Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Cześć Mafinko❤️ Witam wszystkie piękne panie😘 Na prawdę Kitka chciała do nas dołączyć? musiała wytropić tę nową klasę u którejś z was w profilu... ale jaja normalnie pani prezes dostała kosza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale że co? że ona domagała się od Majki żeby ją wpuścić? Niedospana jestem i mam problem z czytaniem ze zrozumieniem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 wiecie nie do śmiechu mi dzisiaj, wlazłam na wagę i zobaczyłam 94 kg pewnie po świętach bedzie 100. Ja to chyba.................... nie wiem cio ale mi smutno boniu jaka ja jest głuuuuuuuupai:(:(:( Ja nie chce to KITKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa po swietch.... albo po nowym roku bierzemy sie oki?? Nie łam sie🌼😍 i tak Cie kocham😍:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalezc nas trudno nie jest:D gorzej bedzie jak trafia ten temat... :D:D:D ale w koło jest wesoło....eeee:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa ale po co sie dołować, nic juz nie zmienimy, teraz trzeba sie cieszyc ze jestesmy zdrowe i piekne, a od 2.01.2009 bierzemy sie za swoje dupska. Bez marudzenia prosze!!!!! Dogonimy Tije, spokojna twoja uczesana:D Uciekam bo mi wszystko wykupią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szęśliwa❤️ jak ja mam Cię zmotywować kochana? opierdalać Cię, czy po głowie głaskać i pocieszać. Myślę że jednak porządny klaps na dupę by się przydał:p pamiętam że jak pokazałam się na trzydziestkach to wszystko u nas było takie samo. Rzuciłam Ci wtedy wyzwanie, ale albo je zignorowałaś albo nie zauażyłaś. Przecież teraz mogłabyś tak jak ja cieszyć się nowym wyglądem. Nie chcę Ci psuć jeszcze bardziej humoru tylko Cię zmotywować. Łapiesz się kurczowo diet cud a potem efekt jest taki że dwa do przodu trzy do tyłu. Cudowna dieta nie istnieje ważne żeby zmienić styl życia nie na tydzień czy dwa ale na zawsze. WIERZĘ W CIEBIE I WIEM ŻE KIEDY NADEJDZIE TEN WŁAŚCIWY DLA CIEBIE MOMENT TO DASZ RADĘ !!! TO CHYBA NA TYM POLEGA ŻEBY ZNALEŹĆ ODPOWIEDNI MOMENT❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo Gwiazdeczki musiałam nadrobic zaległosci oj napisałyście przez nocke tyle ze głowa boli ,troszke było wesolo w nocy na topiku i po rusku laseczki pisały troszke odświerzyłam sobie ten jezyk Kobietki kazda z nas ma jakies sowje problemy ja tez je mam 🌼🌼 Ale powiedzialam sobie ze musze cos z tym zrobic ,ale to dopiero po świetach sie za to zabiore 🌼 KOBIETKI JAK WIEKSZOŚĆ Z WAS NIE CHCE KITKI NA TYM TOPIKU 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek 👄 oj napisaly sie kobitki napisaly... ory - jak tam dzis glowka? lola - trzym sie i ogolnie buziaczki ja tez sie podpisuje obiema rekami pod nie zapraszaniem tu Kitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babole 🖐️ jak dzionek? U mnie najpierw lało, potem to płynnie przeszło w śnieg z deszcze, a teraz już tylko śnieg sypie. Dietę niby trzymam, pomijając wczorajsze piwo i precla. Jutro się zważe, efekt powinien być, bo dostałam @, to spadek wagi MUSI BYĆ. Co do kitki, to niech się wszystkie babki wypowiedzą, ale wydaje mi się, że sprawa przesądzon\\a. SZCZĘŚLIWA - nie poddawaj się, po świętach to JA się wezmę za ciebie. buziole dla wszystkich! