘...a co to mnie ptaki w szybe pukaja i cos tam swiergola ze to dzis TWOJE swieto?????????????????????? Życzę Ci... ...spokojnego snu i radosnego przebudzenia; ...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęłaś, a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć; ...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim mogła przetrwać złe chwile; ...wiosny - tego zachwytu, który ciągle przerasta Twoje oczekiwania; ...abyś zawsze była komuś potrzebna; ...tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Twój widok, albo gdy dostrzegasz ukochana osobę na końcu peronu; ...radości myślenia, ostrości spojrzenia, triumfu zrozumienia i satysfakcji tworzenia... ...abyś znalazła szczęście, którego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tort śmietanowy biszkopt duża tortownica -7jaj -1szklanka cukru -2łyżki mąki -1szklanka mąki kartoflanej -2łyżeczki proszku do pieczenia ____________________Wykonanie_________________________ Białka ubic na sztywno, dodać cukier i po jednym żółtku. potem stopniowo dodawać wymieszaną mąkę, kartoflankę i proszek do pieczenia. Wszystko razem wymieszać. Piec w 180-200 stopniach przez około 30min w zależności od piekarnika. Jak ciasto odchodzi od blachy to jest już upieczone. __________________Krem____________________________________ -2galaretki np: brzoskwiniowe -800ml Smietany kremówki preferuję firmę Delik -powidła śliwkowe -puszka brzoskwiń -puszka ananasów -ewentualnie inne owoce do ozdoby lub wykonanie z owoców sezonowych -2cytryny lub 3 limonki ________________Wykonanie_____________________ Przygotowuję dwie galaretki z 0,7litra wody Syrop z brzoskwń i ananasów zlewam do jednego naczynia i wyciskam do niego cytryny.. Owoce kroję w cząstki Ubić 700-800ml. śmietany kremówki i kiedy galaretka zacznie tężeć to wlać do śmietany powol żeby się nie zważyła i wymieszać Biszkopt przeciąć na trzy warstwy. pierwszą warstwę nasączyć syropem wcześniej przygotowanym i wysmarować grubo powidłami śliwkowymi. Na to wyłożyć krem śmietanowy, posypać owocami i przykryć kolejnym biszkoptem, ponownie nasączyć syropem wyłożyć śmietanę i dodać owoce. Potem kolejny biszkopt nasączyć, wyłożyć śmietaną i udekorować według uznania. Uwaga obłożenie tortu śmietaną jest trochę czasochłonne ale wykonalne. Tort jest po prostu pyszny i stanowi świetną alternatywę dla tych, którzy tak jak ja nie lubią ciężkich tortów z masą z masła:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to juz z innej butelki.......... Ludzie sądzą, że zrobili dość nie zabijając nikogo. W rzeczywistości żaden człowiek nie może umierać w spokoju, jeśli nie zrobił wszystkiego co trzeba, aby inni żyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze cos ......speszoli dla was...... Wierny przyjaciel jest w życiu kojącym balsamem i najpewniejszą obroną. Możesz zgromadzić przeróżne skarby, ale najcenniejszą rzeczą jest prawdziwy przyjaciel. Sam widok przyjaciela wzbudza w sercu radość, która wypełnia całe wnętrze człowieka. Z nim żyje się w najgłębszej jedności, która napełnia duszę niewypowiedzianym szczęściem. Pamięć o nim rozpala nasz umysł i uwalnia go od rozlicznych zmartwień. Słowa te tylko ten zrozumie, kto ma oddanego przyjaciela; kto spotykając go codziennie odczuwa ciągle jego potrzebę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼D🌼]O🌼N🌼I🌼A🌼 Z okazji urodzin zycze Ci usmiechu, nawet gdy Cie spotyka smutek lub bolesc, teczy na niebie, ktora przypomni, ze i nad najciemniejszymi chmurami swieci Slonce, pewnosci ze o Tobie ktos mysli, kiedy czujesz sie samotny, przyjaciol ktorzy Ci wskaza piekno ktore maja widziec Twoje oczy, pewnosci w watpliwosciach, cierpliwosci przy akceptacji rzeczywistosci oraz sily w przekazywaniu milosci! 👄😍👄😍👄😍👄😍👄😍👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×