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 w nocy to tak było gwarnie na topiku a teraz pustki 🌼ja nocka nie moge bo kompa mam w tym pokoju co synio śpi tak ze tylko w dzien moge sobie poklikac Odkąd siedze w domku to częściej zaglądam do lodóweczki i czuje lekki przyrost tliuszczu i po tych wszystkich świetach zabieram sie za siebie dietka i jeszcze raz dietka 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźka 👄 A ja właśnie odpisałam Kitce na NK. Choć miałam tego nie robić:P w skrócie napisałam swoją wersję wydarzeń na topiku wraz z przemyśleniami. I że nie mam zamiaru wiecej nic nikomu tłumaczyć. Jako prowodyr wszelkich kłótni w tamtym topiku podziękowałam za pisanie u 30. O nowej NK nie wspomniałam słowem, uznałam, że nie mam powodu się z tego komukolwiek tłumaczyć. Zresztą zdanie wiekszości tu obecnej znam. Rzecz jasna o nowym topiku tez nie wspomniałam. I nie mam się czego bać nawet jak ktoś trafi tu do nas. WOLNOŚĆ SŁOWA No i swoje lata mam, tłumaczyć to się mają moi wychowankowie. Spadam, kochane .... Mam dziś w planach wyprawe po resztę prezentów :) Zerknę tu wieczorkiem :) ps. A tak wogóle to zauważyłam, ze jakoś wiekszość tu piszacych wogóle mnie nie zauważa .... nie lubią mnie tu, czy jaka inna cholera ? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję..ale co to za życie..w pracy zwalił się u klienta system wiec pewnie będę kiblowała do ciemnej nocki, do tego mój M od wczoraj nie odbiera telefonów i nie wiem czy nic się nie stało :-( kaca nie mam w końcu to były tylko dwa Leszki...zasnęłam po nich jak dzidzia piernik... Szczęśliwa słoneczko po świętach bierzemy się za nasze grube dupy i kropka ...Witaj ABS 😍😍 acha ja też nie chcę Kitki...jak nas znajdzie na forum to mogę wdać się w dyskusję ....ma swój topik niech tam działa..Pani Prezes Do2Do odezwij się 😍😍😍..i wogóle buziaczek dla dziewczyneczek...narazicho spadam do roboty do walki z systemem :-( obrzydliwość że też mnie musiało to spotkać :-( i kużwa niech ten chłop mój da znak życia, chociaż niech pierdnie dla orientacji bo się straszliwie denerwuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tu chłopa nie zabic...dzwonię do niego z dziesięć razy łaskawie odebrał wreszcie i pytam czego nie dzwonisz, nie dajesz znaku zycia..a on mi na to że mu się nie wyświetlało że dzwoniłam...no kużwa, a te pięć smsów które wysłałam to przyszcz ? Ależ z niego kłamczuch...no tak mnie wkurzył, że ...szkoda słów..chłopy są okropne..a ja głupia baba sie denerwuję..po co ??? Ech...widziałam na 30 że odpisała na moje wypociny Aghua...może ma rację wogóle nie będę tam pisała szkoda zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ory....normalka my sie o nich martwimy,a te kutafony....hulaj dusza piekla nie ma,ale nie ja bym sie spoznila z obiadem to trzecia wojna swiatowa....eh majka -pamietam,,,,, do2do gdzie ty..... kocia,mafinka,donia,mama,mycha,mimozka,abs,myszka,serum,szczesliwa,kocham od rana was....hehehe jesooooo jak znow o kim zapomnialam to mi leb urwijcie.... a ja doiero wstalam....pije kawke i czekam na mojego doktorka....bedzie o 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka nawet mnie nie wkur......... OSTATNIO to głównie mnie nikt nie widzi, ale ja daleko jestem, pewnie dlatego:D teraz siedze i mysle gdzie schowac prezenty....hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymalam i napisalam cos na 30..........ale nie zaluje......jak kazdy goooopek....napisalam co myslalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Lola aleś napisała, ciekawe czy bedzie odpowiedź...he he he he he odważna dziewczynka he he he 😍😍😍 ja pomimo że uważam sie za szczerą osobę nie miałam tej odwagi, chociaż przemyślenia miałam podobne...wręcz na początku byłam pewna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaa teraz to dopiero beda na mnie uje wieszac....... ale przeciez ida swieta ......a ja naprawde tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola a niech ujeżdżają ..kazdy ma prawo do własnego zdania, wyraziłas to co myśli pewnie większość...w dupie to miej...zaraz tam ide popre Cie ...niech jada na nas dwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×